SPEDYCJA SAMOCHODOWA

SPEDYCJA SAMOCHODOWA

TRANSPORT I EDYCJA DROGOWA

Jesteśmy specjalistami w organizowaniu profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie transportu oraz spedycji drogowej. Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy, którzy korzystają ze swojej niezwykle szerokiej wiedzy w celu optymalizacji wszelkich zlecanych zadań.

Zapytaj o szczegóły

GDZIE JEŹDZIMY?

Naszą domeną jest spedycja międzynarodowa, którą realizujemy głównie na terenie Europy i Azji. Duży nacisk kładziemy na transport ciężarowy na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP). Przewozimy towary zarówno do wszystkich krajów Europy Zachodniej, Południowej i Środkowej, jak i na Ukrainę, Białoruś czy do Rosji.

RÓŻNORODNA FLOTA

Zajmujemy się zarówno organizacją częściowych, jak i całopojazdowych transportów ciężarowych. Zaletą firmy Symlog jest duża wszechstronność. Organizujemy przewóz każdego rodzaju ładunków.

Mamy dostęp do różnorodnych pojazdów – od niewielkich, 1,5 tonowych busów, po naczepy mogące załadować do 24 ton ładunku. Z powodzeniem realizujemy czynności spedycyjne w przypadku towarów wymagających specjalnego traktowania. Bez względu na ich specyfikę.

Możesz zlecić nam organizację przewozu towarów za pomocą:

  • transportu samochodowego w zabudowie plandekowej;
  • transportu samochodowego w zabudowie chłodniczej;
  • samochodu wywrotki/wanny;
  • cysterny.
spedycja samochodowa

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Naszą domeną jest nie tylko organizacja tradycyjnie pojmowanego transportu towarów – kładziemy duży nacisk na kompleksowość obsługi klienta.

Poza organizowaniem przewozu towaru transportem ciężarowym, gwarantujemy także realizację usług dodatkowych związanych ze zleconą spedycją. Wśród nich znajduje się między innymi:

  • przeładunek towaru;
  • przekazy i odprawy celne;
  • ubezpieczenie Cargo.

Dodatkowym atutem firmy Symlog jest możliwość zlecenia transportu multimodalnego, obejmującego także transport kolejowy oraz kontenerowy, z którego często korzystamy w celu optymalizacji kosztów naszych Klientów.

Realizowany przez nas transport drogowy kontrolujemy za pomocą nowoczesnych systemów telematycznych, dzięki czemu zawsze masz dostęp do informacji, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

KONKURENCYJNE CENY

Wiemy doskonale, że dobra spedycja powinna spełniać wszystkie wymagania Klientów. Dlatego też  oferujemy zoptymalizowane koszty w stosunku do zleconych tras. Nasi Klienci cenią nas nie tylko za pełen profesjonalizm usług, ale także za najwyższą jakość obsługi.

Szczególnie atrakcyjną ofertę możemy przedstawić przy organizacji transportu na terenie Europy do Anglii, Irlandii, Belgii, Holandii, Niemiec, Włoch, a na terenie WNP do Rosji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Azerbejdżanu, Mongolii, Turkmenistanu, Gruzji, na Ukrainę i Białoruś.

Wyróżniającą nas usługą jest spedycja drobnicowa do krajów WNP. Gwarantujemy konkurencyjne stawki, przy jednoczesnej realizacji usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Korzystamy wyłącznie z taboru zaufanych przewoźników. Każdego nowego partnera sprawdzamy pod kątem wiarygodności, opinii, jakimi cieszy się na rynku, a także wysokości i zakresu ubezpieczenia, z którego korzysta.

Duża różnorodność pojazdów oraz możliwość elastycznego zarządzania taborem sprawiają, że oferowane przez nas ceny za profesjonalne usługi spedycyjne należą do konkurencyjnych na rynku.

JASNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

W celu lepszego zrozumienia procesów logistycznych, odpowiedzialności klienta i spedytora informujemy, że wszystkie czynności spedycyjne realizujemy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne 2002, opublikowane przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki. W razie pojawienia się pytań bądź wątpliwości związanych z prowadzonymi usługami, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.

SPECYFIKACJA CIĘŻARÓWEK, WYMIARY, ŁADOWNOŚĆ
Pojemnośc w m³ Ilość palet wymiary DŁ. x SZER. x WYS. Ładowność w tonach
spedycja samochodowa 4 3,6 x 1,8 x 1,7 0,9 – 1,5
spedycja samochodowa 5 4,20 x 1,80 x 1,70 1,5
spedycja samochodowa 8 4,20 x 2,05 x 2,05 2
spedycja samochodowa 10 5,00 x 2,05 x 2,05 3
 spedycja samochodowa 12 5,90 x 2,05 x 2,05 2,5
 spedycja samochodowa 15 6,20 x 2,45 x 2,35 3,5-5
spedycja samochodowa 18 7,20 x 2,45 x 2,35 6
 spedycja samochodowa 20 8,00 x 2,45 x 2,35 8-10
spedycja samochodowa 33 13,60 x 2,45 x 2,50 – 2,85 24
 spedycja samochodowa 33 13,60 x 2,45 x 3,00 (MEGA) 24
 spedycja samochodowa 38 7,65 x 2,45 x 2,50 – 2,80 + 7,65 x 2,45 x 2,50 – 3,00 12-24