Symlog w mediach

Organizujemy transport najwyższej jakości

Kategorie:

Dzisiaj wraz z partnerami chińskimi organizujemy dla polskich firm przewozy zarówno przesyłek cało kontenerowych i drobnicowych za pomocą ekspresowych intermodalnych pociągów towarowych w formacie door-to-door. Klienci bardzo doceniają naszą wiedzę, profesjonalizm i wysoką jakość usług. Dzięki temu możemy się rozwijać i zarabiać, a oni dostają nowe rozwiązania logistyczne, z których wcześniej nie korzystali. 

Czytaj więcej →

Połączenie Europy i Chin to jeden z głównych celów chińskiego projektu BRI

Kategorie:

Nie sądzę, że przewozy towarów koleją z Chin do Europy ożywią się w najbliższych miesiącach. Ale ich wzrost to kwestia czasu i liczę, że nastąpi to jeszcze w tym roku – mówi Bartosz Miszkiewicz, prezes zarządu Symlog. Czytaj więcej →

Pandemia i Putin nie zatrzymali Nowego Jedwabnego Szlaku. Wąskie gardło drogi handlowej z Chin leży w Polsce

Kategorie:

Nowy Jedwabny Szlak zyskał na znaczeniu w czasie pandemii COVID-19. Gdy w Ukrainie trwa wojna, to Polska stała się główną bramą dla towarów z Chin do Europy. – Nie martwię się o Nowy Jedwabny Szlak. Ważne, byśmy i my mieli na niego pomysł i długoterminową strategię – mówi money.pl Bartosz Miszkiewicz, CEO firmy logistycznej Symlog.

Czytaj więcej →

Perspektywa kolejowych przewozów na Nowym Jedwabnym Szlaku

Kategorie:

Czy rozbudowa terminala kolejowego w Małaszewiczach jest konieczna dla rozwoju transportu i logistyki na Nowym Jedwabnym Szlaku? Prezes Symlog Bartosz Miszkiewicz przedstawia swoje argumenty za inwestycją, opierając się na swoim bogatym doświadczeniu w branży spedycyjnej i analizie trendów rynkowych. Przeczytaj artykuł, by poznać jego opinię na temat przyszłości transportu międzynarodowego i roli Polski w tym procesie.

(Żródło: Bartosz Miszkiewicz dla Rzeczpospolitej- link do artykułu poniżej)

Nie możemy dać sobie odciąć prawej ręki – rp.pl

 

Poranek w Radiu WNET na Nowym Jedwabnym Szlaku

Kategorie:

21.10.2022 r. Poranek Radia WNET. Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której Prezes Symlog Sp. z o.o. Bartosz Miszkiewicz przedstawi aktualną sytuację na Nowym Jedwabnym Szlaku w obliczu obecnej sytuacji gospodarczej. Jakie towary są najchętniej zamawiane z Chin ? Czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie ? Całość podcast’u w linku poniżej.

Poranek Wnet: Dmytro Antoniuk, Sebastian Kaleta, prof. Andrzej Nowak, prof. Roman Dyczkowski, … – 21.10.2022 r.