Transport kolejowy

Zdaniem ekspertów z branży transportowej przewozy multimodalne to przyszłość usług logistycznych. Komfort i swoboda związana z przewozem łączonym pozwala skupić się na pozostałych aspektach związanych z prowadzeniem działalności. Multimodalne usługi spedycyjne jest ofertą dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Korzystając z możliwości, jakie oferuje profesjonalna i doświadczona firma spedycyjna, zyskuje się optymalny koszt zlecenia oraz sporą oszczędność czasu. Jakie zatem korzyści generuje transport multimodalny?

Transport multimodalny – bezpieczny i komfortowy

Transfer towarów w oparciu o transport multimodalny to sprawdzone rozwiązanie, które jest powszechnie stosowane w przewozach międzynarodowych oraz międzykontynentalnych. Dzięki elastyczności, jaką oferuje Symlog, klienci mają realny wpływ na usługę. Doświadczony zespół specjalistów, którzy znają charakterystykę branży transportowej w wybranym regionie świata skonfiguruje usługę transportową do indywidualnych wymagań klienta.

Idea transportu multimodalnego polega na korzystaniu z minimum dwóch form przewozu. W ten sposób usługa zostaje w pełni zoptymalizowana pod kątem czasu oraz środków. Multimodalne usługi spedycyjne to przede wszystkim kompleksowość powierzonych zadań. Dzięki korzystaniu z najnowszych rozwiązań technologicznych Symlog oferuje przewóz dowolnego rodzaju ładunku zarówno pomiędzy państwami, jak również pomiędzy kontynentami. Oferta przewozowa stworzona na podstawie możliwości, jakie oferuje transport morski, ciężarowy oraz kolejowy stanowi atrakcyjną propozycję dla osób chcących zrealizować pojedynczą usługę, jak również nawiązać stałą współpracę.

Multimodalne usługi spedycyjne – gwarancja szybkiej dostawy

Korzystanie z kilku źródeł transportu ładunku sprawia, że koszt usługi staje się nad wyraz atrakcyjny. Spedycja kontenerowa, która stanowi część transportu multimodalnego pozwala na transport ładunków drobnicowych – w tym ekspresowych przesyłek kurierskich, całoładunkowych oraz ponadgabarytowych. Dostęp do najnowszych rozwiązań pozwala na bezpieczny przewóz zarówno żywności, artykułów metalowych, jak i innych grup produktów, które wymagają zagwarantowania specjalnych warunków do transportu.

Transport multimodalny to także wygoda. Dzięki kompleksowości powierzonych usług spedycja organizuje nie tylko odbiór towaru od producenta, ale także dobór środków transportu, ewentualne przeładunki oraz magazynowanie zakupionego przez klienta towaru. W ten sposób klient zyskuje spokój i pewność, że nad jego ładunkiem czuwa zespół doświadczonych osób, które dołożą wszelkich starań, by spełnić warunki transportu. Po stronie firmy spedycyjnej leży także stworzenie niezbędnej do przewozu dokumentacji technicznej oraz kontakt z urzędami celnymi. W ten sposób klient, decydując się na wykonanie usługi, może cieszyć się pełnym komfortem.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług firma Symlog oferuje także przewóz multimodalny w oparciu o pakiet door to door. W ten sposób towar zostaje dostarczony pod wskazany przez klienta adres. Równie istotne pozostają względy bezpieczeństwa. Dzięki całkowitej przejrzystości oferowanych usług klient zostaje na bieżąco informowany o lokalizacji ładunku wraz z szacunkowym terminie dostawy towaru.

Multimodalne usługi oparte na ekspresowych pociągach towarowych to także propozycja dla osób poszukujących sprawdzonego przewoźnika, który organizuje kompleksowy transport łączący Azję z Europą. Multimodalne usługi spedycyjne są połączeniem najwyższej jakości i swobody. Nowoczesna flota pojazdów ciężarowych pozwala na szybki i bezpieczny transport dowolnego rodzaju ładunku. Pełna mobilność oraz otwartość na potrzeby klientów sprawiają, że transport multimodalny to rozwiązanie na miarę najbardziej złożonych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie. Zebrane przez lata doświadczenie w postaci znajomości branży transportowej pozwala gwarantować usługi na najwyższym, światowym poziomie.