tania kolej z chin

Pozyskiwanie towarów z Chin wymaga odpowiedniego zaplecza transportowego. Współpraca na linii Polska-Chiny pozwala cieszyć się korzyściami, które umacniają krajową gospodarkę. Spośród rozmaitych ofert transportowych warto zwrócić uwagę na transport drobnicowy. Za pośrednictwem multimodalnych pociągów polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na transport rozmaitych grup towarów. Oprócz ładunków gabarytowych oraz całoładunkowych wyróżnia się także transfer drobnicowy. Atrakcyjny koszt usługi oraz dowolność pod kątem przewożonego ładunku to rozwiązanie na miarę wszelkich oczekiwań. Czego zatem można spodziewać się po transporcie kolejowym na linii Chiny – Polska? Z Symlogiem transport międzykontynentalny jest na wyciągnięcie ręki.

Transport drobnicowy – dla kogo?

Zdecydowaną zaletą, jaką oferuje spedycja kolejowa, jest regularność połączeń. Dzięki wykorzystywaniu Nowego Szlaku Jedwabnego okres oczekiwania na transport kolejowy na trasie Azja-Europa wynosi od dwóch do czterech tygodni. Oznacza to zatem, że w krótkim odstępie czasu klienci mogą liczyć na stały napływ towarów zza wschodnich granic.

Nowoczesne, ekspresowe pociągi oferują wiele ciekawych rozwiązań. Szeroki wybór wagonów oraz korzystanie ze spedycji kontenerowej pozwala wykorzystać dowolną przestrzeń ładunkową. W ten sposób przewozić można każdy rodzaj ładunku. Zaletą płynącą z proponowanego rozwiązania jest transport drobnicowy. Oznacza to, że kontrahenci mogą zlecić usługę transportową na dowolną ilość ładunku.

Niski koszt usługi oraz całkowita kompleksowość omawianego rozwiązania zachęca do nawiązania trwałej współpracy handlowej w Chinach. Dostosowanie się do potrzeb klientów pozwala oferować kompleksową usługę. Jej zakres obejmuje odbiór ładunku od azjatyckiego producenta oraz jego dalsze magazynowanie i załadunek. W ten sposób klient zyskuje pewność, że jego towar jest całkowicie bezpieczny i transportowany zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Symlog, jako lider branży transportowej, dokłada wszelkich starań, by spełnić najbardziej wymagające oczekiwania. Nieustanny rozwój i korzystanie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych pozwala oferować usługi na najwyższym, światowym poziomie. 

Transport kolejowy to także monitorowanie lokalizacji pociągu. Dzięki temu osoba zlecająca usługę może być na bieżąco informowana o postępie prac i o położeniu swojej przesyłki. To także możliwość kontrolowania stanów magazynowych w swojej firmie. Transport drobnicowy gwarantuje również pełen komfort i oszczędność czasu. Zadaniem Symloga  jest  też kontakt z urzędami celnymi oraz sporządzanie niezbędnej dokumentacji. Znajomość rynku po stronie azjatyckiej wpływa na bezpieczeństwo transportu.

Multimodalne pociągi z Chin – gwarancja regularnych dostaw

Swoboda i bezpieczeństwo przewozu zachęca do korzystania z możliwości, jakie niesie ze sobą transport multimodalny. Przesyłki drobnicowe to możliwość pozyskiwania produktów takich jak elektronika, odzież, obuwie, narzędzie mechaniczne itp. Niezwykłą popularnością cieszą się także usługi w charakterze door to door. Za sprawą transportu multimodalnego nasi klienci mają możliwość zamówić dostawę ładunku pod wskazany adres – w kraju oraz zagranicą.

Transport drobnicowy dzięki swojej charakterystyce to także niski koszt usługi, który dostosowany jest do poziomu zlecenia. Możliwość przewozu ładunku wraz z innymi towarami znacząco obniża całość transakcji. Wybierając sprawdzoną firmę spedycyjną zyskuje się gwarancję komfortu i bezpieczeństwa. Zaangażowany zespół ekspertów pozwala dostosować usługę wprost do oczekiwań naszych partnerów. Profesjonalizm, kompleksowość oraz terminowość to cechy, które charakteryzują naszą działalność. Spedycja kolejowa zdaniem fachowców z branży to atrakcyjny koszt usługi oraz dowolność przewożonego ładunku.