Praca dla Spedytora Międzynarodowego

Poszukujemy specjalisty na stanowisko Międzynarodowego Spedytora samochodowego.

Oczekujemy:

  • minimum 2-ch lat doświadczenia w organizacji transportu międzynarodowego drogowego lub kolejowego (doświadczenie w obsłudze klientów spoza Unii Europejskiej mile widziane),
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • umiejętności negocjacyjnych, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz proponowania właściwych rozwiązań,
  • umiejętności określania priorytetów, dobrej organizacji czasu pracy oraz wysokiej sumienności,
  • umiejętności pracy w grupie i wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych w drogowym ruchu krajowym i międzynarodowym,
  • Utrzymywanie relacji z klientami firmy,
  • Wyszukiwanie nowych okazji biznesowych oraz aktywne wsparcie dla procesu sprzedażowego,
  • Rozbudowywanie i utrzymanie bazy podwykonawców,
  • Doskonalenie procesów operacyjnych,
  • Kontrola i monitorowanie realizacji zleceń przez podwykonawców, rozliczenia finansowe oraz obsługa dokumentacji transportowej,
  • Analiza kosztów transportowych i badania porównawcze rynku w tym zakresie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o stałą umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie oraz klarowny system premiowy,
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze,
  • dopłatę do karty sportowej Benefit System,
  • zdobycie nowych kompetencji,
  • liczne szkolenia z zakresu prawa transportowego, najlepszych praktyk w obsłudze klienta i kompetencji miękkich.
  • przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@symlog.eu.

W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

W temacie e-maila prosimy wpisać:

„CV – Młodszy spedytor międzynarodowy”

Słowo od szefa dla tych co dobrnęli do końca ogłoszenia:

Nie lubię powtarzalnej, monotonnej pracy jak w fabryce. Nie sądzę też, żeby wielu ludzi taką pracę lubiło. Często jednak słyszę, że spedytorzy cały czas robią to samo. Jedyną opcją by się rozwijać to zmienić pracę.

Ja całe swoje zawodowe życie poświęciłem transportowi, ale zdobywszy kompetencje z jednej gałęzi transportu, szukałem sposobów na zdobywanie kolejnych. Miałem to szczęście, że pozwolono mi na to. Uczę się cały czas bo inaczej się nudzę.

Takie właśnie reguły mamy w Symlogu – Dla naszych pracowników jedyna stała to zmiana! Ci, który to lubią świetnie się u nas odnajdą!

Dlatego też praca w Symlogu wymaga ciągłego poszerzania wiedzy z zakresu logistyki i nie tylko. Oferujmy możliwość, a wręcz wymagany zdobywania nowych kompetencji, a nie tylko sztywnego i nudnego obsługiwania takich samych transportów w tych samych relacjach, z tymi samymi przewoźnikami.

Jeśli znasz się na samochodówce – poznasz kolej. Jeśli na transporcie morskim – nauczymy Cię transportu samochodowego.

Wyznajemy zasadę – kto się nie rozwija ten się zwija. Dzięki takiemu podejściu i wsparciu managementu, spedytorzy nabierają szerokich kompetencji co klienci bardzo doceniają.

Na co dzień, bez kompleksów, konkurujemy z wielkimi firmami spedycyjnymi. Inne duże spedycje obsługujemy jako dostawca. One też wiedzą, że Symlog ma kompetencje, bo pracownicy Symloga mają kompetencje.

Firma to ludzie. Jeśli chcesz tworzyć tą firmę – dołącz do nas!

pozdrawiam

Bartosz Miszkiewicz