INTERMODALNY POCIĄG Z CHIN

POCIĄG CHINY POLSKA CHINY

INTERMODALNY POCIĄG Z CHIN

Od 2013 roku oferujemy Państwu przewóz kontenerowy towarów realizowany za pomocą transportu kolejowego na trasie Chiny – Polska oraz Polska – Chiny. Usługę tę kierujemy do wszystkich podmiotów zainteresowanych wymianą towarową z Państwem Środka zarówno firm handlowych, produkcyjnych jak i spedycyjnych.

Zapytaj o szczegóły

CHINY - POLSKA KOLEJOWY TRANSPORT KONTENEROWY

Wraz ze zwiększającym się zainteresowaniem polskich i unijnych przedsiębiorstw w zakresie wymiany gospodarczej z Chinami, stale wzrasta zapotrzebowanie na przewóz towarów z Chin do Polski oraz w przeciwnym kierunku. Firma Symlog proponuje Państwu niezwykle wygodne i zarazem w pełni zoptymalizowane rozwiązanie w zakresie przewozu kontenerowego z dalekiej Azji.

Jako nasz najnowszy produkt oferujemy Państwu przewóz kontenerowy towarów realizowany za pomocą transportu kolejowego na trasie Chiny – Polska oraz Polska – Chiny. Usługę tę kierujemy do wszystkich podmiotów zainteresowanych wymianą towarową z Państwem Środka zarówno firm handlowych, produkcyjnych jak i spedycyjnych.

Symlog

W 2016 roku firma Symlog wydała bankiet na cześć delegacji prowincji Henan, będącej częścią oficjalnej delegacji odwiedzającego Polskę Prezydenta Xi Jinpinga.
Na zdjęciu Bartosz Miszkiewicz (Prezes Symlog) oraz Zhao Wenming (Prezes ZIH – operator kolejowy, oraz całej grupy Henan Goods & Materials Group Co.).

WYGODA I KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Wszystkie przesyłki z Chin realizujemy w systemie door-to-door. Mamy pieczę nad towarem od momentu odbioru u Klienta po dowiezienie przesyłki do miejsca przeznaczenia. W ramach przewozu kolejowego z Chin do Polski zapewniamy:

  • odbiór towaru od nadawcy;
  • obsługę celną i terminalową w Zhengzhou;
  • transport kolejowy kontenerów do Polski;
  • codziennie aktualizowaną pozycję pociągu wraz z przewidywaną datą dostawy;
  • pełną obsługę celną (w tym przekazy celne T1 oraz odprawy ostateczne);
  • przeładunek, paletyzację, ewentualne magazynowanie towaru;
  • jego dystrybucję do miejsca przeznaczenia.
pociag-intermodalny-mapa-symlog-white

INTERMODALNY TRANSPORT KOLEJOWY RELACJI CHINY - POLSKA - CHINY - DLACZEGO?

Czas – dla przedsiębiorcy czas to pieniądz, dlatego firma Symlog ogranicza czas dostawy kontenerów do 12-14 dni (w rozliczeniu czasu tranzytu od terminalu intermodalnego w Zhengzhou do polskiej granicy) lub do 20-22 dni (w rozliczeniu kompletnego łańcucha dostaw o charakterze door-to-door).  Połączenie realizowane jest za pomocą ekspresowych pociągów towarowych, które łączą Warszawę z terminalem w Zhengzhou i przejeżdżają przez Chiny, Kazachstan, Rosję i Białoruś omijając najbardziej zapalne punkty tej części świata. Przewożenie towarów za pomocą taboru kolejowego to rozwiązanie pewniejsze i szybsze niż w przypadku transportu drogą morską.

Cena – intermodalny transport kolejowy to szybki przewóz towarów za stosunkowo niewielką cenę w porównaniu do przesyłek lotniczych. To sprawia, że nie tylko sprawnie mogą Państwo dostosować swoją ofertę do wymagań rynku, ale także stanie się ona konkurencyjna w zakresie proponowanych przez Was cen.

Częstotliwość – obecnie pociągi z terminalu w Zhengzhou w Chinach do Polski wyruszają 4 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, piątki i soboty). Od października 2016 częstotliwość pociągów jadących w przeciwną stronę również wynosi 4 kursy tygodniowo. W 2017r. roku firma Symlog planuje zwiększyć ilość stałych połączeń w tygodniu pomiędzy Chinami a Polską, co zasadniczo poprawi jeszcze tempo i płynność przewozów towarowych.

Z Warszawy na całą Europę – wszystkie towary przewożone pociągiem z Chin do Polski mogą być docelowo dostarczane do odbiorców zlokalizowanych w całej Europie. Tę usługę realizujemy za pomocą transportu samochodowego lub intermodalnego. Wykorzystując nasze doświadczenie w spedycji międzynarodowej  zawsze podpowiadamy jakiego rodzaju transportu należy użyć dla danej trasy i typu towaru.

Dla dużych i małych – realizujemy zlecenia zarówno firm dużych, jak i mniejszych. Organizujemy przewozy standardowych transportów całokontenerowych (FCL) oraz zajmujemy się także przesyłkami drobnicowymi (LCL). Transport organizujemy w kontenerach 20’GP, 20’HC, 40’GP, 40’HC. Dla transportów wymagających kontrolowanej temperatury proponujemy kontenery chłodnie 40’RF i 45’RFHC. W ofercie posiadamy również kontenery open-top (OT) oraz kontenery z wieszakami na ubrania (HT).

Klarowne zasady – zlecając kolejowy transport towarów naszej firmie mają Państwo pewność wysokiej jakości usług, zachowania poufności oraz indywidualnego podejścia do każdego kontrahenta.

Bądź Eko – transport kolejowy jest najbardziej ekologiczny ze wszystkich wykorzystywanych sposobów przewozu towarów. Teraz także Twoja firma może  w sposób bezpieczny dla środowiska korzystać z usług przewozowych.

Handlujesz z Chinami? Wybierz transport kolejowy! Firma Symlog gwarantuje Państwu najlepszą ofertę i konkurencyjne ceny. Z nami szybko, pewnie i w konkurencyjnej cenie dostarczysz przesyłkę z Chin do Polski i z powrotem.

Z nami zawsze WARTO!

Dzięki wieloletniej współpracy nasi partnerzy z Chin ufają nam i cenią sobie współpracę z Symlog. Do tej pory udzieliliśmy kilku wywiadów do telewizji chińskiej co zaowocowało wieloma zapytaniami o współpracę z nami ze strony różnych firmy chińskich. Załączamy skrót z jednego z wywiadów powyżej.