TRANSPORT DO HOLANDII

TRANSPORT DO HOLANDII

TRANSPORT DO HOLANDII

Położenie geograficzne Holandii daje wiele możliwości transportowych, nowoczesna infrastruktura drogowa oraz wysoce rozwinięty transport morski i lotniczy. Symlog, jako lider w branży TSL, oferuje szeroki wachlarz możliwości przewozowych, w tym także transport ciężarowy, łącząc Holandię z dowolnym miejscem na świecie. Realizacja usług jest możliwa poprzez wykorzystanie różnych środków transportu, wszystko po to, by sprostać wszelkim oczekiwaniom klienta. Dostarczenie i odbiór towaru od klienta w Holandii jest możliwy do zrealizowania w dowolnym mieście, przykładem może być: Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht, Hengelo, Maastricht, Haarlem, Eindhoven, Groningen czy Aalsmeer.

SPORE MOŻLIWOŚCI

Wykorzystując transport drogowy na terenie Holandii Symlog oferuje przewóz towarów drobnicowych, całościowych, a także przesyłek kurierskich. Dostęp do bogatej i zróżnicowanej floty transportowej pozwala optymalnie dostosować przestrzeń ładunkową pojazdów do oczekiwań i potrzeb klienta. W swojej ofercie do dyspozycji klientów pozostawiamy zarówno pojazdy osobowe, które jednorazowo mogą przewieźć ładunek o łącznej masie do 1,5 tony, jak i 24-tonowe zestawy, w tym cysterny. Ponadto oferujemy możliwość przewozu ładunków wymagających użycia specjalistycznych pojazdów ciężarowych. Ciągła ewolucja holenderskiego przemysłu daje spory wachlarz możliwości związanych z rodzajem przewożonego ładunku. Nie sposób wspomnieć również o transporcie morskim – możliwości jakie są oferowane przez port przeładunkowy w Rotterdamie pozwalają dostarczyć ładunek w równie korzystnej cenie bez ograniczeń ilościowych.

WYMIANA TOWAROWA MIĘDZY POLSKĄ A HOLANDIĄ

Eksport towarów z Holandii jest bardzo zróżnicowany, dobre stosunki z polskimi przedsiębiorcami pozwalają przewozić najrozmaitsze ładunki. Powszechnym zjawiskiem jest eksport maszyn, elementów konstrukcyjnych elektrowni wiatrowych, żywności – w tym serów i mięsa, kwiatów, nawozów, samochodów czy też artykułów RTV i AGD. Oprócz Polski, głównymi partnerami Niderlandów w zakresie wymiany towarowej są między innymi: Niemcy, Francja, Belgia, Wielka Brytania, Włochy, a także Stany Zjednoczone. Postęp technologiczny i ciągły rozwój pozostałych gałęzi przemysłu holenderskiego pozwalają w przyszłości nawiązać współpracę z nowymi partnerami handlowymi. Według statystyk, coroczne przychody związane z wymianą towarową z Polską osiągają kwotę około 12,5 miliardów euro. Jeśli chodzi o eksport produktów z Polski do Holandii, wyróżnić można następujące towary: wyroby mineralne, żywność, zwierzęta hodowlane, narzędzia elektryczne, maszyny produkcyjne, napoje oraz materiały używane w przemyśle włókienniczym.

CO OFERUJE SYMLOG

Współpraca z firmą Symlog gwarantuje całkowitą dowolność przewożonych ładunków. Szeroki asortyment i wiele możliwości organizacji transportu, w tym zastosowanie transportu ciężarowego,  pozwalają na elastyczną konfigurację zlecenia. Doświadczeni i rzetelni pracownicy dołożą wszelkich starań, by proces transportowy odbył się jak najszybciej, pozostawiając wszelkie formalności po stronie firmy.