TRANSPORT DO FRANCJI

TRANSPORT DO FRANCJI

TRANSPORT DO FRANCJI

Oferujemy szeroki zakres usług transportu samochodowego do i z Francji oraz na jej terenie w oparciu o przewóz ciężarowy. Usługi realizowane przez nas uwzględniają transport, spedycję i logistykę i obejmują swoim zasięgiem między innymi Paryż, Metz, Reims, Marsylię, Nantes, a także pozostałe regiony kraju, swobodnie łącząc je z dowolnymi zakątkami Europy i Azji.

Oferowany przewóz wykonywany jest w oparciu o transport ładunków drobnicowych, całopojazdowych wraz z przesyłkami kurierskimi.

NA WIELU PŁASZCZYZNACH

Zróżnicowane położenie geograficzne Francji i jej dostęp do morza pozwala rozszerzyć usługę transportu ciężarowego o spedycję multimodalną, opierając się w swym założeniu na współpracy z przewoźnikami morskimi i lotniczymi. Zaawansowana sieć autostrad i dróg ekspresowych, kanały wodne czy rozbudowany zasięg połączeń lotniczych na poziomie światowym umożliwia szybki tranzyt towarowy.

Francuska gospodarka oferuje szeroki wachlarz możliwości związanych z importem i eksportem towarów na cały świat. Na eksport nastawiony jest przede wszystkim przemysł produkcyjny. Idealnym przykładem jest koncern PSA wytwarzający rocznie setki tysięcy samochodów osobowych i dostawczych. 

WYMIANA TOWAROWA MIĘDZY POLSKĄ A FRANCJĄ

W celu zapewnienia prawidłowego przepływu procesów produkcyjnych korzysta on z usług dostawców rozlokowanych w różnych częściach świata. Według wszelkich statystyk, wspomniana gałąź produkcyjna stanowi nieco ponad jedną trzecią sumy przychodów francuskiego przemysłu. Oprócz tego w znacznych ilościach co roku eksportuje się towary z branży rolnej i spożywczej – między innymi sery, wędliny i wina.

Dużym zainteresowaniem cieszy się też przemysł elektroniczny, odzieżowy, kosmetyczny oraz farmaceutyczny. Francuski import ukierunkowany jest na pozyskiwanie surowców naturalnych z pozostałych państw europejskich. Istnieje też spore zapotrzebowanie na import maszyn i podzespołów produkcyjnych oraz innych produktów chemicznych. Do grona głównych partnerów handlowych zalicza się Belgię, Holandię, Włochy, Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Polskę, Niemcy, Czechy, Chiny oraz Hiszpanię.

wygodna usługa multimodalna

CO OFERUJE SYMLOG

Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja w branży transportowej i spedycyjnej pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zespół w pełni zaangażowanych pracowników zadba o to, by każda część procesu logistycznego została wykonana w sposób rzetelny i kompleksowy. Dzięki niezależności firmy zakres usług pozostaje niczym nieograniczony. Powoduje to, że specyfikacja każdego przedsięwzięcia dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Symlog oferuje transport drogowy do i z Francji, oraz na jej terenie z dowolnym europejskim miastem. Poprzez ciągły rozwój spedycja międzynarodowa i międzykontynentalna stoi otworem, oferując swe usługi również na rynku azjatyckim. Ciągły podgląd pozwalający dokładnie określić lokalizację towaru, zachowanie najwyższej klasy standardów na każdym etapie zlecenia, wypełnienie dokumentacji przewozowej i celnej przekładają się na spokój i stuprocentowe zadowolenie klientów.