TRANSPORT DO WĘGIER

TRANSPORT DO WĘGIER

TRANSPORT DO WĘGIER

Od lat rozwój węgierskiej gospodarki nabiera na znaczeniu a dzięki budowie nowych fabryk i stałemu rozwojowi gospodarczemu Węgry umacniają swoją pozycję na mapie Europy. Według statystyk wymiana handlowa najczęściej obejmuje współpracę z: Niemcami, Wielką Brytanią, Polską, Rumunią, Słowacją, Holandią, Austrią, Włochami i Francją. Firma Symlog świadczy usługi spedycyjno-transportowe do i na terenie Węgier w oparciu o transport ciężarowy oraz multimodalny. Najczęstsze trasy przewozowe obejmują takie miasta jak Budapeszt, Debreczyn, Peszt, Miszkolc, Segedyn, czy Gyor.

Transport do Węgier
Transport do Węgier

POLAK I WĘGIER - PARTNERZY W INTERESACH

Wzajemna przyjaźń od zamierzchłych czasów sprawdza się również na płaszczyźnie handlowej. Wielkim uznaniem wśród mieszkańców znad Dunaju cieszą się produkty elektryczne i mechaniczne oraz żywność – przede wszystkim warzywa i owoce. Kolejnymi towarami są alkohole, wyroby z tworzyw sztucznych, a także podzespoły wykorzystywane przy produkcji aut. Z kolei Polacy transportują do kraju narzędzie i maszyny elektryczne, samochody osobowe, ciężarowe oraz pojazdy specjalistyczne. W szczególności sporym zainteresowaniem na rynku polskim cieszą się węgierskie wina, a także produkty spożywcze.

TRANSPORT DO WĘGIER

Co więcej – dobrą nowiną jest fakt, iż polskie i węgierskie fabryki otwierają u siebie swoje filie – zarówno polskie na Węgrzech jak i węgierskie w Polsce. Na płaszczyźnie europejskiej wymiana handlowa wygląda nieco bardziej zróżnicowanie – ulokowane fabryki zagranicznych koncernów samochodowych napędzają węgierski eksport. Dopełnieniem tego są produkty z branży oponiarskiej, farmaceutycznej czy też rolniczej. Na uwagę zasługują też sprzęty gospodarstwa domowego oraz kosmetyki. Importowane są przede wszystkim rozmaite surowce naturalne – niestety pod tym kątem węgierskie zasoby nie są wystarczające. Oprócz wspomnianych towarów sporym zainteresowaniem na rynku węgierskim cieszą się zagraniczne trunki wysokoprocentowe, żywność, a także meble.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

WSPÓŁPRACA TRANSPORTOWA

Firma Symlog, jako lider branży TSL, od lat wykonuje transport samochodowy z i do Węgier. Nowoczesna i zróżnicowana flota pozwala przewozić przesyłki kurierskie, ładunki całopojazdowe i drobnicowe, całkowicie dostosowując  przestrzeń ładunkową do indywidualnych potrzeb klienta. Zaletą zastosowania transportu samochodowego są stosunkowo niskie stawki związane z procesem logistycznym.

Warto wspomnieć, że współpraca z węgierskimi przedsiębiorcami w ostatnich latach ma charakter dynamiczny i rozwojowy, co znacząco zachęca do wymiany handlowej. Decydując się na przewóz ładunkowy, oferta firmy pozostaje niczym nieograniczona. Rozwinięta siatka połączeń oraz spore doświadczenie związane z przewozem ładunkowym umożliwia całkowitą swobodę przy doborze wariantów usługi. Transport towarów swoim zasięgiem obejmuje również pozostałe kontynenty – dzięki korzystaniu z szybkich pociągów na nowym jedwabnym szlaku transport do krajów azjatyckich jest na wyciągnięcie ręki. Nasi pracownicy zadbają o każdy szczegół usługi – od procesu transportowego i jego monitorowania – po dopełnienie wszelkich formalności związanych z przepływem towaru.