TRANSPORT DO GRECJI

TRANSPORT DO GRECJI

Położona w południowej części Europy Grecja to kraj z ciekawą historią, który jednocześnie ma sporo do zaoferowania. Symlog zapewnia kompleksowy transport ciężarowy do dowolnego miejsca w Grecji, a także z Grecji do pozostałych europejskich miast, pozwalając na swobodną wymianę handlową na najwyższym poziomie. Najczęstsze trasy transportowe obejmują takie greckie miasta, jak: Ateny, Saloniki, Patras, Korynt, Pireus, Teby, Chania, Iraklon oraz Kalamatę.

GRECJA – TO NIE TYLKO BOGATA HISTORIA

Oprócz pięknych budowli z czasów starożytnych Grecja ma także sporo do zaoferowania pod względem gospodarczo-handlowym. Jej potencjał jest wykorzystywany w wymianie biznesowej z Włochami, Niemcami, Serbią, Austrią, Słowenią, Polską, Węgrami, Holandią, Chinami oraz Bośnią i Hercegowiną. Do najczęściej eksportowanych towarów zalicza się przede wszystkim artykuły spożywcze – w tym warzywa i owoce, oliwę, produkty wytworzone z ropy naftowej, blachę, maszyny do przetwarzania danych oraz pozostałe narzędzia elektroniczne. Otwartość Greków na najnowsze technologie sprawia, że w drugą stronę pozyskują oni towary z dziedziny elektroniki. Oprócz tego zapotrzebowanie Grecji jest skierowane na import pojazdów samochodowych oraz samolotów liniowych, łodzi i kutrów.

TRANSPORT DO GRECJI

Kolejną grupę importowanych towarów stanowią leki oraz ropa naftowa i jej półprodukty. Jeśli chodzi o grecki przemysł, to w znacznym stopniu opiera się on na turystyce – według statystyk co roku przez kraj przewija się około 30 milionów zwiedzających. Kolejną odnogą gospodarki jest rolnictwo i hodowla zwierząt oraz przemysł produkcyjny. O wysokiej jakości greckich towarów przekonują się tysiące mieszkańców Europy, to z kolei zachęca do nawiązania trwałej relacji biznesowej. Rozpoznawalność greckich towarów na polskim rynku rośnie w siłę, tak samo dzieje się w drugą stronę, co zachęca do zacieśnienia relacji partnerskich pomiędzy krajami. Średni roczny obrót kapitału, który odnosi się do wymiany handlowej, wynosi około 80 miliardów euro – z czego około 2 miliardy euro są związane z Polską.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SYMLOG – ZAUFANY PARTNER W CODZIENNYM TRANSPORCIE

W przypadku chęci zrealizowania dowolnego transportu ciężarowego oferta Symloga pozwala przewieźć niemal każdy rodzaj ładunku – umożliwiamy zorganizowanie transportu całopojazdowego, niestandardowego, drobnicowego, jak również przesyłek kurierskich. Nowoczesna flota składająca się z samochodów dostawczych oraz ciężarowych pozwala na przewóz każdego towaru bez ograniczeń ilościowych. Nasza długoletnia działalność sprawia, że zrealizujemy każdą usługę z branży spedycyjno-transportowej dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Każdego dnia pokonujemy setki tysięcy kilometrów, by zapewnić całkowitą mobilność towarów z i do wybranego kraju w Europie oraz na pozostałych kontynentach. Oprócz spedycji drogowej zajmujemy się także transportem drogą morską oraz kolejową, sukcesywnie zwiększając obszar naszych działań. Decydując się na nasze usługi, zyskują Państwo sprawdzonego partnera, który gwarantuje kompleksowość – nasi doświadczeni specjaliści biegle władający językami obcymi zadbają o każdy aspekt usługi transportowej, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.