SYMLOG - FIRMA SPEDYCYJNA

NAJLEPSZA OFERTA DZIĘKI NEUTRALNOŚCI

Dzięki niezależności naszej firmy względem wielkich grup transportowych możemy korzystać ze wszystkich narzędzi dostępnych na rynku spedycyjnym, takich jak tabor lub terminale, kierując się tylko i wyłącznie jakością obsługi i ceną, bez konieczności pracy w określonej grupie i korzystania z jej narzędzi. Tworząc ofertę liczymy się z oczekiwaniami klientów, dlatego do każdej usługi podchodzimy w indywidualny sposób oferując najkorzystniejsze rozwiązania. Nasi doświadczeni specjaliści nieustannie czuwają nad poprawnym przebiegiem każdego zlecenia, dzięki czemu oferowane przez nas usługi pozostają na najwyższym poziomie. W ten sposób nasi klienci zyskują bezpieczeństwo, spokój oraz kompleksowość zleconych transportów. Nasza specjalność to spedycja kontenerowa – zarówno ta międzynarodowa, jak również międzykontynentalna, dzięki czemu zapewniamy stałą łączność między innymi z rynkami azjatyckimi. Podejmiemy się wykonania każdego transportu uwzględniając jego przebieg z klientem. Nasz nowoczesny i sprawdzony tabor samochodów ciężarowych oraz dostawczych zapewnia przesył różnego rodzaju towarów – począwszy od przesyłek kurierskich po drobnicę i ładunki całopojazdowe.

transport-miedzynarodowy
eskport-do-chin

Dzięki elastyczności i możliwości dopasowania się do Państwa oczekiwań jesteśmy w stanie zrealizować każdą usługę, ponadto ceniąc czas klientów zajmujemy się sporządzaniem niezbędnej dokumentacji oraz organizowaniem całego procesu przewozowego. Chcąc zapewniać uniwersalność usług spedycyjnych oferujemy transport wieloma środkami transportu – oprócz spedycji morskiej i kolejowej organizujemy także przewozy pojazdami ciężarowymi, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Unikamy półśrodków i korzystamy jedynie ze sprawdzonych rozwiązań, które pozytywnie wpływają na poziom naszych usług. Wybierając Symloga otrzymują Państwo solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

KOLEJOWY JEDWABNY SZLAK

Od 2013 roku Symlog aktywnie uczestniczy w reaktywacji idei Jedwabnego Szlaku. Wraz z partnerami chińskimi organizujemy przewozy towarów pomiędzy Europą a Chinami za pomocą ekspresowych intermodalnych pociągów towarowych. Oferujemy spedycję zarówno przesyłek całokontenerowych (FCL) jak i drobnicowych (LCL). Jest to świetna alternatywa dla transportu morskiego i lotniczego. Dzięki regularności przejazdów zapewniamy stałą i bezpieczną możliwość swobodnej wymiany handlowej. Decydując się na wybór naszej firmy klienci zyskują pełny wgląd w usługę wraz z możliwością śledzenia lokalizacji przesyłki oraz skorzystania z dodatkowej opcji door to door, która zapewnia transport kolejowy z Chin do Polski od momentu załadunku towaru po jego odbiór w wyznaczonym miejscu w kraju lub za granicą. 

transport-jaki-wybrac
roznorodny-tabor-spedycja-multimodalna

Wierzymy, że ciągły rozwój oraz poszerzanie oferty pozwoli sprostać najwyższym standardom, które realizujemy od lat. Stawiając na innowacyjne rozwiązania wykorzystujemy transport multimodalny, który nie tylko przekłada się na atrakcyjną cenę  zleceń transportowych, ale także spełnia najnowsze wymogi przewozowe chroniąc przy tym środowisko. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów ciężarowych, dzięki czemu umożliwiamy dostarczenie towaru z każdego miejsca w Europie. Korzystanie ze spedycji kolejowej ogranicza ryzyko uszkodzenia towaru, jednocześnie umożliwiając jego szybki transport. Oferta Symloga sprzyja wszelkim przedsiębiorstwom chcącym prowadzić stałą współpracę handlową. Rozwiązanie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

INNOWACYJNOŚĆ JAKO MOTOR NAPĘDOWY

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasze działania dotyczące współpracy w organizacji procesów transportowych zostały nagrodzone Złotą Statuetką w kategorii Planowane, Organizacja, Zarządzanie w konkursie NAGRODA INNOWACYJNOŚCI W TRANSPORCIE 2012.

Nagrody Innowacyjności w Transporcie 2012 zostały przyznane pod auspicjami Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Krajowej Izby Gospodarczej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Centrum Innowacji Transportowych, przedsięwzięcia zainicjowanego i koordynowanego przez Fundację Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych, we współpracy Polską Fundacją Promocji Kadr.

symlog-spedycja-samochodowa
Usluga door to door symlog

Wierzymy, że ciężka praca wpływa na zaufanie i satysfakcję klientów, dlatego nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, by sprostać wszelkim oczekiwaniom partnerów biznesowych. Od lat stosujemy najnowsze rozwiązania, które nie tylko podnoszą standard świadczonych przez nas usług transportowych, ale także dbamy o bezpieczeństwo podczas przewozu ładunków klientów. Symlog to sprawdzona i doświadczona firma oferująca kompleksowe usługi spedycyjne. Zapewniamy łączność z całym światem, w ten sposób korzystając z usług jednej firmy masz gwarancję, że zadba ona o każdy etap transportu zgodnie z umową. Zachowując stały podgląd zleceń na bieżąco reagujemy zapobiegając zewnętrznym czynnikom, dzięki otrzymują Państwo ładunek na czas. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie usług spedycyjnych i transportowych – nasi konsultanci stworzą usługę na miarę Państwa potrzeb.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

nagroda symlog

Nagrodę zdobyliśmy jako grupa za współudział w budowie i wdrożeniu systemu T-Scale R11; Grupowe zakupy usług transportowych. Zrobiliśmy to wspólnie z następującymi partnerami:

  • Instytut Logistyki i Magazynowania;
  • ECR Polska;
  • Bakalland S.A.;
  • Wendre Poland Sp. z o. o.;
  • Farmada Transport Sp. z o. o.;
  • Bonduelle Polska S.A.

Wyróżnienie to mobilizuje nas do kolejnych innowacyjnych działań w następnych latach. Dzięki nieustannemu rozwojowi możemy zaoferować Państwu najnowsze rozwiązania z dziedziny transportowej, które spełnią wszelkie oczekiwania. Nasi klienci zyskują wiele możliwości organizacji transportu, szybszy okres realizacji usługi oraz atrakcyjne stawki. Taki pakiet korzyści pozwala cieszyć się terminową dostawą ładunków oraz pozyskać nowych partnerów biznesowych świadczących usługi na zagranicznych rynkach.

ZADZWOŃ