SYMLOG - FIRMA SPEDYCYJNA

NAJLEPSZA OFERTA DZIĘKI NEUTRALNOŚCI

Dzięki niezależności naszej firmy względem wielkich grup transportowych możemy korzystać ze wszystkich narzędzi dostępnych na rynku spedycyjnym, takich jak tabor lub terminale, kierując się tylko i wyłącznie jakością obsługi i ceną, bez konieczności pracy w określonej grupie i korzystania z jej narzędzi.

usługi-transportowe

KOLEJOWY JEDWABNY SZLAK

symlog firma spedycyjna

Od 2013 roku Symlog aktywnie uczestniczy w reaktywacji idei Jedwabnego Szlaku. Wraz z partnerami chińskimi organizujemy przewozy towarów pomiędzy Europą, a Chinami za pomocą ekspresowych intermodalnych pociągów towarowych. Oferujemy spedycję zarówno przesyłek całokontenerowych (FCL) jak i drobnicowych (LCL). Jest to świetna alternatywa dla transportu morskiego i lotniczego.

Rozwiązanie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

INNOWACYJNOŚĆ JAKO MOTOR NAPĘDOWY

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasze działania dotyczące współpracy w organizacji procesów transportowych zostały nagrodzone Złotą Statuetką w kategorii Planowane, Organizacja, Zarządzanie w konkursie NAGRODA INNOWACYJNOŚCI W TRANSPORCIE 2012.

Nagrody Innowacyjności w Transporcie 2012 zostały przyznane pod auspicjami Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Krajowej Izby Gospodarczej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Centrum Innowacji Transportowych, przedsięwzięcia zainicjowanego i koordynowanego przez Fundację Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych, we współpracy Polską Fundacją Promocji Kadr.

uslugi-spedycyjne-symlog-555x250

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

nagroda symlog

Nagrodę zdobyliśmy jako grupa za współudział w budowie i wdrożeniu systemu T-Scale R11; Grupowe zakupy usług transportowych. Zrobiliśmy to wspólnie z następującymi partnerami:

  • Instytut Logistyki i Magazynowania;
  • ECR Polska;
  • Bakalland S.A.;
  • Wendre Poland Sp. z o. o.;
  • Farmada Transport Sp. z o. o.;
  • Bonduelle Polska S.A.

Wyróżnienie to mobilizuje nas do kolejnych innowacyjnych działań w następnych latach.