TRANSPORT DO KAZACHSTANU

TRANSPORT DO KAZACHSTANU

TRANSPORT DO KAZACHSTANU

Oferujemy samochodowy przewóz towarów z oraz do Kazachstanu i pobliskich krajów takich jak Tadżykistan, Turkmenistan, Kirgistan i Uzbekistan. Firma Symlog organizuje regularne transporty ciężarowe z Europy do Kazachstanu od wielu lat. Dzięki rozbudowanej i różnorodnej flocie pojazdów świadczymy transport drobnicowy, całopojazdowy oraz przesyłki kurierskie oferując całkowitą dowolność pod względem specyfikacji przewożonego ładunku. Najczęstsze trasy przewozowe zakładają przewóz do takich miast jak Astana, Ałmaty, Szymkent, Karaganda, Buchara, Taszkient oraz Chiwa. Poprzez doskonałą koordynację wielu gałęzi transportu świadczymy konkurencyjne usługi zarówno pod względem czasu realizacji przewozu, jak i cen.

Transport do Kazachstanu
Transport do Kazachstanu

TRANSPORT CIĘŻAROWY KAZACHSTAN

Doświadczenie zdobywane przez lata pozwala nam oferować coraz lepsze usługi, poszerzając transport o alternatywne źródła transportu – mowa przede wszystkim o transporcie multimodalnym, który w swym założeniu wykorzystuje więcej niż jedno źródło przewozu. Symlog to również transport morski oraz kolejowy, a także kontenerowy. Dzięki tak rozbudowanym zasobom mamy pewność, że pozwolimy skonfigurować ofertę do wymagań każdego klienta. Ze względu na obeznanie kulturowe oraz językowe na wielu rynkach światowych, wyręczamy naszych klientów dokonując w ich imieniu wszelkich formalności związanych z odprawami celnymi czy kompletowaniem niezbędnej dokumentacji. Polecamy także usługi transportowe do krajów pobliskich takich jak Tadżykistan, Turkmenistan, Kirgistan, a także Uzbekistan.

TRANSPORT DO KAZACHSTANU

Kazachstan uchodzi za skarbnicę surowców naturalnych, co wiąże ze sobą korzyści w perspektywie podjęcia dalszej współpracy handlowej. Eksport produktów z Kazachstanu opiera się właśnie na wcześniej przytaczanych minerałach naturalnych oraz na eksporcie owoców i warzyw, a także innych produktów pochodzenia roślinnego. Inaczej natomiast prezentuje się import. Największe zapotrzebowanie obejmuje towary mechaniczne i elektryczne – w tym specjalistyczne narzędzia i maszyny. Importuje się też pojazdy samochodowe – zarówno osobowe, jak i ciężarowe oraz produkty pochodzenia chemicznego.

WZAJEMNE KORZYŚCI DLA OBU PAŃSTW

Sporym utrudnieniem w prowadzeniu negocjacji handlowych są różnice kulturowe, kolejną wadą jest też kiepska infrastruktura drogowa oraz słabo zurbanizowane tereny, toteż planując transport w te rejony warto powierzyć tego typu przedsięwziecie profesjonalistom, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu zwrócą uwagę na najważniejsze aspekty logistyczne.

Niewątpliwie transport i wymiana handlowa pomiędzy Polską a Kazachstanem jest złożonym i skomplikowanym przedsięwzięciem. Zespół doświadczonych i przeszkolonych pracowników pozwoli ułożyć ofertę spełniającą oczekiwania klientów, zwracając przy tym uwagę na ważne aspekty związane z transportem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową firmy Symlog.

KONTAKT

Małgorzata Grohmann

Mobile: +48 661 950 775
Tel.: +48 22 203 46 71 wew.1
Email: mgn@symlog.eu