hala magazynowe warszawa wynajem

Firma Symlog zapewnia kompleksowe usługi transportowe łącząc Chiny z Polską oraz dowolnym krajem w Europie. Wieloletnie doświadczenie pozwala zwracać uwagę na potrzeby naszych partnerów zapewniając nieograniczoną swobodę i fachowe doradztwo na każdym etapie transportu. Jak zatem wygląda proces transportowy dla towarów wyprodukowanych w Azji i dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Transport z Chin do Polski – z nami to możliwe

Dzięki otwarciu Nowego Szlaku Jedwabnego zapewniamy cykliczne transporty szlakiem kolejowym łącząc Europę z Azją. Świadczymy przewóz dowolnego rodzaju ładunku – bez ograniczeń ilościowych. Nowoczesne, ekspresowe pociągi intermodalne są dostosowane do przewozu różnego rodzaju towarów i umożliwiają przewóz żywności, narzędzi mechanicznych oraz elektronicznych, odzieży czy innych wybranych produktów. Ze względu na indywidualne potrzeby klientów oferujemy kompleksowe usługi transportowe na poziomie międzynarodowym oraz międzykontynentalnym. Zapewniamy szybki i bezpieczny przewóz ładunków drobnicowych oraz całościowych. Warto dodać, że średni czas oczekiwania na transport towarów z Chin do Polski wynosi około 3-4 tygodnie.

Oferta dostosowana do wszelkich potrzeb

W dobie nieustannego rozwoju technologicznego poszukujemy sprawdzonych i kreatywnych rozwiązań. Dzięki temu zapewniamy szeroki wachlarz usług zarówno dla osób poszukujących jednorazowego transportu, jak i dla firm zainteresowanych kompleksową obsługą logistyczną. Cykliczność kursów umożliwia nam przewidywalny i stały transport produktów do i z Chin. Bazując na zebranej wiedzy oraz zaawansowanej infrastrukturze transportowej, oferujemy odbiór towaru od chińskiego producenta, jego magazynowanie oraz przygotowanie ładunku do podróży. Nasz zespół profesjonalnych doradców zadba o każdy aspekt zlecenia. Optymalizujemy nasze usługi, co prowadzi do oszczędności czasu i pieniędzy klientów. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych, która zapewnia usługi transportowe w pakiecie door to door. W ten sposób realizujemy kompleksowe zlecenia obejmujące odbiór towaru po stronie azjatyckiej, jego przeładunek oraz dostarczenie ładunku pod wskazany adres w Polsce. Co więcej, na bieżąco monitorujemy postęp realizacji zlecenia, a nasi klienci informowani są o planowanym terminie dostawy i położeniu ładunku.  

Oferta Symloga to kompleksowe rozwiązanie transportowe, które przeznaczone jest zarówno dla właścicieli małych, średnich, jak i wielkich przedsiębiorstw. Zapewniamy nieograniczoną przestrzeń magazynową, która pozwoli na składowanie oraz obsługę transportową towarów wyprodukowanych w Chinach. W ten sposób, oprócz bieżących transportów towarów, umożliwiamy atrakcyjne rozwiązania magazynowe między innymi dla właścicieli sklepów internetowych. Bazujemy na nowoczesnych programach i tym samym oferujemy stały podgląd do stanów magazynowych wraz z ich bieżącym zarządzaniem. Symlog to nie tylko transport towarów z Chin do Polski. Znajomość branży transportowej w Europie pozwala nam realizować transport do wszystkich krajów w Europie.

Symlog – komfort i bezpieczeństwo

Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom klientów. Dzięki otwarciu na indywidualne potrzeby, zapewniamy swobodę na każdym etapie realizacji usługi. W ramach realizacji zleceń transportowych odpowiadamy za sporządzanie niezbędnej dokumentacji przewozowej, która obejmuje między innymi odprawy celne. Atrakcyjne ceny oraz profesjonalne podejście do klientów przekłada się na zaufanie naszych partnerów. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.