TRANSPORT DO DANII

TRANSPORT DO DANII

Potencjał duńskiego rynku od wielu lat wykorzystywany jest przez Polskę. Pod kątem wymiany handlowej nasz kraj zajmuje jedną z czołowych pozycji  wśród dostawców i odbiorców towarów z zagranicznych rynków zbytu. Oprócz Polski szczególną rolę na duńskim rynku odgrywają też Niemcy, Szwecja, Holandia oraz Wielka Brytania.  

Oferta Symlog pozwala przewieźć towary z każdego zakątka Europy do dowolnego miasta w Danii – najczęstsze trasy obejmują rozładunek w takich miastach jak Kopenhaga, Odense, Aarhus, Aalborg, Kolding, Ribe, Skagen oraz Vejle. Co ważne – dzięki różnorodnej flocie możliwe jest przewiezienie dowolnego typu ładunku – od przesyłek kurierskich, po transport całopojazdowy i drobnicowy. Również indywidualne zamówienia o niestandardowych rozmiarach nie stanowią dla naszej firmy większego wyzwania. Szeroki wybór przestrzeni ładunkowej pozwala przewieźć dowolny rodzaj ładunku z adresu pod adres. Położenie geograficzne Danii daje wiele możliwości transportowych – od przewozów pojazdami ciężarowymi po kompleksową usługę multimodalną opierającą się o przewóz drogą morską. Wieloletnia działalność firmy Symlog jest gwarancją kompleksowości i terminowości zleconych przewozów.

Transport do Danii
Transport do Danii

MOŻLIWOŚCI I SPECYFIKACJA DUŃSKIEGO RYNKU

Przynależność do krajów skandynawskich otwiera drogę do pozostałych państw tego regionu. Umożliwia to eksport lokalnych towarów, które cieszą się sporym uznaniem wśród odbiorców tamtejszych rynków. Do grupy najczęściej importowanych towarów ze Skandynawii zalicza się przede wszystkim produkty z branży chemicznej, żywność, zwierzęta, narzędzia i maszyny elektryczne oraz ich podzespoły. Do Polski natomiast eksportuje się aparaturę medyczną oraz akcesoria, narzędzia elektryczne, a także wyroby z tworzyw sztucznych. Coroczne statystyki dowodzą, że suma wymiany handlowej ulega zwiększeniu. Jest to niewątpliwe ogromny plus, bowiem rynek państw skandynawskich otwarty jest na nowe technologie i rozwiązania techniczne, które sprzyjają rozwojowi państw. Cechą charakterystyczną dla tamtejszej gospodarki jest wysoka jakość produktów, toteż konkurencyjność towarów z obcych państw jest niewielka. Coraz częściej odnotowuje się obecność skandynawskich firm na polskim rynku, sprzyja to zacieśnianiu więzi politycznych i gospodarczych.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ SYMLOG

Wiodąca pozycja naszej firmy w branży TSL gwarantuje stuprocentowe zadowolenie wśród naszych klientów. Cechuje nas kompleksowość, terminowość oraz rzetelność. Zespół wykwalifikowanych pracowników pozwoli doradzić i spersonalizować dane zamówienie, tak by sprostać wszelkim wymaganiom. Dzięki niezależności pozostajemy całkowicie swobodni przy organizowaniu transportu – pozwala to zoptymalizować wszystkie czynniki, które mają wpływ na usługę. Chcąc zorganizować przewóz, proponujemy wiele alternatywnych źródeł tranzytu opierając się na przewozie drogowym, jednocześnie wykorzystując transport kontenerowy. Dzięki temu zasięg naszych zleceń wykracza poza kontynent europejski.