TRANSPORT DO BELGII

TRANSPORT DO BELGII

Firma Symlog zajmuje się kompleksowym organizowaniem procesów transportowych, łącząc Belgię z resztą państw europejskich. Stale modernizowana siatka połączeń i długoletnie doświadczenie w branży pozwala sprostać wszelkim wymaganiom klientów z Polski i z zagranicy.

Dogodne położenie geograficzne w pełni umożliwia wykorzystanie potencjału tego regionu, poprzez zastosowanie transportu samochodowego czy przewozu multimodalnego – dostęp do Morza Północnego, dobrze rozwinięty tranzyt lotniczy i infrastruktura drogowa, składająca się w większości z autostrad i dróg ekspresowych, oferuje sporo atrakcyjnych rozwiązań przewozowych. Jako lider branży TSL, firma Symlog świadczy usługi z zakresu przewozu ładunków całopojazdowych, drobnicowych i przesyłek kurierskich między innymi na terenie Liege, Brukseli, Gandawy, Antwerpii, Leuven czy Ostendy.

transport do belgii
transport do belgii

CO OFERUJE PRZEMYSŁ BELGIJSKI

Przemysł belgijski jest wysoce zróżnicowany, wytwarza się tu produkty o najwyższej jakości – do najczęściej eksportowanych towarów zalicza się maszyny górnicze, elementy konstrukcyjne do budowy elektrowni wiatrowych, broń palną czy artykuły powstałe z tworzyw sztucznych. Nieustannie rozwija się też przemysł hutniczy, który w tej kategorii stawia Belgię w czołówce państw Unii Europejskiej, ponadto sporym powodzeniem cieszy się produkcja pojazdów samochodowych i ciężarowych, a także rolniczych. Ze względu na dostęp do morza rozwija się też budowa statków i kutrów rybackich. Swoje fabryki montażowe posiadają tu znane zagraniczne koncerny, takie jak Ford, General Motors oraz Renault. Z kolei spory deficyt produktów naturalnego pochodzenia zmusza Belgię do importowania towarów używanych w przemyśle spożywczym oraz znacznej ilości wapnia czy rudy metalu, które pozyskuje się z Francji i Szwecji. Daje to szeroki wachlarz możliwości związanych z eksportem i importem surowców, a także innych towarów.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ SYMLOG

Jako przedsiębiorstwo oferujące transport ciężarowy o charakterze międzynarodowym i wewnątrzwspólnotowym, Symlog umożliwia tranzyt do i z Belgii z każdym państwem europejskim i nie tylko. Pogłębiające się spektrum możliwości pozwoliło na nawiązanie współpracy z rynkiem azjatyckim, dzięki czemu transport towarowy jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Doświadczony zespół pracowników dopełni wszelkich formalności i zadba o każdy aspekt związany z procesem transportowym tak, by każda usługa miała charakter indywidualny i była całkowicie dostosowana do potrzeb klienta. Dzięki całkowitej samodzielności oferta firmy pozostaje niczym nieograniczona. Zróżnicowany tabor oraz dostęp do terminali przeładunkowych umożliwia transport ciężarowy każdego rodzaju wyrobów, również w oparciu o przewóz łączony.  Stałe monitorowanie położenia ładunku, kompleksowe realizowanie procedur związanych z ubezpieczeniem i dokonywaniem opłat celnych, a także zachowanie najwyższych standardów przekłada się na stuprocentowe zadowolenie klientów.