TRANSPORT DO ROSJI

TRANSPORT DO ROSJI

Dzięki rozbudowanej i stale modernizowanej infrastrukturze drogowej pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości przewóz towarów pomiędzy Federacją Rosyjską, Azerbejdżanem, Gruzją, a Europą. Długoletnia obecność na rynku i wiodąca pozycja w branży TSL jest gwarancją świadczenia przez nas najwyższej jakości usług. Na przestrzeni przewozów zagranicznych zapewniamy transport do największych miast z tego zakątka Europy – są to przede wszystkim Moskwa, Władywostok, Petersburg, Soczi, Kazań, Tibilisi, Kutaisi, Gori, Baku, Saku oraz Szywan. Najczęstsza współpraca handlowa opiera się na partnerstwie z Francją, Włochami, Stanami Zjednoczonymi, Chinami, Niemcami, Polską czy Holandią. Spectrum możliwości nawiązania współpracy jest niczym nieograniczone – tak samo jak sposób dostarczenia towaru, bowiem nasza oferta w celu optymalizacji kosztów transportu pozwala również na przewóz kontenerowy drogą morską, a także kolejową.

Transport do Rosji
Transport do Rosji

JAKIE KORZYŚCI KRYJĄ SIĘ ZA WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ SYMLOG?

Znamy się na transporcie pomiędzy Europą a Rosją i Kaukazem. Potrafimy przewidzieć możliwe problemy i niedogodności, tak by w porę im zapobiec. Dzięki monitorowaniu położenia ładunku mamy stały podgląd jego stanu, czuwając przy tym nad poprawnością i bezpieczeństwem przewozu. Niezależność firmy sprawia, że możemy kierować się wartościami dla nas nadrzędnymi. Dzięki rozbudowanej flocie i dużym możliwościom transportowym możemy przewieźć dowolny towar nie narzucając ograniczeń związanych z przestrzenią ładunkową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doradzamy i dopasowujemy ofertę do jego potrzeb zachowując równowagę pomiędzy ceną, szybkością i bezpieczeństwem. Ze względu na złożoność procesu logistycznego zapewniamy pełną obsługę związaną z dokumentacją celną i innymi formalnościami.

TRANSPORT CIĘŻAROWY W OBRĘBIE ROSJI I KRAJÓW SĄSIADUJĄCYCH

Organizując przewozy pojazdami ciężarowymi wykonujemy transport ładunków całopojazdowych, drobnicowych oraz przesyłek kurierskich. Najczęściej eksportowanymi towarami z Rosji do państw zagranicznych są pojazdy samochodowe oraz inne środki transportu.

Sporym zainteresowaniem cieszą się także surowce naturalne, takie jak węgiel czy drewno. Kwitnie też eksport produktów z branży chemicznej, metalurgicznej czy artykułów spożywczych i alkoholu. Natomiast pod kątem importu w znacznym stopniu dominują pojazdy samochodowe, samoloty oraz ich podzespoły. Pozyskuje się też towary z branży elektronicznej – w szczególności akcesoria gospodarstwa domowego czy smartphony.

WZAJEMNE KORZYŚCI DLA OBU PAŃSTW

Niewątpliwie ogromną zaletą wymiany handlowej w obszarze współpracy z Polską jest dobra orientacja na polskie produkty, współpraca handlowa między tymi dwoma państwami niesie za sobą spore korzyści, które przekładają się na rozwój gospodarek obu krajów. Sieć wzajemnej współpracy między polskimi i rosyjskimi przedsiębiorcami stoi na bardzo wysokim poziomie, niestety sporą niedogodnością jest sytuacja polityczna, która wprowadza ograniczenia na różnego typu towary.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zespół konsultantów dołoży wszelkich starań, by sprecyzować ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów.