TRANSPORT DO ESTONII

TRANSPORT DO ESTONII

TRANSPORT DO ESTONII

Znajdująca się w północnej części Europy Estonia bierze czynny udział w zagranicznym obrocie towarów, umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej. Mimo małego obszaru kraj ten słynie z wysoko rozwiniętej informatyzacji, co czyni go jednym z liderów w branży. Symlog oferuje kompleksowe usługi transportowe na terenie całej Estonii, jak również do wybranego miejsca w Europie, zapewniając kompleksową wymianę towarową. Najczęstsze szlaki transportowe obejmują takie estońskie miasta, jak Tallin, Tartu, Parnawa, Narwa, Valga, Voru.

Transport do Estonii

ESTONIA – MAŁY KRAJ Z POTENCJAŁEM

Główny przemysł Estonii jest skoncentrowany na rolnictwie oraz przemyśle produkcyjnym. Oprócz tego na zaawansowanym poziomie znajduje się przemysł wydobywczy, drzewny, chemiczny, meblarski oraz żywnościowy. Sąsiadująca z Morzem Bałtyckim Estonia słynie także z połowu ryb i ich późniejszego przetwarzania. Do największych odbiorców estońskich towarów zalicza się Polskę, Litwę, Chiny, Szwecję, Finlandię, Niemcy, Wielką Brytanię oraz Stany Zjednoczone. Biorąc pod uwagę średni bilans zeszłorocznych transakcji związanych z eksportem i importem, całkowita kwota jest szacowana na około 22 miliardy euro, co jest doskonałym wynikiem, uwzględniając wielkość państwa.

TRANSPORT DO ESTONII

Nieustanny rozwój i poprawa sytuacji finansowej kraju sprawia, że jego mieszkańcy są pozytywnie nastawieni do zachodnich technologii, przez co rośnie zapotrzebowanie na import maszyn i artykułów teleinformatycznych. Oprócz tego pozyskuje się lekarstwa, artykuły chemiczne, pojazdy samochodowe i ich podzespoły, ropę naftową oraz oleje, a także odzież i artykuły spożywcze. Biorąc natomiast pod uwagę zagraniczny eksport, Estonia ma do zaoferowania części mechaniczne do różnego rodzaju środków transportu, a ponadto meble i drewno, metale szlachetne oraz biżuterię, zboże i ryby. Dostęp do morza ułatwia dalszą wymianę handlową z zagranicznymi partnerami znajdującymi się na pozostałych kontynentach. Na uwagę zasługuje też stan estońskich dróg, które z roku na rok ulegają modernizacji, tworząc rozbudowaną sieć połączeń.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

PAŃSTWA FIRMA POTRZEBUJE TRANSPORTU? SYMLOG ZAŁATWI TO ZA PAŃSTWA

Symlog oferuje kompleksowe usługi transportowe związane z transferem ładunków całopojazdowych, drobnicowych, ponadgabarytowych, jak również drobnych przesyłek kurierskich. Nasze usługi związane z transportem ciężarowym charakteryzują się najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem. Dzięki znajomości branży transportowej w wybranym regionie Europy doradzimy najlepsze rozwiązanie dla klienta, zapewniając kompleksowość usług zarówno pod kątem transportowym, jak również formalnym. Nasza nowoczesna flota składająca się z pojazdów ciężarowych i dostawczych pozwala przetransportować dowolny ładunek bez ograniczeń ilościowych. Wykwalifikowana kadra biegle posługująca się językami obcymi zadba o każdy aspekt zlecenia, zachowując najwyższe standardy. Oprócz transportu ciężarowego świadczymy także szeroki zakres usług związanych ze spedycją morską oraz kolejową, zapewniając łączność z innymi kontynentami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu telefonicznego – nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania, doradzając przy tym optymalne rozwiązanie.