TRANSPORT DO SŁOWACJI

TRANSPORT DO SŁOWACJI

TRANSPORT DO SŁOWACJI

Wymiana towarowa oraz powiązany z tym transport w przypadku Słowacji odgrywa ogromne znaczenie dla polskiego rynku. Od lat obopólna współpraca z południowymi sąsiadami niesie za sobą wiele korzyści. Gospodarczo oba kraje są do siebie nieco podobne – wspólna przeszłość i podobna droga rozwoju są czynnikami sprzyjającymi w pogłębianiu relacji handlowych. Firma Symlog zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym świadczeniem usług spedycyjno-transportowych na terenie całej Słowacji – łącząc ją z dowolnym zakątkiem Europy oraz resztą świata. Wiodącymi miastami na terenie Słowacji, z których najczęściej odbywa się transport międzynarodowy są: Bratysława, Żylina, Koszyce, Preszów, Nitra czy Martin. Niezaprzeczalnie – do grona największych zalet wpływających na jakość i atrakcyjność przewozów z i na Słowację zalicza się bliską odległość między państwami, ułatwioną komunikację językową, pod wieloma względami bliźniaczy przemysł a co za tym idzie relatywnie niski koszt usługi transportowej.

Transport do Słowacji
Transport do Słowacji

PRZETARTE SZLAKI UŁATWIENIEM WE WSPÓŁPRACY

Rynek usług w Polsce i na Słowacji jest do siebie bardzo zbliżony, owocem tego jest zacieśniająca się współpraca związana z przepływem towarów. Dosyć łatwy proces logistyczny zwiększa atrakcyjność stawek związanych z przewozem ładunkowym. Najpowszechniejszą formą transportu jest przewóz w oparciu o pojazdy samochodowe – w tym także o samochody ciężarowe. Firma Symlog wyróżnia się nowoczesnym taborem o sporym zróżnicowaniu – do dyspozycji klientów pozostają auta dostawcze, których łączna ładowność wynosi do 1,5 tony, a także pojazdy ciężarowe, które swobodnie przewożą ładunki o łącznej masie do 24 ton. 

INDYWIDUALNA OFERTA

Oczywiście każde zlecenie ma charakter indywidualny, dlatego rodzaj i ilość towaru do przetransportowania nie stanowią żadnych ograniczeń. Zespół doświadczonych i oddanych sprawie pracowników pozwoli dobrać odpowiedni pojazd i przestrzeń załadunkową tak, by zoptymalizować i dostosować charakter usługi do potrzeb klienta. Oferta przewozowa firmy Symlog obejmuje przewóz przesyłek kurierskich, transport drobnicowy oraz transport całopojazdowy, łącząc Słowację z dowolnym miejscem na świecie.  W przypadku transportu międzynarodowego i międzykontynentalnego usługa firmy Symlog obejmuje również odrębne źródła transportu. W przypadku Słowacji alternatywę przewozową stanowi transport kolejowy, a także lotniczy. Niezależność i doświadczenie firmy w przewozach multimodalnych pozwala skrócić czas usługi oraz zminimalizować koszty.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

IMPORT I EKSPORT TOWARÓW ZWIĄZANY ZE SŁOWACJĄ

Jak dowodzą statystyki, największym zainteresowaniem związanym z importem towarów od południowych sąsiadów cieszą się następujące produkty: części do produkcji maszyn i urządzeń elektrycznych, piwo, produkty włókiennicze oraz odzież, a także wytwory metalurgiczne. Z Polski natomiast importowana jest między innymi żywność, surowce naturalne oraz części samochodowe.

Decydując się na usługi z branży TSL oferowane przez firmę Symlog klienci zyskują spokój oraz całkowitą kontrolę nad całym procesem logistycznym. Profesjonalizm i rzetelność zostały docenione wśród setek zadowolonych klientów. Całkowita dowolność i elastyczność pozwala otworzyć się na potrzeby naszych kontrahentów.