TRANSPORT DO BUŁGARII

TRANSPORT DO BUŁGARII

TRANSPORT DO BUŁGARII

Kraj słynący z pięknych widoków oraz licznych atrakcji turystycznych pomimo swojego niewielkiego obszaru ma sporo do zaoferowania. Od wielu lat Bułgaria podkreśla swoją pozycję na mapie Europy, stopniowo zwiększając import i eksport. Firma Symlog posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług związanych z transportem towarowym do i z Bułgarii. Położona w sąsiedztwie Grecji, Albanii, Rumuni, Mołdawii oraz Serbii – Bułgaria posiada wiele szlaków transportowych, które prowadzą do największych bułgarskich miast, takich jak: Nesebyr, Warna, Sofia, Sozopol, Płowdiw, Bałczik, Wielkie Tymowo czy też Primorsko.

BUŁGARIA – PARTNER HANDLOWY Z OGROMNYM POTENCJAŁEM

Bułgaria jest bez przerwy nastawiona na rozwój przemysłowy, dlatego też jej rodzimi przedsiębiorcy z chęcią pozyskują nowe technologie i usługi – co skutecznie skłania do nawiązania współpracy biznesowej. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne wyrażają zapotrzebowanie na zachodnie towary – rosnąca świadomość mieszkańców Bułgarii sprawia, że coraz częściej są oni zainteresowani produktami o wysokiej jakości. Według statystyk do największych partnerów handlowych, z którymi obecnie współpracuje Bułgaria, zalicza się Rumunię, Turcję, Grecję, Włochy, Rosję, Niemcy, Polskę, Chiny, Francję i Belgię. Daje to szeroki wachlarz możliwości nawiązania trwałej współpracy handlowej.

TRANSPORT DO BUŁGARII

Symlog oferuje codzienny transport towarowy do wszystkich miast w Europie, wykorzystując przewóz ciężarowy, jak również spedycję morską oraz kolejową – skutecznie optymalizując ceny usług i zachowując tym samym szybki termin ich realizacji. Do najczęściej eksportowanych z Bułgarii towarów zalicza się ropę naftową oraz jej półprodukty, takie jak: smary i oleje. Oprócz tego zagraniczne rynki cenią sobie zboża (w tym meslin oraz pszenicę), lekarstwa, metale i surowce naturalne, artykuły spożywcze oraz produkty chemiczne. Z kolei mieszkańcy Bułgarii pozyskują maszyny i narzędzia mechaniczne oraz elektryczne, rudy miedzi, akcesoria elektroniczne, a także elementy wyposażenia wnętrz.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

TRWAŁY I SPRAWDZONY PARTNER W INTERESACH

Jako doświadczona firma oferujemy transport towarów całopojazdowych, drobnicowych oraz przesyłek kurierskich – nasza flota pozwala przewieźć dowolny rodzaj ładunku, bez ograniczeń ilościowych, do dowolnego miejsca w Europie. Tym, co nas wyróżnia, jest nieustanny rozwój, który sprawia, że klient otrzymuje kompleksową usługę bez konieczności wypełniania dodatkowych formalności związanych z transportem. Nasi konsultanci, biegle posługujący się językami obcymi, dopilnują wszystkich szczegółów związanych z transportem, dostosowując każdą usługę do indywidualnych potrzeb klienta. Dbałość o komfort klientów jest naszym priorytetem, dlatego dzięki zebranemu doświadczeniu oferujemy w pełni bezpieczne i szybkie transporty ciężarowe. Dzięki naszym usługom każdy klient zyskuje pewność, że nad jego transportem czuwa jedna firma, bez dodatkowych pośredników, która posiada pełny wgląd w status usług – czuwając dzięki temu nad poprawnością transferu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi konsultantami, którzy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą stworzyć ofertę skrojoną na miarę państwa oczekiwań.