TRANSPORT NA UKRAINĘ

TRANSPORT NA UKRAINĘ

TRANSPORT NA UKRAINĘ

Relacje pomiędzy Polską a Ukrainą od wielu lat ulegają zacieśnianiu – napływ pracowników ze wschodu i dobra rozpoznawalność polskich produktów sprzyja prowadzeniu wzajemnej wymiany handlowej. Symlog oferuje kompleksowe usługi przewozowe związane z transportem ciężarowym z dowolnego miejsca w Europie do wybranego miasta na Ukrainie, jak również zza wschodniej granicy do Polski. Oferujemy transport ciężarowy dla ładunków całopojazdowych, drobnicowych oraz przesyłek kurierskich – dzięki nowoczesnej flocie pojazdów ciężarowych i dostawczych zrealizujemy dowolną usługę bez ograniczeń ilościowych. Najczęstsze szlaki transportowe obejmują takie ukraińskie miasta jak Kijów, Odessa, Lwów, Poltawa, Żytomierz, Charków, Równe, Tarnopol, Kamieniec Podolski, Donieck, Łuck oraz Zaporoże.

UKRAINA – KRAJ NASTAWIONY NA ZACHODNIE TECHNOLOGIE

Zmieniająca się na przestrzeni ostatnich lat ukraińska gospodarka adaptuje zagraniczne technologie, które rozwijają ukraiński przemysł – pod tym kątem wschodni sąsiedzi nastawieni są na rolnictwo, a także przemysł wytwórczy i wydobywczy, bowiem Ukraina posiada ogromne złoża zasobów naturalnych, które wspierają zagraniczny eksport. Wydobywa się między innymi rudy metali, zasoby paliwowe, a także sól czy węgiel. Co ciekawe – ukraińskie surowce uchodzą za jedne z najlepszych jakościowo. To, co sprzyja handlowi zagranicznemu, to położenie między Unią Europejską a Rosją oraz dynamiczna wizja rozwoju państwa.

TRANSPORT NA UKRAINĘ

Również pod kątem transportu towarów zagraniczny partner stanowi ciekawą alternatywę, bowiem z racji odległości same koszty przewozu pozostają na bardzo atrakcyjnym poziomie w stosunku do dalej wysuniętych państw. Dobrze rozwinięta infrastruktura kolejowa oraz na bieżąco modernizowana sieć dróg pozwala na sprawny przewóz wybranych towarów. Pod kątem importu towarów do Ukrainy wyróżniają się narzędzia mechaniczne i elektryczne, urządzenia elektroniczne – w tym telefony, pojazdy samochodowe, meble oraz elementy wykończenia wnętrz i produkty chemiczne. Z kolei zasoby Ukrainy pozwalają na zagraniczny eksport paliw kopalnianych oraz wybranych minerałów naturalnych, drewna oraz metali. Oprócz Polski do największych zagranicznych odbiorców towarów z Ukrainy zalicza się Rosję, Niemcy, Francję, Holandię, Wielką Brytanię, Łotwę oraz Białoruś.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SYMLOG – SPECJALIŚCI OD TRANSPORTÓW NA DUŻĄ SKALĘ

Oferujemy kompleksowe usługi związane z międzynarodowym transportem ciężarowym – to, co nas wyróżnia, to innowacyjne rozwiązania oraz kompleksowość usług, dzięki czemu nasi klienci zyskują pełen komfort i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie. Bazując na zebranym przez lata doświadczeniu oraz znajomości branży transportowej opracowujemy każde zlecenie indywidualnie – od miejsca załadunku do miejsca odbioru. Zasięg naszych działań obejmuje całą Europę, dzięki czemu zapewniamy codzienną mobilność na wybranych trasach. Nasza oferta to także spedycja kontenerowa, która obejmuje transport morski i kolejowy. Dzięki takiej możliwości świadczymy przewóz międzynarodowy oraz międzykontynentalny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

KONTAKT

Wiktor Witarowski

Mobile: +48 667 223 340
Tel.: +48 22 203 46 71 wew. 2
E-mail: wwi@symlog.eu

 

sylwester-tomczyk

Sylwester Tomczyk

Mobile: +48 603 061 158
Tel.: +48 22 203 46 71 wew. 2
Email: stk@symlog.eu