TRANSPORT DO RUMUNII

TRANSPORT DO RUMUNII

Rumunia to kraj wielu możliwości. Od lat wspólne cele gospodarczo-przemysłowe zacieśniają stosunki handlowe z Polską – z każdym rokiem korzyści wynikające z obrotu towarami pną się w  górę. Według najnowszych zestawień nasz kraj znajduje się w pierwszej dziesiątce państw, z którymi powiązany jest import i eksport towarów na terenie Rumunii. Oferta firmy Symlog zapewnia swobodny transport ładunków pojazdami ciężarowymi w dowolne miejsce znajdujące się na terytorium tego państwa. Dzięki zróżnicowanej i nieustannie modernizowanej flocie świadczymy regularny przewóz przesyłek kurierskich, ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych.

Szeroki wybór przestrzeni ładunkowej pozwala na przewóz dowolnych towarów. Najczęstsze trasy obejmują dostarczenie towarów do takich miast jak: Bukareszt, Sybin, Braszów, Konstanca, Oradea, Timisoara czy Jassy. Pod kątem współpracy handlowej oprócz Polski wyróżnia się też obecność Niemiec, Chorwacji, Włoch, Turcji, Węgier, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Rosji. Wieloletnie doświadczenie w obszarze usług TSL pozwala nadać wyjątkowy charakter każdej usłudze. W trosce o komfort i spokój naszych klientów nieustannie monitorujemy położenie ładunku, jednocześnie dokładając wszelkich starań, by każdy etap transportu został zrealizowany w sposób profesjonalny.

Transport do Rumunii
Transport do Rumunii

WYMIANA HANDLOWA Z RUMUNIĄ

Prześwietlając rumuński rynek łatwo zauważyć, że nastawiony jest on w głównej mierze na import towarów z reszty państw europejskich, przez co jest on bardzo podatny na wszelkiego rodzaju inwestycje. Najczęstszą grupą sprowadzanych do Rumunii towarów są produkty spożywcze – w szczególności warzywa, owoce oraz gotowe wyroby. Rośnie też zapotrzebowanie na narzędzia i maszyny elektryczne, artykuły z branży włókienniczej oraz alkohole. Kolejną grupę stanowią środki transportu takie jak pojazdy osobowe, autobusy, statki i samoloty. Dzięki wkładowi zagranicznych koncernów, kondycja rumuńskiego przemysłu uległa znacznej poprawie – przykładem tego jest fabryka pojazdów samochodowych Dacia, które dzięki wstąpieniu pod skrzydła francuskiej marki Renault zyskała drugie życie. Pojazdy wytwarzane w Rumunii cieszą się powodzeniem w wielu krajach – w tym także w Polsce. Eksport towarów do innych państw bowiem w znacznym stopniu oparty jest na towarach z branży samochodowej. Sporym zainteresowaniem cieszą się też wyroby z tworzyw sztucznych, produkty z branży rolniczej, części samochodowe, a także inne wyroby z branży metalurgicznej.

CO NIESIE ZA SOBĄ WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ SYMLOG?

Biorąc pod uwagę słabo rozwiniętą infrastrukturę na terytorium Rumunii warto zaufać doświadczonej firmie. Wykonywany od lat transport krajowy, międzynarodowy i międzykontynentalny pozwolił rozszerzyć ofertę o alternatywne źródła transportu. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje przewóz droga morską oraz transport kolejowy. Daje to możliwość zoptymalizowania kosztów transportu. Wybierając usługi firmy Symlog klienci zyskują spokój, bowiem zlecony transport realizowany jest na każdej płaszczyźnie – począwszy od procesu logistycznego po niezbędną dokumentację, aż po kontakt z odbiorcą towaru. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy – nasz zespół pomoże dobrać zamówienie pod indywidualne potrzeby.