SPEDYCJA KOLEJOWA

SPEDYCJA KOLEJOWA – SYMLOG

SPEDYCJA I TRANSPORT KOLEJOWY

Organizacja transportu kolejowego to nasza specjalność. To od tych usług zaczynaliśmy naszą działalność. Obecnie jesteśmy firmą, która na rynku usług spedycyjnych rozpoznawalna jest jako ekspert w dziedzinie przewozów kolejowych. A zwłaszcza w transporcie towarów z Chin.

Zapytaj o szczegóły

OBSZAR DZIAŁANIA

Firma spedycyjna Symlog oferuje usługi pozwalające na łączenie Europy z Azją. Rozwiązanie to z powodzeniem może stanowić element transportu multimodalnego.

Spedycja kolejowa sprawdza się podczas przewozu towarów z krajów europejskich do miejsc położonych na Dalekim Wschodzie: Kazachstanu, Mongolii, Uzbekistanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Azerbejdżanu czy Gruzji.

Jedną z naszych sztandarowych usług jest spedycja kolejowa łącząca nasze europejskie terminale z Zhengzhou w Chinach. Jest ona doskonale zoptymalizowana, dlatego pozwala na przewóz dużej ilości towarów w stosunkowo krótkim czasie i bardzo konkurencyjnych cenach.

Więcej informacji o tej usłudze znajdziesz tutaj.

Spedycja kolejowa - Państwa

KONKURENCYJNE CENY

Transport kolejowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku przewożenia dużej ilości towarów pomiędzy odległymi krajami. Dodatkowym atutem tej formy transportu jest fakt, że nie jest ona uzależniona od stopnia zurbanizowania terenu (np. obecności utwardzonych dróg).

Nasza firma może zaproponować bardzo atrakcyjne warunki cenowe nawet za realizację skomplikowanych dostaw. Wszystko to dzięki bezpośrednim umowom z przewoźnikami kolejowymi, pełnej niezależności w zakresie doboru przewoźnika, a także profesjonalnego podejścia do spedycji międzynarodowej.

Organizowane przez nas przewozy kolejowe za każdym razem zostają w odpowiedni sposób zoptymalizowane – zarówno pod kątem czasu trwania, jak i wszelkich kosztów.

malgorzata-grohmann

Małgorzata Grohmann

Mobile: +48 661 950 775
Tel.: +48 22 203 46 71 wew.1
Email: mgn@symlog.eu

 

KORZYŚCI ZE SPEDYCJI KOLEJOWEJ

Wiemy doskonale, że zarówno usługi czysto transportowe, jak i spedycyjne muszą być realizowane z największą dbałością o wszelkie szczegóły organizacyjne. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że w tym przypadku najkorzystniejsze są tak zwane usługi kompleksowe, składające się ze wszystkich niezbędnych do wykonania czynności.

Z tego powodu do przewozu towaru z Chin lub innych krajów z Dalekiego Wschodu podchodzimy w sposób indywidualny, proponując rozwiązania najlepiej dopasowane do oczekiwań naszych Klientów.

W skład naszej oferty wchodzi między innymi:

  • wskazanie najlepszej trasy przewozu;
  • pomoc przy wyborze właściwego środka transportu (wagon, kontener);
  • gwarancja przewiezienia zarówno ładunków jednowagonowych, jak i całopociągowych;
  • załadunek oraz wyładunek towarów;
  • usługi okołotransportowe;
  • odprawy celne;
  • ubezpieczenia Cargo;
  • monitoring przesyłek;
  • możliwość skorzystania z usług multimodalnych dla Klientów nieposiadających własnej bocznicy kolejowej.

SPEDYCJE TRANSPORTOWE Z UŻYCIEM NAJLEPSZEGO SPRZĘTU

Nie boimy się wyzwań, nigdy nie stawiamy na rozwiązania pośrednie czy też prowizoryczne. Zawsze realizujemy zlecone usługi w taki sposób, aby spełniały nawet najsurowsze wymagania naszych Klientów. Bez względu na to, jakiego rodzaju towary chcą przewieźć.

Związane jest to nie tylko z profesjonalną organizacją całego przedsięwzięcia, ale również dobieraniem najlepszych kontenerów. Zostają one dostosowane zarówno pod względem wymiarów czy pojemności, jak i panujących wewnątrz warunków. Dzięki temu możliwy staje się na przykład transport kolejowy towarów, które muszą pozostawać w niskiej temperaturze. Więcej informacji na temat używanego przez nas taboru znajdziesz tutaj.