TRANSPORT DO HISZPANII

TRANSPORT DO HISZPANII

TRANSPORT DO HISZPANII

Firma Symlog oferuje szeroki pakiet usług związany z transportem towarów z i do Hiszpanii, łącząc ją z dowolnym europejskim miastem. Terytorium świadczenia naszych zleceń transportowych obejmuje całą Hiszpanię, która dzięki szeroko rozwiniętej infrastrukturze drogowej zapewnia szybką i bezpieczną komunikację z takimi miastami jak Toledo, Barcelona, Madryt, Sewilla, Malaga, Saragossa, Alicante, Walencja, Cordoba oraz Burgos. Tym, co czyni Hiszpanię atrakcyjną nie tylko pod kątem turystycznym, jest chłonny rynek otwarty na nowoczesne technologie i zagraniczne towary oraz mobilność pod kątem dalszej wymiany towarowej z krajami Ameryki Południowej.

NOWOCZESNOŚĆ I CHĘĆ ZAGRANICZNEJ WSPÓŁPRACY

Spory obszar kraju i świetne warunki do prowadzenia działań logistycznych czynią z Hiszpanii solidnego partnera biznesowego. Do największych partnerów handlowych zalicza się takie kraje jak Stany Zjednoczone, Portugalia, Holandia, Polska, Francja, Niemcy, Wielka Brytania oraz Chiny. Roczny obrót kapitału związany z eksportem oraz importem towarów oscyluje w granicach 600 miliardów euro i z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Do towarów najczęściej pozyskiwanych na hiszpański rynek zalicza się części mechaniczne oraz elektryczne związane z produkcją pojazdów samochodowych oraz maszyn rolniczych, narzędzia mechaniczne, lekarstwa oraz pozostałe artykuły z branży farmaceutycznej, gaz ziemny, a także ropę naftową.

TRANSPORT DO HISZPANII

Z kolei eksport hiszpańskich towarów na zagraniczne rynki obejmuje środki transportu drogowego – zarówno pojazdy samochodowe, jak i ciężarowe, rolnicze oraz użytkowe. Kolejną grupę towarów stanowi odzież, artykuły spożywcze – w tym także warzywa i owoce. Na przestrzeni ostatniej dekady za sprawą wzmożonego napływu turystów Hiszpania rozwinęła się w zaskakującym tempie – jej przemysł oprócz branży turystycznej w znacznym stopniu opiera się na produkcji – w tym przede wszystkim na wytwarzaniu wspomnianych wcześniej pojazdów samochodowych, np. marki Seat. Oprócz tego hiszpańska gospodarka to również przemysł metalurgiczny oraz kopalniany, a także elektroniczny. Ponadto Hiszpania to odnawialne źródła energii, które czynią ten kraj nastawionym na ekologię i walkę z zanieczyszczeniami.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SYMLOG – ZAUFANY PARTNER W CODZIENNYM TRANSPORCIE

W przypadku chęci zlecenia usługi firma Symlog oferuje kompleksowe rozwiązania z branży spedycyjno-transportowej, proponując sprawdzony transport ciężarowy – zarówno ten całopojazdowy, jak również drobnicowy oraz przesyłki kurierskie, tym samym zapewniając codzienną mobilność do wybranego miejsca w Europie. Nasi doświadczeni pracownicy znający specyfikę transportu w wybranym regionie świata posługując się językami obcymi dopilnują, by usługa została zrealizowana w bezpieczny i rzetelny sposób. Nasza rozbudowana flota daje opcję wyboru nowoczesnych pojazdów dostawczych oraz ciężarowych, co przekłada się na możliwość transportu dowolnego rodzaju towaru – bez ograniczeń ilościowych. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, zajmujemy się także spedycją morską oraz kolejową, zapewniając łączność międzynarodową i międzykontynentalną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z konsultantami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.