INTERMODALNY POCIĄG Z CHIN

POCIĄG CHINY POLSKA CHINY

INTERMODALNY POCIĄG Z CHIN

Od 2013 roku oferujemy Państwu przewóz kontenerowy towarów realizowany za pomocą transportu kolejowego na trasie Chiny – Polska oraz Polska – Chiny. Usługę tę kierujemy do wszystkich podmiotów zainteresowanych wymianą towarową z Państwem Środka zarówno firm handlowych, produkcyjnych jak i spedycyjnych.

Zapytaj o szczegóły

CHINY - POLSKA KOLEJOWY TRANSPORT KONTENEROWY

Wraz ze zwiększającym się zainteresowaniem polskich i unijnych przedsiębiorstw w zakresie wymiany gospodarczej z Chinami, stale wzrasta zapotrzebowanie na przewóz towarów z Chin do Polski oraz w przeciwnym kierunku. Firma Symlog proponuje Państwu niezwykle wygodne i zarazem w pełni zoptymalizowane rozwiązanie w zakresie przewozu kontenerowego z dalekiej Azji.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce już w 2013 roku zaoferowaliśmy Państwu kontenerowy przewóz  towarów realizowany za pomocą transportu kolejowego na trasie Chiny – Polska oraz Polska – Chiny. Usługę Kolejowy Jedwabny Szlak kierujemy do wszystkich podmiotów zainteresowanych wymianą towarową z Państwem Środka: firm handlowych, produkcyjnych jak i spedycyjnych.

WYGODA I KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Wszystkie przesyłki z Chin realizujemy w systemie door-to-door. Mamy pieczę nad towarem od momentu odbioru u Klienta po dowiezienie przesyłki do miejsca przeznaczenia. W ramach przewozu kolejowego z Chin do Polski zapewniamy:

  • odbiór towaru od nadawcy;
  • obsługę celną i terminalową na kilkunastu terminalach kolejowych w Chinach;
  • transport kolejowy kontenerów do Polski;
  • codziennie aktualizowaną pozycję pociągu wraz z przewidywaną datą dostawy;
  • pełną obsługę celną (w tym przekazy celne T1 oraz odprawy ostateczne);
  • przeładunek, paletyzację, ewentualne magazynowanie towaru;
  • jego dystrybucję do miejsca przeznaczenia.
19-tras-mapa-Chiny

INTERMODALNY TRANSPORT KOLEJOWY RELACJI CHINY - POLSKA - CHINY - DLACZEGO?

Czas – dla przedsiębiorcy czas to pieniądz, dlatego firma Symlog ogranicza czas dostawy kontenerów do 10-14 dni (czasu tranzytu od terminala kolejowego w Chinach do polskiej granicy – Małaszewicze) lub do 20-24 dni (dla kompletnego łańcucha dostaw o charakterze door-to-door). Połączenia realizowane są za pomocą ekspresowych pociągów towarowych, które startują z Chiny, przez Kazachstan, Rosję i Białoruś omijając najbardziej zapalne punkty tej części świata. W zależności od wybranego terminala w Chinach czas tranzytu może się nieznacznie różnić. Przewożenie towarów za pomocą Kolejowego Jedwabnego Szlaku to rozwiązanie pewniejsze i szybsze niż w przypadku transportu drogą morską.

Cena –jeszcze kilka lat temu intermodalny transport kolejowy był to szybki przewóz towarów za stosunkowo niewielką cenę w porównaniu do przesyłek lotniczych, ale był znacznie droższy niż transport morski. W ostatnich latach wiele się zmieniło. Skontaktuj się z nami, a nauczymy Cię wykorzystać pełen potencjał jaki oferuje Kolejowy Jedwabny Szlak.

Częstotliwość – w 2013 roku uruchomiono 80 pociągów w kierunku Europy. W 2017 było to już 2399 pociągów do Europy i 1274 z Europy do Chin. Najnowsze statystyki za 2018 rok można znaleźć w artykule autorstwa naszego Prezesa – Pana Bartosza Miszkiewicza w serwisie Trans.info. Kolejowy Jedwabny Szlak jest serwisem codziennym dopasowanym do potrzeb klienta.

Z Polski do Europy – wszystkie towary przewożone pociągami z Chin do Polski mogą być docelowo dostarczane do odbiorców zlokalizowanych w całej Europie. Tę usługę realizujemy za pomocą transportu kolejowego, samochodowego lub intermodalnego. Wykorzystując nasze doświadczenie w spedycji międzynarodowej zawsze podpowiadamy jakiego rodzaju transportu należy użyć dla danej trasy i typu towaru. Realizujemy również bezpośrednie, kolejowe dostawy z Chin do Niemiec, Francji, Holandii, Włoch, Słowacji i Czech.

Dla dużych i małych – naszymi klientami są zarówno firmy jednoosobowe jak i korporacje. Klienci indywidualni oraz spedycje. Organizujemy przewozy standardowych transportów całokontenerowych (FCL) oraz zajmujemy się także przesyłkami drobnicowymi (LCL) zaczynając już od 1 m3, korzystając z naszego cotygodniowego serwisu. Transport organizujemy w kontenerach 40’GP, 40’HC. Dla transportów wymagających kontrolowanej temperatury proponujemy kontenery chłodnie 40’RF i 45’RFHC. W ofercie posiadamy również kontenery open-top (OT) oraz kontenery z wieszakami na ubrania (HT).

Dostawy całopociągowe – nasi klienci korporacyjni mają zazwyczaj pokaźne wolumeny transportowe w postaci nawet setek kontenerów miesięcznie. Takie zadania obsługujemy za pomocą grup wagonowych lub przesyłek całopociągowych (nawet konsolidowanych od wielu nadawców). Pełne pociągi również obsługujemy w formule od-drzwi-do-drzwi.

Klarowne zasady – zlecając kolejowy transport towarów naszej firmie mają Państwo pewność wysokiej jakości usług, zachowania poufności oraz indywidualnego podejścia do każdego kontrahenta. Nasze oferty nie mają “haczyków”, są czytelne i zazwyczaj ograniczają się do pojedynczej stawki za całość obsługi od-drzwi-do-drzwi.

Kompleksowość – korzystając z naszych usług nie musisz szukać innych dostawców. Prowadzimy cały proces od-drzwi-do-drzwi tak, aby nasz klient mógł skupić się na swoim core-business zamiast martwić się o logistykę.

Bądź Eko – transport kolejowy jest najbardziej ekologiczny ze wszystkich wykorzystywanych sposobów przewozu towarów. Teraz także Twoja firma może  w sposób bezpieczny dla środowiska korzystać z usług przewozowych.

Handlujesz z Chinami? Wybierz transport kolejowy! Firma Symlog gwarantuje Państwu najlepszą ofertę i konkurencyjne ceny. Z nami szybko, pewnie i w najlepszej cenie dostarczysz przesyłkę z Chin do Polski i z powrotem.

Z nami zawsze WARTO!

Wywiad dla Telewizja Biznes24 z dnia 02.08.2022

Wywiad dla Telewizja Biznes24 z dnia 15.10.2021

Dzięki wieloletniej współpracy nasi partnerzy z Chin ufają nam i cenią sobie współpracę z Symlogiem. Do tej pory udzieliliśmy kilku wywiadów dla telewizji chińskiej. Załączamy skrót z jednego z wywiadów powyżej.

Kontakt

iwona-gorska-kurek

Iwona Górska-Kurek

Mobile: +48 782 223 343
Tel.: +48 22 203 46 71 wew.1
Email: igk@symlog.eu