TRANSPORT DO PORTUGALII

TRANSPORT DO PORTUGALII

TRANSPORT DO PORTUGALII

Symlog oferuje kompleksowe usługi związane z transportem towarów do dowolnego miejsca znajdującego się w Portugalii, jak również z Portugalii do wybranego miasta w Europie oraz na wybranych kontynentach. Portugalia, jako malowniczy kraj, oprócz pięknych widoków słynie także z szybko rozwijającego się przemysłu oraz rozwiniętej działalności importowej i eksportowej, co sprawia, że ma ona silne relacje partnerskie opierające się na działalności biznesowej z Wielką Brytanią, Francją, Niemcami, Polską, Włochami, Hiszpanią, Holandią, Belgią oraz Chinami. Szeroko rozwinięta infrastruktura transportowa umożliwia sprawny przewóz towarów do takich portugalskich miast jak Lizbona, Porto, Coimbra, Lagos, Faro, Sintra, Braga czy Evora.

NOWOCZESNY KRAJ OFERUJĄCY SZEREG MOŻLIWOŚCI

Portugalia znajdująca się w strefie euro bierze czynny udział w zagranicznej wymianie towarowej – silna pozycja kraju idąca w parze z niezwykle chłonnym rynkiem skutecznie zachęca do prowadzenia działań biznesowych. Oprócz branży turystycznej, która stanowi jedno z głównych źródeł portugalskiej gospodarki, na uwagę zasługuje także szeroko rozwinięty przemysł produkcyjny związany z wytwarzaniem maszyn i narzędzi elektrycznych. Do najczęściej sprowadzanych z Portugalii towarów zalicza się przede wszystkim wspomniane wcześniej artykuły mechaniczne oraz elektroniczne, odzież, materiały włókiennicze, owoce i warzywa, a także pojazdy samochodowe oraz użytkowe.

TRANSPORT DO PORTUGALII

Produkty wytwarzane w Portugalii cieszą się ogromnym zainteresowaniem na międzynarodowych rynkach, głównie za sprawą dobrej jakości oraz atrakcyjnych cen. Z kolei mieszkańcy Portugalii z chęcią pozyskują artykuły chemiczne – zarówno te do dalszego użytku związanego z przemysłem produkcyjnym, jak również środki czystości oraz pozostałe specjalistyczne preparaty do analizy chemicznej w laboratoriach. Oprócz tego sporym zainteresowaniem cieszą się artykuły przemysłowe – w tym maszyny używane do produkcji różnego rodzaju dóbr, a także meble i elementy wystroju wnętrz, jak również artykuły i gadżety elektroniczne. Portugalia dzięki silnie rozwiniętej gospodarce oraz infrastrukturze pozwala na sprawny transport ciężarowy, kolejowy oraz morski, zapewniając bezpieczną wymianę towarową.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SYMLOG – DOŚWIADCZONY EKSPERT W TRANSPORCIE TOWARÓW

Korzystając z usług Symloga, nasi klienci mogą liczyć na kompleksową usługę związaną z organizacją transportu, jak również załatwieniem wszelkich spraw formalnych – w tym także dokonaniem odprawy celnej. Zajmujemy się międzynarodowym transportem ciężarowym wszelkiego rodzaju ładunków – bez ograniczeń ilościowych. Organizujemy transporty całopojazdowe, drobnicowe, a także drobne przesyłki kurierskie. Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług, nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy czuwają nad poprawnym przebiegiem każdego zlecenia transportowego – dodatkowym atutem jest znajomość zagranicznych języków oraz specyfiki transportu w danym regionie Europy. W trosce o bezpieczeństwo ładunków naszych klientów organizujemy przewozy ładunkowe, korzystając z nowoczesnej floty składającej się z pojazdów ciężarowych oraz dostawczych – oprócz tego, w przypadku chęci zlecenia transportu towarów znajdujących się na innych kontynentach, oferujemy kompleksowe usługi związane ze spedycją morską oraz kolejową, dzięki czemu zapewniamy pełną mobilność, dostosowując zlecenie do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej oraz do kontaktu telefonicznego.