SPEDYCJA LOTNICZA

CO TO SPEDYCJA LOTNICZA?

CO TO JEST TRANSPORT LOTNICZY?

Spedycja lotnicza to zdecydowanie najszybszy i najbezpieczniejszy sposób przewozu rozmaitych towarów, zwłaszcza tych, które wymagają transportu błyskawicznego. Pozwala znacząco skrócić czas dostawy nawet do najdalszych zakątków świata. Jako doświadczony spedytor lotniczy, firma Symlog zapewnia kompleksowe podejście do tego zadania. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.

Zapytaj o szczegóły

TRANSPORT POWIETRZNY

Z racji doświadczenia, organizacja transportu nie stanowi wyzwania dla naszej firmy. W trakcie realizacji zlecenia bierzemy pod uwagę wszelkie przepisy prawa oraz dodatkowe regulacje. Nie pomijamy jednocześnie faktu, iż każdy proces transportowo-spedycyjny przebiega inaczej i podlega innym zasadom.

Zdecydowanie najważniejsze dla nas jest jednak wsłuchiwanie się w indywidualne potrzeby klienta, tak aby móc zaproponować mu konkretne rozwiązania serwisowe i cenowe. Transport lotniczy to ważna część naszej działalności, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować działania o bardzo szerokim zakresie. Z tego powodu zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertę i do kontaktu z nami. Z radością przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

SPEDYCJA LOTNICZA W POLSCE I NA ŚWIECIE

Zdecydowanie najważniejszą zaletą dostaw realizowanych drogą lotniczą jest możliwość szybkiego przemieszczania ładunków, zwłaszcza na duże odległości. Jest to także najnowocześniejsza i najdynamiczniej rozwijająca się gałąź transportu, gwarantująca szereg możliwości oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Z tego powodu spedycja powietrzna jest w stanie zaspokoić nawet najpilniejsze potrzeby logistyczne.

Symlog zajmuje się kompleksową organizacją transportu lotniczego, a także przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów. Co więcej, reprezentujemy Cię również w sprawach celnych, w ramach przewozów towarów drogą powietrzną. Zapewniamy skuteczne działanie bez względu na wielkość ładunku oraz miejsce dostawy. W oparciu o dostępną ofertę, kontaktujemy się z wybraną linią, poszukując przy tym korzystnych rozwiązań.

Gwarantujemy wybór najlepszego przewoźnika lotniczego, zapewniającego najkorzystniejsze stawki. Przed planowaną wysyłką towaru sprawdzamy oraz koordynujemy skompletowanie wszelkich niezbędnych dokumentów do wykonania transportu lotniczego.

iwona-gorska-kurek

Iwona Górska-Kurek

Mobile: +48 782 223 343
Tel.: +48 22 203 46 71 wew.1
Email: igk@symlog.eu

 

ZAKRES NASZYCH USŁUG SPEDYCYJNYCH W TRANSPORCIE POWIETRZNYM

Jeżeli szukasz partnera, który zapewni wsparcie logistyczne na każdym etapie przewozu towarów drogą lotniczą, oferta firmy Symlog spełni Twoje oczekiwania. Wiemy doskonale, jak wiele korzyści jest w stanie zagwarantować spedycja lotnicza, dlatego za każdym razem przygotowujemy bardzo szeroką ofertę. Obejmuje ona między innymi:

 • kompleksową obsługę,
 • operacje i usługi organizowane w większości portów lotniczych na świecie,
 • efektywny sposób przygotowania dokumentacji oraz pełen zakres ubezpieczenia,
 • obsługę spedycyjno-celną,
 • konkurencyjne stawki,
 • ekspresową dostawę przesyłek lotniczych,
 • organizację dowozu przesyłek na lotniska oraz z lotnisk prosto do miejsca przeznaczenia, z zastosowaniem innych środków transportu.

Przesyłki lotnicze w imporcie odprawiamy na lotniskach w Polsce, Europie, Azji oraz obu Amerykach. Zapewniamy szybką i sprawną realizację wszelkich formalności, jak również efektywną organizację odbiorów ładunków. Wszelkie towary transportowane drogą lotniczą trafiają do miejsca przeznaczenia w ciągu kilku dni od daty ich nadania.

Dlaczego działamy tak szybko i skutecznie? Ponieważ współpracujemy z najważniejszymi liniami lotniczymi, oferując przy tym konkurencyjne stawki oraz kompleksowe rozwiązania operacyjne. Troszczymy się również o to, by nasza fachowa wiedza stanowiła dla Ciebie silne wsparcie, a cała współpraca za każdym razem przebiegała z wzajemną korzyścią.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY TRANSPORTU LOTNICZEGO

Wykorzystanie nowoczesnych metod i procesów podczas realizacji usług spedycyjnych jest bardzo ważne. Z tego powodu zawsze przedstawiamy optymalne rozwiązania, w oparciu o informacje dostarczane nam przez Klientów. Możesz się o tym przekonać decydując się na kontakt z nami.

Jedną ze szczególnie skutecznych metod transportowych jest właśnie spedycja lotnicza. Zapewnia ona szereg korzyści, obok których trudno przejść obojętnie. Wśród tych najważniejszych możemy wymienić:

 • bardzo krótki czas dostarczania przesyłek,
 • możliwość dotarcia do każdego zakątka świata, co rozszerzy Twoje możliwości importowe i eksportowe,
 • obsługę towarów różnego typu, także tych szczególnie wrażliwych i szybko psujących się
 • wysoki poziom bezpieczeństwa – wypadki lotnicze zdarzają się bardzo rzadko,
 • zmniejszoną liczbę przeładunków, co zmniejsza zagrożenie ewentualnego uszkodzenia przesyłki.
Transport Powietrzny

USŁUGI SPEDYCYJNE DOOR–TO-DOOR

W ramach transportu lotniczego oferujemy również pełną obsługę spedycyjną od chwili odbioru towaru do momentu dostarczenia go odbiorcy. Wszystko to z uwzględnieniem transportu multimodalnego, koniecznych przeładunków i magazynowania, czy też innych usług, jakie będą konieczne do wykonania zlecenia.

Tego typu zlecenia związane są z kompleksową organizacją i koordynacją transportu powietrznego, a także powiązanego z nim przewozu innymi sposobami. Nasza firma zawsze wybiera optymalny środek transportu, troszczy się również o to, by ładunek został podjęty w odpowiednim czasie oraz miejscu, a następnie odprawiony i dostarczony do miejsca przeznaczenia.

Zapewniamy także sprawne monitorowanie przesyłek – na Twoje życzenie natychmiast poinformujemy, gdzie znajduje się towar. Od współpracujących z nami przewoźników wymagamy stałego kontaktu. Taka forma współpracy będzie dla Ciebie niezwykle korzystna. Nie musisz tracić czasu na organizację transportu swoich towarów, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwijaniu i doskonaleniu własnej firmy. Dlaczego warto współpracować z firmą Symlog? Ponieważ zapewniamy skuteczne działanie, prowadzące do obniżenia kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa i poprawy jego pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chodzi o transport lotniczy czy też innymi sposobami

Nasi pracownicy dysponują wieloletnim doświadczeniem, a także kwalifikacjami, które pozwalają im nie tylko sprawnie organizować cały proces transportowy, ale również służyć radą i pomocą we wszelkich kwestiach, jakie się z tym wiążą. Dajemy gwarancję, iż zlecona nam usługa spedycyjna zostanie zrealizowana sprawnie, w sposób dostosowany do Twoich wymagań. Zawsze cieszymy się, gdy zadowolony Klient wraca się do nas z kolejnym zleceniem.