TRANSPORT DO AUSTRII

TRANSPORT DO AUSTRII

TRANSPORT DO AUSTRII

Austria to jeden z najbardziej rozwiniętych krajów Europy, którego rynek oferuje szereg możliwości nawiązania trwałej współpracy handlowej. Wspomniana wymiana towarów i usług pomiędzy Austrią a pozostałymi krajami jest rozwinięta na bardzo wysokim poziomie – jedną z głównych przyczyn tak dużej chęci współpracy jest ogromny postęp technologiczny, który przekłada się na wysokiej klasy produkty. Firma Symlog, jako lider w branży usług spedycyjno-transportowych, oferuje kompleksowy transport z i do Austrii, obejmujący między innymi takie miasta jak: Wiedeń, Innsbruck, Linz, Graz, Salzburg, Bregenz czy Melk.

Transport do Austrii

TOWARY Z AUSTRII – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Austria jest cenionym partnerem handlowym – głównie za sprawą ogromnego rynku zbytu i potrzeb jej mieszkańców. Świetna infrastruktura drogowa oraz kolejowa zachęca do wymiany handlowej – bezpieczne drogi i ogromna sieć autostrad sprawia, że transfer produktów odbywa się szybko oraz bez żadnych komplikacji. Wysoko rozwinięty przemysł sprawia, że gospodarka Austrii ma naprawdę sporo do zaoferowania – jej stałymi partnerami handlowymi są przede wszystkim Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Chiny, Belgia oraz Polska. Według wszelkich statystyk średnia roczna kwota wymiany towarowej z naszym krajem oscyluje w granicach około 38 milionów złotych, co skutecznie przyczynia się do dalszego rozwoju i zacieśnienia więzi partnerskich pomiędzy krajami.

TRANSPORT DO AUSTRII

Polska – jako zaufany partner biznesowy – bierze czynny udział w eksporcie i imporcie towarowym realizowanym wspólnie z austriackimi przedsiębiorcami. Do najczęściej eksportowanych towarów zalicza się przede wszystkim środki transportu – takie jak autokary, pojazdy samochodowe, łodzie i statki, a także różnego rodzaju części mechaniczne. Często są to też produkty z branży przemysłowej, które wspomagają pracę w zakładach przemysłowych. Oprócz tego cenione są metale nieszlachetne oraz pozostałe urządzenia mechaniczne i elektryczne. Z kolei na naszym rodzimym rynku austriackie produkty są obecne w postaci licznych artykułów chemicznych, narzędzi elektrycznych oraz produktów powstałych z różnego rodzaju metali.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

TRWAŁY I SPRAWDZONY PARTNER W INTERESACH

Współpraca między Polską a Austrią od wielu lat się rozwija, czerpiąc z tego tytułu wzajemne korzyści. Korzystając z oferty Symloga, zyskujesz solidnego przewoźnika, który przeprowadzi kompleksowy transport towarów z dowolnego miejsca w Europie pod wskazany adres. Nasza oferta obejmuje transport całopojazdowy, drobnicowy, jak również przesyłki kurierskie, które są dostarczane w ekspresowym tempie. Dzięki nieustannemu rozwojowi nasze usługi pozostają na niezwykle wysokim poziomie, co przekłada się na satysfakcję oraz zaufanie klientów. Dysponujemy najnowszą flotą pojazdów zarówno dostawczych, jak i ciężarowych, dzięki czemu stworzymy ofertę dostosowaną do potrzeb każdego klienta. W przypadku konieczności zrealizowania bardziej złożonego transportu nasi doświadczeni eksperci zadbają o każdy szczegół przedsięwzięcia, dzięki czemu zrealizujemy zarówno transport międzynarodowy, jak i międzykontynentalny.