INTERMODALNY POCIĄG Z CHIN

POCIĄG CHINY POLSKA CHINY

INTERMODALNY POCIĄG Z CHIN

Od 2013 roku oferujemy Państwu przewóz kontenerowy towarów realizowany za pomocą transportu kolejowego na trasie Chiny – Polska oraz Polska – Chiny. Usługę tę kierujemy do wszystkich podmiotów zainteresowanych wymianą towarową z Państwem Środka zarówno firm handlowych, produkcyjnych jak i spedycyjnych.

Zapytaj o szczegóły

CHINY - POLSKA KOLEJOWY TRANSPORT KONTENEROWY

Wraz ze zwiększającym się zainteresowaniem polskich i unijnych przedsiębiorstw w zakresie wymiany gospodarczej z Chinami, stale wzrasta zapotrzebowanie na przewóz towarów z Chin do Polski oraz w przeciwnym kierunku. Firma Symlog proponuje Państwu niezwykle wygodne i zarazem w pełni zoptymalizowane rozwiązanie w zakresie przewozu kontenerowego z dalekiej Azji.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce już w 2013 roku zaoferowaliśmy Państwu kontenerowy przewóz  towarów realizowany za pomocą transportu kolejowego na trasie Chiny – Polska oraz Polska – Chiny. Usługę Kolejowy Jedwabny Szlak kierujemy do wszystkich podmiotów zainteresowanych wymianą towarową z Państwem Środka: firm handlowych, produkcyjnych jak i spedycyjnych.

WYGODA I KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Wszystkie przesyłki z Chin realizujemy w systemie door-to-door. Mamy pieczę nad towarem od momentu odbioru u Klienta po dowiezienie przesyłki do miejsca przeznaczenia. W ramach przewozu kolejowego z Chin do Polski zapewniamy:

  • odbiór towaru od nadawcy;
  • obsługę celną i terminalową na kilkunastu terminalach kolejowych w Chinach;
  • transport kolejowy kontenerów do Polski;
  • codziennie aktualizowaną pozycję pociągu wraz z przewidywaną datą dostawy;
  • pełną obsługę celną (w tym przekazy celne T1 oraz odprawy ostateczne);
  • przeładunek, paletyzację, ewentualne magazynowanie towaru;
  • jego dystrybucję do miejsca przeznaczenia.

INTERMODALNY TRANSPORT KOLEJOWY RELACJI CHINY - POLSKA - CHINY - DLACZEGO?

Czas – dla przedsiębiorcy czas to pieniądz, dlatego firma Symlog ogranicza czas dostawy kontenerów do 10-14 dni (czasu tranzytu od terminala kolejowego w Chinach do polskiej granicy – Małaszewicze) lub do 20-24 dni (dla kompletnego łańcucha dostaw o charakterze door-to-door). Połączenia realizowane są za pomocą ekspresowych pociągów towarowych, które startują z Chiny, przez Kazachstan, Rosję i Białoruś omijając najbardziej zapalne punkty tej części świata. W zależności od wybranego terminala w Chinach czas tranzytu może się nieznacznie różnić. Przewożenie towarów za pomocą Kolejowego Jedwabnego Szlaku to rozwiązanie pewniejsze i szybsze niż w przypadku transportu drogą morską.

Cena –jeszcze kilka lat temu intermodalny transport kolejowy był to szybki przewóz towarów za stosunkowo niewielką cenę w porównaniu do przesyłek lotniczych, ale był znacznie droższy niż transport morski. W ostatnich latach wiele się zmieniło. Nasza firma wie w jaki sposób sprawić by transport kolejowy był nie tylko szybszym, ale i tańszym rozwiązaniem niż transport morski. Skontaktuj się z nami, a nauczymy Cię wykorzystać pełen potencjał jaki oferuje Kolejowy Jedwabny Szlak.

Częstotliwość – w 2013 roku uruchomiono 80 pociągów w kierunku Europy. W 2017 było to już 2399 pociągów do Europy i 1274 z Europy do Chin. Najnowsze statystyki za 2018 rok można znaleźć w artykule autorstwa naszego Prezesa – Pana Bartosza Miszkiewicza w serwisie Trans.info. Kolejowy Jedwabny Szlak jest serwisem codziennym dopasowanym do potrzeb klienta. Rozkłady jazdy naszego głównego partnera publikujemy co miesiąc w zakładce Aktualności.

Z Polski do Europy – wszystkie towary przewożone pociągami z Chin do Polski mogą być docelowo dostarczane do odbiorców zlokalizowanych w całej Europie. Tę usługę realizujemy za pomocą transportu kolejowego, samochodowego lub intermodalnego. Wykorzystując nasze doświadczenie w spedycji międzynarodowej zawsze podpowiadamy jakiego rodzaju transportu należy użyć dla danej trasy i typu towaru. Realizujemy również bezpośrednie, kolejowe dostawy z Chin do Niemiec, Francji, Holandii, Włoch, Słowacji i Czech.

Dla dużych i małych – naszymi klientami są zarówno firmy jednoosobowe jak i korporacje. Klienci indywidualni oraz spedycje. Organizujemy przewozy standardowych transportów całokontenerowych (FCL) oraz zajmujemy się także przesyłkami drobnicowymi (LCL) zaczynając już od 1 m3, korzystając z naszego cotygodniowego serwisu. Transport organizujemy w kontenerach 20’GP, 20’HC, 40’GP, 40’HC. Dla transportów wymagających kontrolowanej temperatury proponujemy kontenery chłodnie 40’RF i 45’RFHC. W ofercie posiadamy również kontenery open-top (OT) oraz kontenery z wieszakami na ubrania (HT). Dostawy całopociągowe, również konsolidowane od wielu nadawców obsługujemy również w formule od-drzwi-do-drzwi.

Klarowne zasady – zlecając kolejowy transport towarów naszej firmie mają Państwo pewność wysokiej jakości usług, zachowania poufności oraz indywidualnego podejścia do każdego kontrahenta. Nasze oferty nie mają “haczyków”, są czytelne i zazwyczaj ograniczają się do pojedynczej stawki za całość obsługi od-drzwi-do-drzwi.

Kompleksowość – korzystając z naszych usług nie musisz szukać innych dostawców. Prowadzimy cały proces od-drzwi-do-drzwi tak, aby nasz klient mógł skupić się na swoim core-business zamiast martwić się o logistykę.

Bądź Eko – transport kolejowy jest najbardziej ekologiczny ze wszystkich wykorzystywanych sposobów przewozu towarów. Teraz także Twoja firma może  w sposób bezpieczny dla środowiska korzystać z usług przewozowych.

Handlujesz z Chinami? Wybierz transport kolejowy! Firma Symlog gwarantuje Państwu najlepszą ofertę i konkurencyjne ceny. Z nami szybko, pewnie i w najlepszej cenie dostarczysz przesyłkę z Chin do Polski i z powrotem.

Z nami zawsze WARTO!

Dzięki wieloletniej współpracy nasi partnerzy z Chin ufają nam i cenią sobie współpracę z Symlog. Do tej pory udzieliliśmy kilku wywiadów do telewizji chińskiej co zaowocowało wieloma zapytaniami o współpracę z nami ze strony różnych firmy chińskich. Załączamy skrót z jednego z wywiadów powyżej.

Symlog

W 2016 roku firma Symlog wydała bankiet na cześć delegacji prowincji Henan, będącej częścią oficjalnej delegacji odwiedzającego Polskę Prezydenta Xi Jinpinga.
Na zdjęciu Bartosz Miszkiewicz (Prezes Symlog) oraz Zhao Wenming (Prezes ZIH – operator kolejowy, oraz całej grupy Henan Goods & Materials Group Co.).

ZADZWOŃ