SPEDYCJA LOTNICZA

CO TO SPEDYCJA LOTNICZA?

TRANSPORT LOTNICZY

Zapytaj o szczegóły

TRANSPORT LOTNICZY

Z racji doświadczenia organizacja transportu nie stanowi wyzwania dla naszej firmy. W trakcie realizacji zlecenia bierzemy pod uwagę wszelkie przepisy prawa oraz dodatkowe regulacje, nie pomijając jednocześnie faktu, iż każdy proces transportowo-spedycyjny przebiega inaczej i podlega innym regulacjom.

Najważniejszym w pracy firmy spedycyjnej jest jednak wsłuchanie się w indywidualne potrzeby klienta oraz zaproponowanie mu konkretnych rozwiązań serwisowych i cenowych. Mamy do zaproponowania wiele rozwiązań transportowych, wśród których jest transport lotniczy.

TRANSPORT LOTNICZY – USŁUGI SPEDYCYJNE

Transport lotniczy charakteryzuje się wieloma swoistymi cechami, a jego największą zaletę stanowi możliwość szybkiego przemieszczania ładunków, zwłaszcza na duże odległości. Jest także najnowocześniejszą i najbardziej dynamicznie rozwijającą się gałęzią transportu. Z tego powodu jest w stanie zaspokoić nawet najpilniejsze potrzeby logistyczne.

SYMLOG zajmuje się kompleksową organizacją transportu lotniczego oraz przygotowaniem niezbędnych dokumentów. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach celnych w ramach przewozów towarów drogą powietrzną, co nie stanowi dla nas żadnej trudności, bez względu na wielkość oraz miejsce dostawy. W oparciu o ofertę kontaktujemy się z wybraną linią, poszukując przy tym korzystnych rozwiązań.

Gwarantujemy wybór najlepszego przewoźnika lotniczego, zapewniającego najkorzystniejsze stawki. Przed planowaną wysyłką towaru sprawdzamy oraz koordynujemy skompletowanie wszelkich niezbędnych dokumentów do wykonania transportu lotniczego.

ZAKRES NASZYCH USŁUG SPEDYCYJNYCH W TRANSPORCIE LOTNICZYM

W zakresie spedycji lotniczej SYMLOG oferuje:

  • kompleksową obsługę,
  • operacje i usługi organizowane w większości portów lotniczych na świecie,
  • efektywny sposób przygotowania dokumentacji oraz pełen zakres ubezpieczenia,
  • obsługę spedycyjno-celną,
  • konkurencyjne stawki,
  • ekspresową dostawę przesyłek lotniczych,
  • organizację dowozu przesyłek na lotniska oraz z lotnisk prosto do miejsca przeznaczenia, z zastosowaniem innych środków transportu.

Przesyłki lotnicze w imporcie odprawiamy na lotniskach w Polsce, Europie, Azji oraz obu Amerykach. Zapewniamy szybkie i sprawne odprawy celne, efektywnie organizujemy odbiory przesyłek. Zatem wszelkie ładunki, transportowane drogą lotniczą trafiają na miejsce przeznaczenia w ciągu kilku dni od daty ich nadania.

Współpracujemy z najważniejszymi liniami lotniczymi, oferując przy tym konkurencyjne stawki oraz rozwiązania operacyjne. Troszczymy się również o to, by nasza wiedza fachowa stanowiła silne wsparcie dla naszych Klientów,  a współpraca przebiegała każdorazowo z wzajemną korzyścią.

USŁUGA DOOR – TO - DOOR

W ramach organizowania usługi transportu lotniczego oferujemy również pełną obsługę spedycyjną Klienta od chwili odbioru towaru do chwili dostarczenia go odbiorcy, z uwzględnieniem transportu multimodalnego, koniecznych przeładunków oraz magazynowania, czy też innych usług, jakie będą konieczne do wykonania zlecenia. Tego rodzaju usługa obejmuje obowiązek całościowej organizacji oraz koordynacji transportu. Nasza firma wybiera przy tym środek transportu, który jest najbardziej odpowiedni, troszczy się również, by ładunek został podjęty w odpowiednim czasie oraz miejscu, odprawiony i dostarczony do miejsca przeznaczenia.

Zapewniamy także sprawne monitorowanie przesyłek. Zawsze na żądanie naszych Klientów informujemy, gdzie znajduje się dana przesyłka, a od przewoźników wymagamy stałego kontaktu.

Taka forma współpracy jest najkorzystniejsza dla Klienta, ponieważ nie musi już tracić czasu na organizację transportu swoich towarów i może skoncentrować się na rozwijaniu i doskonaleniu własnej firmy. Skorzystanie z oferty firmy SYMLOG to metoda, prowadząca do obniżenia kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa i poprawy jego pozycji na rynku.

Nasi pracownicy dysponują odpowiednim doświadczeniem, a także kwalifikacjami, które pozwolą im nie tylko sprawnie zorganizować cały proces transportowy, ale również służyć radą i pomocą we wszelkich kwestiach, jakie się z tym wiążą. Dajemy Państwu gwarancję, iż zlecona nam usługa spedycyjna zostanie zrealizowana sprawnie, a także w sposób dostosowany do Waszych wymagań. Zorganizowanie i przeprowadzenie całego procesu transportowego do końca daje nam wielką satysfakcję, tym bardziej, jeśli zadowolony Klient zwraca się do nas z kolejnym zleceniem.

ZADZWOŃ