TRANSPORT CIĘŻAROWY
NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

USŁUGI TRANSPORTOWE

TRANSPORT PO EUROPIE

Rosnące zapotrzebowanie na usługi spedycyjno-transportowe pozwoliło na zastosowanie wielu alternatywnych źródeł przewozu. W dalszym ciągu przemierzając europejskie drogi można z łatwością zauważyć, iż wiodącą pozycję na rynku transportowym stanowi transport samochodowy. Spośród niezliczonej ilości przedsiębiorstw świadczących usługi z branży TSL warto wybrać jednak przewoźnika, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta jednocześnie zapewniając elastyczność i swobodę przy konfiguracji zlecenia. Takimi standardami od lat kieruje się firma Symlog, która specjalizuje się w transporcie ciężarowym na terenie wszystkich państw Europy, a także dzięki zastosowaniu transportu multimodalnego jak i również międzykontynentalnego.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe
Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SPORE MOŻLIWOŚCI

Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowników kontakt z zagranicznymi odbiorcami nie stanowi żadnego problemu. Doskonale rozumiemy, że zlecając transport naszej firmie klientom zależy na wysokim standardzie usług – tym samym zachowując optymalny stosunek czynników składających się na całość przedsięwzięcia. Wieloletnie doświadczenie pozwala poszerzać horyzonty, które przekładają się na rozwój naszej firmy. Właśnie dzięki temu oferta firmy Symlog ulega nieustannemu rozwojowi, umożliwiając swobodny przepływ towarów między granicami państw.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Szeroki wachlarz usług transportowych oraz dostęp do zróżnicowanego taboru sprawiają, że zapewniamy organizację  przewozu w pełni dostosowaną do potrzeb klientów. Każdego dnia nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by przewożone ładunki zostały dostarczone bezpiecznie i na czas, ponadto zapewniamy serwis „door-to-door”. Tego typu usługa ma na celu realizację przewozu od miejsca nadania do miejsca rozładunku, włączając w to wszystkie niezbędne elementy transportu międzynarodowego, w tym: odprawy, przeładunki oraz dokumentację przewozową i opłaty celne. Firma Symlog to także wspomniany wcześniej transport międzykontynentalny – jako nieliczni organizujemy przewóz kolejowy, łącząc Azję z Europą w oparciu o ekspresowe pociągi towarowe. W celu optymalizacji kosztów w naszej ofercie posiadamy również możliwość skorzystania z alternatywnych źródeł transportu takich jak przewóz kontenerowy oraz transport drogą morską.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

NASZA SPECJALNOŚĆ TO:

FTL

czyli ładunki całopojazdowe, w których wyłączność przestrzeni załadunkowej daje swobodę związaną z ilością i masą towaru.

LTL

Jest to transport drobnicowy, który umożliwia transport  ładunku w mniejszych ilościach. Dodatkowo drobnica może pochodzić od wielu różnych nadawców i mieć innych adresatów. W celu ułatwienia transportu łączy się osobne przesyłki w ładunek zbiorczy.

PRZESYŁKI KURIERSKIE

obejmują usługę odbioru towaru od zleceniodawcy i przekazanie go bezpośrednio do rąk odbiorcy. Zazwyczaj usługa ta dotyczy pojedynczych palet lub paczek.

Dbamy o to, aby nasze usługi cechowały się kompleksowym charakterem, dzięki któremu klienci uzyskają komfort i pewność. Stale monitorując położenie ładunku ograniczamy ryzyko do absolutnego minimum.