TRANSPORT DO CZECH

TRANSPORT DO CZECH

Na przestrzeni ostatnich lat rynek usług w Czechach znacząco ewoluował. Rozwój technologiczny, który intensywnie napędza gospodarkę krajową, otwiera nowe możliwości – również pod kątem logistycznym. Zasięg świadczonych zleceń obejmuje całe terytorium Czech, łącząc je z dowolnym miejscem na Ziemi. Symlog jako wiodący lider w branży spedycyjno-transportowej oferuje transport ładunkowy do takich miast jak np. Praga, Ostrawa, Hradec Kralove, Brno, Pilzno, czy Ołomuniec. 

Współpraca na linii Polska-Czechy od wielu lat trwa w najlepsze – jak dowodzą statystyki jesteśmy jednym z czołowych partnerów w wymianie handlowej z naszymi południowymi sąsiadami. Eksperci zwracają uwagę, że ta zależność ma charakter rozwojowy i tendencyjny. Wzmożony handel wzmaga zapotrzebowanie na transport międzynarodowy.

transport do czech
transport do czech

SOLIDNE FUNDAMENTY ZALETĄ W HANDLU

W tej dziedzinie usługi firmy Symlog są niczym nieograniczone – proponowanych jest wiele możliwości. Do Czech świadczymy transport całopojazdowy, transport drobnicowy oraz przesyłki kurierskie. Nieustannie modernizowana i zróżnicowana flota pozwala przewieźć dowolny ładunek o dowolnych wymiarach. Do dyspozycji klientów pozostają samochody dostawcze, których maksymalna ładowność wynosi 1,5 tony, pojazdy ciężarowe (w tym zestawy) mieszczące ładunki o masie do 24 ton, a także specjalistyczne zespoły pojazdowe, które nastawione są na przewóz ładunków niestandardowych. Rosnąca pozycja Czech w handlu sprawia, iż zacieśnia się współpraca również z innymi państwami. W głównej mierze odbiorcami czeskich wyrobów są też: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Stany Zjednoczone, Rosja, Francja, Słowacja, Włochy czy Belgia. Położenie geograficzne pozwala Czechom skorzystać również z alternatywnych źródeł transportu. 

JAKIE TOWARY CIESZĄ SIĘ NAJWIĘKSZYM ZAPOTRZEBOWANIEM?

Rozwinięty tranzyt kolejowy i lotniczy zachęca do skorzystania z transportu multimodalnego. W tej dziedzinie oferta firmy Symlog jest równie atrakcyjna – kompleksowa obsługa klienta, wszelkie formalności związane z całościowym procesem oraz bogate doświadczenie jest gwarancją stuprocentowej satysfakcji.

Polskie produkty cieszą się sporym zainteresowaniem na czeskim rynku. W ostatnich latach wzrasta zapotrzebowanie na import silników oraz części samochodowych, artykułów spożywczych, surowców naturalnych, mebli oraz maszyn rolniczych. Zapotrzebowanie w obu krajach dotyczy podobnych grup towarów. Zeszłoroczne statystyki jasno dowodzą, że do Polski w znacznym stopniu importowane są samochody osobowe, maszyny i narzędzia budowlane, drewno oraz żywność.

wygodna usługa multimodalna

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ SYMLOG

Wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjno-transportowej pozwala dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Rzetelność i kompleksowość świadczonych usług znajduje potwierdzenie wśród setek opinii osób, które zdecydowały się nam zaufać. Dzięki niezależności i ciągłemu rozwojowi oferta przewozowa obejmuje wiele państw europejskich, a także azjatyckich.

Dzięki możliwości skorzystania z transportu drogowego oraz łączonego panuje całkowita dowolność co do rodzaju ładunku, profesjonalny zespół posługujący się wieloma językami zagwarantuje spokój i pewność podczas każdego etapu transportu.