TRANSPORT DO NORWEGII

TRANSPORT DO NORWEGII

TRANSPORT DO NORWEGII

Zaletą norweskiego importu i eksportu jest niezwykle chłonny rynek, przyjazny i otwarty na nowoczesne technologie. Obecność w Norwegii polskich pracowników przyczynia się do polepszenia stosunków gospodarczo-handlowych pomiędzy państwami – Norwegowie otwierają się na nasz rynek towarów i usług, dzięki czemu zyskują na tym także nasi, rodzimi przedsiębiorcy. Firma Symlog oferuje kompleksową usługę transportową, zapewniając swobodną dystrybucję towarów zarówno do Norwegii, jak i z Norwegii do wybranego miejsca w Europie. Doskonała infrastruktura drogowa pozwala na łatwy dojazd do największych norweskich miast, takich jak: Oslo, Bergen, Trondheim, Stavanger, Kristiansand, Fredrikstad, Alesund czy Drammen.

Transport do Norwegii

NORWEGIA – ZAUFANY PARTNER W INTERESACH

Nowoczesna gospodarka oraz innowacyjne rozwiązania stosowane w przemyśle produkcyjnym sprawiają, że Norwegia odgrywa znaczącą rolę na europejskiej arenie międzynarodowej – w tym gospodarczej. Według statystyk roczny bilans związany z zagranicznym obrotem towarowym wynosi około 200 miliardów euro – co sprawia, że zagraniczna współpraca biznesowa rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie. Do największych partnerów handlowych zalicza się Polskę, Szwecję, Niemcy, Wielką Brytanię, Holandię, Francję, Danię, Chiny, Stany Zjednoczone oraz Austrię. Norweska gospodarka to oprócz przemysłu produkcyjnego także wydobywanie surowców naturalnych, takich jak ropa naftowa i gaz ziemny. Silnie rozwinięty jest również przemysł elektrotechniczny oraz przemysł drzewny, spożywczy, a także metalurgiczny.

TRANSPORT DO NORWEGII

Szeroki zakres działań sprawia, że norweskie towary cenią się ogromnym wzięciem na zagranicznych rynkach – wysoka jakość oraz atrakcyjne koszty produktów przeważają na korzyść norweskich producentów. Do najczęściej eksportowanych towarów zalicza się między innymi artykuły spożywcze, w tym warzywa oraz ryby, ropę naftową oraz gaz ziemny, materiały takie jak aluminium oraz stal. Z kolei do Norwegii trafiają produkty związane z konstrukcjami budowlanymi, narzędzia mechaniczne oraz elektryczne, telefony i komputery, pojazdy samochodowe oraz użytkowe, jak również ich części eksploatacyjne. Również sam transport cechuje się niezwykle wysokim poziomem – głównie za sprawą ogromnych sieci dróg ekspresowych i autostrad, jak również szlaków wodnych, które zapewniają szybką oraz bezpieczną spedycję morską.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

PAŃSTWA FIRMA POTRZEBUJE TRANSPORTU? SYMLOG ZAŁATWI TO ZA PAŃSTWA

Symlog oferuje kompleksowe usługi transportowe związane z transferem towarów całopojazdowych, drobnicowych, ponadgabarytowych, a także przesyłek kurierskich. Zapewniamy codzienną mobilność, dzięki czemu dostarczymy wybrany ładunek w dowolne miejsce znajdujące się w Norwegii oraz w Europie. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala zorganizować transport dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta – nasi pracownicy zadbają o każdy szczegół zlecenia, organizując transport oraz dokonując wszelkich formalności – w tym także odprawę celną. Posługujemy się językami obcymi, co ułatwia kontakt z zagranicznymi partnerami, jak również znamy charakterystykę branży transportowej w danym regionie, dzięki czemu dostosujemy usługę w taki sposób, by zoptymalizować koszt przedsięwzięcia. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo transportu, korzystamy z nowoczesnej floty pojazdów ciężarowych oraz dostawczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.