TRANSPORT DO SERBII

TRANSPORT DO SERBII

Znajdująca się w południowej Europie Serbia tworzy ciekawą propozycję do nawiązania trwałej współpracy biznesowej dla wielu europejskich państw. Firma Symlog posiada bogatą ofertę transportową, która umożliwia transport ciężarowy ładunków całopojazdowych, drobnicowych, jak również przesyłek kurierskich do wszystkich serbskich miast, a także z dowolnego miejsca w Serbii do wybranego miejsca za granicą. Najczęstsze trasy przewozowe obejmują transport do takich miast jak Nisz, Belgrad, Nowy Sad, Subotica, Smederevo, Sabac czy Kragujewac.

SERBIA – CHŁONNY RYNEK I OTWARTOŚĆ NA WSPÓŁPRACĘ

To, co cechuje Serbię, to niezwykle chłonny rynek otwarty na nowoczesne rozwiązania – pomimo trudnej przeszłości państwo rośnie w siłę, rozwijając wszystkie sektory gospodarki. Bogata w złoża naturalne Serbia od wielu lat prowadzi współpracę biznesową z takimi państwami jak Polska, Węgry, Rosja, Turcja, Niemcy, Chiny, Włochy, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra oraz Rumunia. Przemysł Serbii jest związany z produkcją maszyn oraz pojazdów – to w niej znajduje się między innymi fabryka włoskiego koncernu samochodowego marki Fiat, który eksportuje swoje pojazdy na tamtejsze zagraniczne rynki. Wspomniana wcześniej obfitość złóż naturalnych przekłada się na wydobycie ropy naftowej, węgla, jak również gazu ziemnego i rud metalu – to z kolei daje wysoki import i eksport, który każdego roku oscyluje na kwotę około 25 miliardów euro.

TRANSPORT DO SERBII

Do najczęściej eksportowanych towarów zalicza się wspomniane wcześniej złoża naturalne, maszyny oraz narzędzia elektryczne, pojazdy samochodowe i użytkowe oraz lekarstwa. Z kolei w drugą stronę Serbowie pozyskują z pozostałych państw narzędzia i podzespoły mechaniczno-elektryczne, części eksploatacyjne do samochodów osobowych, urządzenia elektroniczne oraz różnego rodzaju artykuły chemiczne. Infrastruktura transportowa w Serbii pozwala prowadzić szybki i bezpieczny przewóz, łącząc ją z sąsiednimi państwami – oprócz dróg ekspresowych i autostrad na uwagę zasługuje także zaawansowana sieć kolejowa umożliwiająca masowy transfer ładunku.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SYMLOG – DOŚWIADCZONY EKSPERT W TRANSPORCIE TOWARÓW

Korzystając z usług firmy Symlog, klient zyskuje całkowity komfort i bezpieczeństwo związane z mobilnością jego ładunku – jako doświadczony zespół zwracamy uwagę na każdy aspekt przedsięwzięcia, proponując najkorzystniejsze rozwiązanie. To, co nas wyróżnia, to znajomość rynku transportowego w danym regionie Europy, doświadczona kadra posługująca się językami obcymi oraz nowoczesna flota pojazdów dostawczych i ciężarowych. Zorganizujemy transport wszelkiego rodzaju towarów bez ograniczeń ilościowych, jednocześnie dostosowując usługę do indywidualnych wymagań klienta. Oprócz spedycji ciężarowej nasz obszar usług to także spedycja kontenerowa – w tym morska oraz kolejowa, dzięki czemu zakres naszych działań obejmuje również pozostałe kontynenty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu – nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania, jednocześnie proponując najkorzystniejsze rozwiązanie.