TRANSPORT DO FINLANDII

TRANSPORT DO FINLANDII

TRANSPORT DO FINLANDII

Symlog oferuje szeroki zakres usług związanych z transportem ciężarowym różnego rodzaju towarów z i do Finlandii, zapewniając całkowity transfer ładunkowy do wszystkich europejskich państw. Znajdująca się w północnej części starego kontynentu Finlandia posiada innowacyjny model gospodarki, który zachęca do dalszych działań biznesowych z wybranymi krajami. Szeroko rozwinięta infrastruktura drogowa umożliwia swobodny dojazd do największych fińskich miast, takich jak Helsinki, Espoo, Tampere, Vantaa, Oulu czy Turku. Blisko sześciomilionowy kraj korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które z powodzeniem są eksportowane do zagranicznych miast.

Transport do Finlandii

FINLANDIA – SPECYFIKA RYNKU

Gospodarka Finlandii sprzyja prowadzeniu wszelkiego rodzaju działań biznesowych. Jest to ogromna zaleta – zwłaszcza dla zagranicznych inwestorów, bowiem tamtejsze produkty cechują się niezwykłą dokładnością wykonania oraz trwałością. Przyczynia się do tego także wykwalifikowana kadra pracownicza, która odpowiada za fińską gospodarkę. Do największych zagranicznych partnerów biznesowych zalicza się przede wszystkim Stany Zjednoczone, Holandię, Chiny, Szwecję, Niemcy, Rosję, Wielką Brytanię oraz Austrię. Gospodarka Finlandii oprócz przemysłu produkcyjnego zajmuje się także przemysłem drzewnym, metalowym i hutnictwem. Do najczęściej eksportowanych towarów należy papier i tektura, pojazdy samochodowe i części, meble oraz drewno, wyroby i artykuły metalowe, a także artykuły chemiczne.

TRANSPORT DO FINLANDII

W drugą stronę Finlandia wyraża zapotrzebowanie na towary związane z branżą informatyczną – w tym przede wszystkim na dyski, komputery oraz inne artykuły z branży IT. Oprócz tego importuje się żywność oraz artykuły chemiczne i części samochodowe oraz do maszyn rolniczych. Według statystyk roczny zysk związany z wymianą handlową oscyluje w granicach 80 miliardów euro, co jedynie podkreśla znaczący charakter państwa jako partnera biznesowego. Ponadto doskonała infrastruktura sprawia, że fińskie drogi należą do jednych z najbezpieczniejszych na świecie.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

PAŃSTWA FIRMA POTRZEBUJE TRANSPORTU? SYMLOG ZAŁATWI TO ZA PAŃSTWA

Doświadczenie firmy pozwala prowadzić najwyższej jakości działalność spedycyjno-transportową w całej Europie i nie tylko. Zapewniamy kompleksowy transport do wybranego miejsca w Finlandii, jak również z Finlandii do dowolnego europejskiego miasta. Nasza nowoczesna flota pojazdów dostawczych i ciężarowych pozwala przewozić ładunki całopojazdowe, drobnicowe, a także przesyłki kurierskie. Każdego dnia pokonujemy tysiące kilometrów, by móc zapewnić swobodny przepływ towarów pomiędzy państwami europejskimi. Oprócz działalności transportowej oferujemy także usługi z zakresu spedycji morskiej oraz kolejowej, zapewniając wymianę handlową z pozostałymi kontynentami. Nasi doświadczeni pracownicy zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów – to, co nas wyróżnia, to znajomość branży transportowej w konkretnych regionach Europy oraz swobodna komunikacja w wybranych językach zagranicznych państw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.