TRANSPORT DO TURCJI

TRANSPORT DO TURCJI

Turcja to kraj oferujący wiele możliwości – egzotyczność i wysoka jakość towarów sprowadzanych do Polski cieszy się sporym zainteresowaniem. Firma Symlog od lat specjalizuje się świadczeniem przewozów do i z Turcji w oparciu o transport samochodowy, a także wykorzystując alternatywne źródła transportu. Najczęstszymi miejscami rozładunku towarów z Europy są takie miasta jak: Ankara, Antalya, Izmir, Stambuł, Efez, Mardin czy Alanya. Co ważne – decydując się na transport międzynarodowy klient zyskuje całkowity spokój i pewność, że jego transport zostanie zorganizowany w sposób kompleksowy i właściwy.

Transport do Turcji
Transport do Turcji

CO NIESIE ZA SOBĄ WYMIANA HANDLOWA Z TURCJĄ?

Wśród państw europejskich najlepiej rozwinięte stosunki gospodarcze Turcja nawiązała z Niemcami, Włochami i Francją. W rankingu światowym natomiast przodują takie państwa jak: Stany Zjednoczone, Rosja, Indie czy Chiny. Złożoność tureckiej gospodarki stanowi świetne źródło do wymiany handlowej. Do najczęściej eksportowanych dóbr zaliczają się na przykład pojazdy samochodowe, ciężarowe oraz autokary – co za tym idzie sprowadzane do Europy są też podzespoły, a także maszyny i narzędzia elektryczne. Kolejną grupę stanowią towary z branży metalurgicznej – mowa tu o różnego rodzajach kotłach i bojlerach. Odnosząc się do tureckiego przemysłu nie sposób też nie wspomnieć o branży odzieżowej i przemyśle włókienniczym. Słynne tureckie swetry, sukienki czy inne elementy garderoby uchodzą za produkty o świetnej jakości. W związku z zupełnie innym klimatem do Europy sprowadza się też żywność – w tym owoce i przyprawy.

TRANSPORT DO TURCJI

Przedsięwzięcia na tak szeroką skalę wymagają zastosowania różnego rodzaju powierzchni ładunkowych – w tej materii firma Symlog cechuje się całkowitą dowolnością. W zakresie usług organizowane są transporty ładunków drobnicowych oraz całopojazdowych w oparciu o przejazd pojazdami ciężarowymi oraz transportem multimodalnym, który pośredniczy przewóz ładunków w oparciu o transport kolejowy, a także morski. Ze względu na dystans, który dzieli Polskę od Turcji, przewóz wymaga uwzględnienia wielu czynników – między innymi czasu oraz podatków. Co ważne – kompletowanie i uzupełnienie wszelkich formalności pozostaje po stronie firmy Symlog. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników czuwa nad każdym etapem podróży uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.

Transport multimodalny
organizacja transportu międzynarodowego

IMPORT DO TURCJI

Szczególnym zainteresowaniem na rynku tureckim cieszą się różnego rodzaju akcesoria i części samochodowe takie jak smary, filtry czy oleje. Zgłasza się też zapotrzebowanie na produkty z branży farmaceutycznej oraz chemicznej. Resztę najczęściej sprowadzanych do Turcji produktów stanowią wyroby z branży elektronicznej, wyroby z tworzyw sztucznych, metale i surowce naturalne. Wymiana handlowa z Polską trwa w najlepsze, dużą rolę dla obu państw odgrywa obecność koncernów zagranicznych, które sprzyjają współpracy.

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ FIRMIE SYMLOG?

Dzięki doświadczeniu w przewozach międzynarodowych nasza kadra jest w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie. Stałe monitorowanie ładunku i szybki czas realizacji usługi są kolejnym atutem. Zróżnicowana flota umożliwia dobór przestrzeni ładunkowej pod ściśle określony towar. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

KONTAKT

Jędrzej Krzynówek

Mobile: +48 722 225 636
Tel.: +48 22 203 46 71 wew. 2
Email: jkk@symlog.eu

 

Adrian Przesmycki

Mobile: +48 785 015 699
Tel.: +48 22 203 46 71 wew. 2
Email: api@symlog.eu