TRANSPORT DO SZWECJI

TRANSPORT DO SZWECJI

TRANSPORT DO SZWECJI

Szwedzki rynek towarów i usług oferuje sporo możliwości, a jego produkty są znane na całym świecie. Gospodarka, w głównej mierze nastawiona na produkcję, zachęca do prowadzenia wzmożonej działalności biznesowej z pozostałymi europejskimi krajami. Firma Symlog oferuje kompleksowe usługi transportowe na całym obszarze Szwecji, jak również ze Szwecji do dowolnego miejsca w Europie. Do największych miast biorących udział w handlu zagranicznym zalicza się Sztokholm, Goteborg, Malmo, Helsingborg, Uppsala, Lund, Halmstad oraz Ystad.

Transport do Szwecji

SILNA POZYCJA NA RYNKU EUROPEJSKIM GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA

Zamieszkiwana przez blisko 11 milionów obywateli Szwecja posiada doskonale rozwiniętą gospodarkę, na którą oprócz produkcji składa się także wydobycie złóż naturalnych, takich jak rudy metali oraz węgiel drzewny. Partnerstwo biznesowe ze Szwecją to również świetna propozycja dla polskich przedsiębiorców, bowiem zaletą szwedzkiego rynku jest otwarty i chłonny rynek, a także dobra rozpoznawalność polskich produktów, co sprawia, że cieszą się one sporym zainteresowaniem. Szwecja to także fabryki pojazdów samochodowych oraz ciężarowych – znanych na całym świecie marek Volvo, Saab, Scania oraz Koenigsegg. Oprócz przemysłu motoryzacyjnego Szwedzi wytwarzają narzędzia mechaniczne i elektryczne (pilarki oraz maszyny Husqvarna), jak również narzędzia elektroniczne oraz meble i elementy wyposażenia domu (sieć sklepów Ikea).

TRANSPORT DO SZWECJI

Wytwarzanie towarów na masową skalę spotyka się z zainteresowaniem zagranicznych partnerów handlowych, którzy są nastawieni na długotrwałą współpracę – do największych państw prowadzących relację biznesową ze Szwecją zalicza się Niemcy, Stany Zjednoczone, Chiny, Holandię, Wielką Brytanię, Norwegię, Polskę, Danię, Belgię oraz Finlandię. Według statystyk do najczęściej eksportowanych towarów zalicza się w znacznej części wspomniane wcześniej pojazdy samochodowe oraz ciężarowe, meble, sprzęt elektroniczny, narzędzia mechaniczne i elektryczne, lekarstwa oraz części i akcesoria motoryzacyjne. Z kolei w drugą stronę Szwedzi importują metale szlachetne, ropę naftową czy jej półprodukty. Sporym zainteresowaniem cieszą się także pozostałe środki transportu, takie jak statki oraz samoloty. Doskonale rozwinięta infrastruktura drogowa składająca się z sieci autostrad i dróg ekspresowych zapewnia stałą i szybką wymianę handlową – ogromnym atutem jest także infrastruktura morska, która ułatwia pozyskiwanie towarów z najbardziej odległych państw, a także kontynentów.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

PAŃSTWA FIRMA POTRZEBUJE TRANSPORTU? SYMLOG ZAŁATWI TO ZA PAŃSTWA

Symlog oferuje codzienny transport ciężarowy ładunków całopojazdowych, drobnicowych oraz przesyłek kurierskich, zapewniając swobodny przepływ towarów między Szwecją a dowolnym europejskim miastem. To, co nas wyróżnia, to znajomość branży transportowej na danym obszarze Europy, posługiwanie się wybranymi językami obcymi, nowoczesna flota pojazdów ciężarowych, wykwalifikowana kadra oraz otwarcie na potrzeby klienta. Zorganizujemy kompleksową usługę transportową z uwzględnieniem dokumentacji przewozowej oraz przeprowadzenia odprawy celnej, zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo i komfort. Oprócz transportu drogowego oferujemy szeroki zakres usług związanych ze spedycją kontenerową – wykorzystującą transport morski i kolejowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.