Szanowni Państwo,

Od początku wojny zrealizowaliśmy dziesiątki transportów z pomocą dla Ukrainy, w tym systemy do oczyszczania wody, generatory prądu, samochody terenowe. Nasz zespół ma doświadczenie i wiedzę, aby poradzić sobie z wyjątkowymi wyzwaniami związanymi z dostarczaniem pomocy humanitarnej do tego kraju. Rozumiemy, jak ważne jest dostarczenie dostaw do potrzebujących tak szybko i skutecznie, jak to możliwe, i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom kompleksowej usługi, która spełnia ich specyficzne potrzeby.

Nasze doświadczenie z przesyłkami i lokalna znajomość Ukrainy pozwala zaoferować naszym klientom szereg usług, w tym fracht kolejowy i morski, transport drogowy oraz odprawy celne. Znajomość lokalnych przepisów, zwyczajów i kultury jest naszym atutem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić spersonalizowaną obsługę, która uwzględnia unikalne wyzwania regionu.
Jesteśmy oddani zapewnieniu najlepszej, unikalnej usługi dla naszych klientów. Wierzymy, że nasze doświadczenie i wiedza sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla firm, które chcą rozszerzyć swoją działalność lub zapewnić pomoc humanitarną na Ukrainie.
Możesz stworzyć bezpieczny hub celny w naszym magazynie w Warszawie, z którego szybko dostarczymy Twoje towary na Ukrainę.
Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji na temat naszych usług, prosimy o kontakt.

Dziękujemy za poświęconą uwagę i zapraszamy do kontaktu z opiekunem projektu:

Dariusz Woźniak : +48 785 002 510