TRANSPORT DO ŁOTWY

TRANSPORT DO ŁOTWY

Symlog oferuje kompleksowe usługi związane z transportem ciężarowym na całym terytorium Łotwy, zapewniając swobodny przepływ towarów do wybranego miejsca w Europie. Znajdująca się we wschodniej części starego kontynentu Łotwa stanowi ciekawą propozycję do nawiązania wzajemnych stosunków gospodarczych. Ogromną zaletą prowadzenia wymiany handlowej jest dobra rozpoznawalność polskich produktów na łotewskim rynku. Biorąc pod uwagę specyfikę transportu oraz infrastruktury, do najczęstszych szlaków transportowych związanych z handlem zalicza się takie miasta jak Ryga, Dyneburg, Jurmała, Lipawa, Windawa, Jełgawa oraz Kieś.

Transport do Łotwy

ŁOTWA – KRAJ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM

Łotewska gospodarka w znacznej mierze opiera się na przemyśle produkcyjnym i rolnictwie, dzięki czemu zagraniczne państwa z chęcią pozyskują takie produkty jak narzędzia elektroniczne oraz gadżety – w tym telefony i pozostałe urządzenia przenośne. Kwitnie także eksport związany z surowcami naturalnymi oraz drzewem – pod tym kątem Łotwa eksportuje nie tylko przerobione drewno, ale także meble oraz elementy wykończenia wnętrz budynków. Eksportuje się także alkohol, lekarstwa, produkty chemiczne, zboże oraz artykuły spożywcze. O wysokiej jakości produktów przekonały się państwa, które już od dłuższego czasu biorą aktywny udział we współpracy zagranicznej – do największych krajów uczestniczących w imporcie i eksporcie towarów zalicza się Polskę, Stany Zjednoczone, Chiny, Niemcy, Litwę, Estonię, Wielką Brytanię, Rosję, Szwecję oraz Francję.

TRANSPORT DO ŁOTWY

Według statystyk średni roczny obrót związany z wymianą handlową oscyluje w granicach 22 miliardów euro – biorąc pod uwagę wielkość terytorium, jest to bardzo dobry wynik, który przyczynia się do rozwoju gospodarczego państwa. Otwartość mieszkańców Łotwy na zewnętrzne produkty to także wiele korzyści dla zagranicznych inwestorów – w szczególności wyraża się zapotrzebowanie na ropę naftową oraz oleje samochodowe, paliwa kopalne – w tym gaz ziemny, metale nieszlachetne oraz pojazdy samochodowe i użytkowe. Nieustanny rozwój państwa przyczynia się do poprawy jakości życia – Łotwa stanowi jedno z najbardziej spolaryzowanych krajów w całej Europie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług i produkowanych towarów. Rozbudowana infrastruktura drogowa oraz kolejowa zachęca przy tym do zagranicznej wymiany towarowej.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SYMLOG – POSTAW NA SPRAWDZONEGO PARTNERA W BIZNESIE

W przypadku chęci przeprowadzenia transportu ciężarowego oferujemy przewozy całopojazdowe, drobnicowe oraz przesyłki kurierskie. Zapewniamy kompleksowe usługi zarówno pod kątem organizacji samego transportu, jak również formalnym. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie przewozowe, które spełnia wszelkie oczekiwania klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy biegle posługujący się językami obcymi zadbają o każdy szczegół przedsięwzięcia, dzięki czemu każda usługa pozostaje w pełni bezpieczna. To, co nas wyróżnia, to otwartość na potrzeby klientów oraz innowacyjne rozwiązania, które wpływają na wysoką jakość usługi. Oprócz spedycji drogowej zajmujemy się także spedycją kontenerową – w tym transportem morskim oraz kolejowym, zapewniając transport międzynarodowy oraz międzykontynentalny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu.