SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

SPEDYCJA SAMOCHODOWA

Jesteśmy specjalistami w organizowaniu profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie spedycji samochodowej. Nasi pracownicy doświadczeni w spedycji towarów szczególnie dbają o zrealizowanie potrzeb Klientów w najbardziej zoptymalizowany sposób.

SPEDYCJA KOLEJOWA

Organizacja transportu kolejowego to nasza specjalność. To od niej zaczynaliśmy naszą przygodę ze spedycją. Obecnie jesteśmy firmą, która na rynku usług spedycyjnych rozpoznawalna jest jako ekspert w dziedzinie przewozów kolejowych.

SPEDYCJA KONTENEROWA

Kontenery to coraz popularniejszy sposób transportu towarów. Gwarantują one bezpieczeństwo przewożonych rzeczy oraz niższe koszty przewozu. Kontenery doskonale sprawdzają się w przypadku spedycji multimodalnej oraz w transporcie na duże odległości.

USŁUGI MULTIMODALNE

Transport multimodalny to rozwiązanie pozwalające na bezpieczny, szybki i zoptymalizowany pod względem cenowym sposób przewożenia towarów. Doskonale sprawdza się na wolnym rynku podnosząc konkurencyjność funkcjonowania korzystających z niego przedsiębiorstw.

INTERMODALNY POCIĄG Z CHIN

Jako nasz najnowszy produkt oferujemy Państwu przewóz kontenerowy towarów realizowany za pomocą transportu kolejowego na trasie Chiny – Polska oraz Polska – Chiny. Usługę tę kierujemy do wszystkich podmiotów zainteresowanych wymianą towarową z Państwem Środka zarówno firm handlowych, produkcyjnych jak i spedycyjnych.

TABOR

W celu obsłużenia tysięcy przesyłek pracujemy z różnorodnym sprzętem transportowym. Tu znajdą Państwo rodzaje i wymiary najczęściej wykorzystywanego przez nas taboru.

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

SYMLOG – SPECJALIŚCI OD ORGANIZACJI TRANSPORTU

Zachęcamy Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług związanych z organizacją transportu międzynarodowego. Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przewozu towarów wszystkimi rodzajami spedycji. W ramach naszej działalności  współpracujemy z firmami transportowymi, magazynowymi centrami logistycznymi, terminalami przeładunkowymi. Koordynujemy pracę spedycji samochodowej, kolejowej oraz kontenerowej. Jesteśmy zatem specjalistami w zakresie organizacji transportu multimodalnego.

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie koordynacji przewozu towarów.  Działamy zawsze w oparciu o szczególne potrzeby i wymagania klientów. Każde zlecenie rozpatrywane jest przez nasz zespół indywidualnie. Proponując Państwu rozwiązania bierzemy pod uwagę:

  • trasę transportu,
  • rodzaj towaru,
  • parametry towaru,
  • wymagania klienta,
  • optymalizację kosztów,
  • optymalizację czasu.

Nasze usługi w zakresie animacji transportu prowadzimy w oparciu o sprawdzonych, rzetelnych i wiarygodnych partnerów. Dostęp do różnorodnych rodzajów środków transportu i rozwiązań logistycznych sprawia, że jesteśmy firmą, która proponuje klientom niezwykle elastyczne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania.

SYMLOG prowadzi działalność spedycyjną na rynku europejskim oraz w Azji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji międzykontynentalnych przewozów towarów pomiędzy państwami europejskimi a krajami należącymi do Wspólnoty Niepodległych Państw.

Naszym niewątpliwym atutem jest umiejętność koordynacji transportu multimodalnego realizowanego na znacznych odległościach. W naszej ofercie znajduje się także coraz popularniejsza organizacja przewozu towarów relacji Polska-Chiny i Chiny-Polska. Zachęcamy wszystkich klientów współpracujących z kontrahentami z terenów dalekowschodniej Azji do korzystania z transportu multimodalnego opartego o ekspresowe pociągi towarowe z terminali w Chinach do centrum spedycyjnego zlokalizowanego pod Warszawą.

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Prowadzona przez nas organizacja transportu multimodalnego pozwala na zoptymalizowany pod względem kosztów i czasu przewóz towarów ze wszystkich krajów europejskich do państw Dalekiego Wschodu. Ten sposób transportu wykorzystujący spedycję kontenerową, samochodową i kolejową pozwala naszym klientom przewozić towary w krótkim czasie i w atrakcyjnej cenie. Dzięki współpracy z SYMLOGiem wzrasta konkurencyjność towarów oferowanych przez naszych klientów.

Do naszych atutów należy zaliczyć elastyczną i w pełni dostosowaną do potrzeb klienta ofertę realizacji przewozów międzynarodowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się usługa „door-to-door” polegająca na kompleksowej organizacji transportu od miejsca nadania do miejsca odbioru w punkcie wskazanym przez klienta (np. w oddziale firmy, dedykowanym magazynie itp.). W ramach tej usługi zapewniamy kompleksową realizację zlecenia biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za losy przesyłki od odbioru przesyłki od nadawcy do momentu wydania jej odbiorcy. W ten sposób klient zdejmuje z siebie konieczność organizacji i monitorowania wielu dostawców transportowych, bezpieczeństwa przeładunku towarów, terminowych zmian środków transportu, poprawności dokumentacji transportowo-celnej itp.  Jest to najkorzystniejsza forma współpracy dla klienta, gdyż może się skupić na swoim biznesie, a nie na logistyce. Co więcej, outsourcing usług przewozowych przekłada się bezpośrednio na obniżenie kosztów funkcjonowania danego przedsiębiorstwa, co niewątpliwie pozwala na podniesienie jego kondycji finansowej i pozycji na rynku.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z kompleksowych usług organizacji transportu realizowanych przez SYMLOG. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół sprawnie zaplanuje i skoordynuje dla Państwa przewóz towarów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Przygotujemy zoptymalizowany po względem czasu i ceny transport. Korzystając z naszych usług mogą Państwo być pewni, że powierzony naszym wykonawcom ładunek bezpiecznie dotrze na miejsce destynacji.

W celu przygotowania oferty zapraszamy do kontaktu.