TRANSPORT DO CHORWACJI

TRANSPORT DO CHORWACJI

TRANSPORT DO CHORWACJI

Malowniczo położona Chorwacja stanowi ciekawą propozycję do nawiązania stosunków handlowych – nieustanny rozwój kraju oraz nastawienie na nowe technologie sprawia, że zagraniczni przedsiębiorcy od lat decydują się na nawiązanie stosunków biznesowych. Chcąc prowadzić wymianę handlową, warto skorzystać z usług doświadczonego i zaufanego przewoźnika, który zajmie się kompleksowym transportem towarów. Symlog oferuje transport ciężarowy dla wszelkich rodzajów ładunków – zarówno tych całopojazdowych, niestandardowych, drobnicowych, jak również przesyłek kurierskich, zapewniając transport z i do Chorwacji każdego dnia. Największe szlaki transportowe oferują transport do takich chorwackich miast, jak: Zagrzeb, Rijeka, Dubrownik, Split, Trogir, Makarska, Zadar, Pula czy Szybernik. Dostarczymy każdy ładunek do dowolnego miejsca w Chorwacji, jak również przetransportujemy go z Chorwacji do wybranego kraju w Europie.

CHORWACJA – SOLIDNY PARTNER W BIZNESIE

Do największych partnerów wspierających chorwacki import i eksport zalicza się przede wszystkim Niemcy, Wielką Brytanię, Francję, Włochy, Polskę, Serbię, Węgry, Słowenię, Holandię oraz Bośnię i Hercegowinę. Dogodne położenie geograficzne oraz dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa pozwalają na łatwy i stosunkowo szybki dojazd do oraz z Chorwacji, łącząc ją z wybranym państwem. Według statystyk roczna suma uzyskana z eksportu i importu towarowego między Chorwacją a Polską oscyluje wokół miliarda euro, co podkreśla dobrą rozpoznawalność polskich produktów na chorwackim rynku towarów i usług.

TRANSPORT DO CHORWACJI

Chorwacja w dużej mierze nastawiona jest na przemysł produkcyjny oraz turystyczny, który dodatkowo podkreśla atuty kraju. Do najczęściej importowanych towarów zalicza się przede wszystkim samochody oraz pozostałe środki transportu, jak również narzędzia i maszyny mechaniczne oraz elektryczne. Oprócz tego do Chorwacji transportuje się także lekarstwa i artykuły spożywcze. Z kolei zagraniczny eksport towarów z Chorwacji obejmuje transformatory elektryczne oraz inne podzespoły zasilające elektrownie, drewno, artykuły medyczne, elementy wyposażenia domu – w tym także meble, oraz części mechaniczne. Różnorodność towarów i dobre relacje z Polską sprawiają, że wzajemne partnerstwo biznesowe z roku na rok coraz lepiej się rozwija.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SYMLOG – ZAUFANY PARTNER W CODZIENNYM TRANSPORCIE

Symlog posiada szeroki wachlarz możliwości związanych z codziennym transportem ciężarowym do wszystkich krajów w Europie. Dostarczymy i odbierzemy towar z oraz do wybranego miejsca w Chorwacji i za granicą. Dzięki nowoczesnej flocie składającej się z pojazdów ciężarowych oraz dostawczych zorganizujemy przewóz w oparciu o indywidualne preferencje klienta, zachowując najwyższą jakość i bezpieczeństwo usługi. Nasi doświadczeni pracownicy znający charakterystykę transportu w każdym wybranym państwie zwrócą uwagę na wszelkie aspekty usługi, w tym także dopilnują wszystkich formalności, zapewniając całkowity spokój i kompleksową realizację zlecenia. Oprócz transportu ciężarowego oferujemy także usługi z zakresu spedycji morskiej oraz kolejowej, zapewniając całkowitą mobilność z wybranym państwem w Europie oraz na pozostałych kontynentach.