TRANSPORT DO SZWAJCARII

TRANSPORT DO SZWAJCARII

TRANSPORT DO SZWAJCARII

Szwajcaria to kraj słynący z przedsiębiorczości oraz najwyższej jakości wytwarzanych produktów. Świetnie rozwinięta infrastruktura drogowa oraz kolejowa sprzyja wszelkim zagranicznym wymianom handlowym. Firma Symlog oferuje kompleksowy pakiet usług związanych z transportem towarowym zarówno do Szwajcarii, jak i ze Szwajcarii do dowolnego miejsca w Europie. Największe szlaki transportowe znajdujące się w Szwajcarii prowadzą między innymi do Zurychu, Bazylei, Genewy, Lozanny, Lugano, Berna, Fryburga oraz Sankt Gallen.

Transport do Szwajcarii

SZWAJCARIA – CO POWINNO SIĘ O NIEJ WIEDZIEĆ?

Pomimo ogromnej konkurencji występującej na rynku szwajcarskim mieszkańcy tego kraju upodobali sobie kilka rodzajów produktów, które są eksportowane z Polski. Szczególnym uznaniem cieszą się artykuły przemysłowe oraz narzędzia elektryczne i mechaniczne wykorzystywane w przemyśle produkcyjnym. Oprócz tego na zachodni rynek pozyskuje się różnego rodzaju środki transportu, które opuściły polskie fabryki. O chłonności tamtejszego rynku przekonały się między innymi Niemcy, Francja, Belgia, Holandia oraz Włochy, które od lat są stałymi partnerami handlowymi. Z kolei na nasz rodzimy rynek ze Szwajcarii pozyskuje się wysokiej klasy aparaturę medyczną, biżuterię, produkty chemiczne oraz podzespoły mechaniczne.

TRANSPORT DO SZWAJCARII

Duża dbałość o szczegóły sprawiła, że towary wyprodukowane w Szwajcarii cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko w całej Europie, ale także na pozostałych kontynentach. Jak już wspomniano, na ogromne uznanie zasługuje sieć komunikacyjna, która pozwala na korzystanie z kilku źródeł transportu, skutecznie optymalizując koszt usługi oraz jej czas. Symlog posiada w swej ofercie możliwość skorzystania z kilku form transferu produktów, które składają się na transport multimodalny – czyli nowoczesne rozwiązanie logistyczne zapewniające międzynarodowe i międzykontynentalne łącze handlowe.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

TRANSPORT Z I DO SZWAJCARII – SKORZYSTAJ Z USŁUG SPRAWDZONEGO PRZEWOŹNIKA

Symlog oferuje kompleksowy transfer wszelkiego rodzaju ładunków – zarówno tych niestandardowych, jak i całopojazdowych, drobnicowych, na przesyłkach kurierskich skończywszy. Nieustanny rozwój i dbałość o dobro klienta pozwalają na oferowanie najkorzystniejszych rozwiązaniach z branży transportowej. Dopełnienie propozycji stanowi nowoczesna flota, która oferuje zarówno pojazdy ciężarowe, jak i dostawcze, co pozwala przewieźć dowolny rodzaj ładunku, bez ograniczeń ilościowych. Nasza rozwinięta sieć transportowa wykorzystuje także pozostałe środki transportu, co pozwala prowadzić stałą wymianę handlową z Chinami oraz pozostałymi państwami, które znajdują się na reszcie kontynentów. Pozostajemy w pełni elastyczni, dzięki czemu dostosujemy usługę do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając całkowitą kompleksowość i przejrzystość. W przypadku podjęcia decyzji o transporcie produktów do Szwajcarii gwarantujemy szybki termin realizacji oraz najwyższą jakość idącą w parze z bezpieczeństwem powierzonego ładunku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.