Munka egy nemzetközi szállítmányozónál

A munkakörbe szakembert keresünk Nemzetközi Szállítmányozó autóipari.

Várunk:

  • minimum 2 éves tapasztalat a nemzetközi közúti vagy vasúti szállítás megszervezésében (az Európai Unión kívülről érkező ügyfelek kiszolgálási tapasztalata örvendetes),
  • az angol nyelv ismerete, amely lehetővé teszi a szabad beszéd- és íráskommunikációt,
  • tárgyalási készség, a gyors döntéshozatal és a megfelelő megoldások javaslatának képessége,
  • a prioritások meghatározásának képessége, a munkaidő megfelelő megszervezése és nagy gondosság,
  • képesség a csoportmunkára és magas személyes kultúra,
  • az MS Office jó ismerete.

Feladatok:

  • Szállítási megrendelések végrehajtása a nemzeti és nemzetközi közúti forgalomban,
  • Kapcsolat fenntartása a vállalat ügyfeleivel,
  • Új üzleti lehetőségek keresése és az értékesítési folyamat aktív támogatása,
  • Az alvállalkozók bázisának bővítése és fenntartása,
  • Az operatív folyamatok fejlesztése,
  • Az alvállalkozók megrendelései teljesítésének ellenőrzése és nyomon követése, pénzügyi elszámolások és a fuvarokmányok kezelése,
  • A szállítási költségek elemzése és összehasonlító piackutatás ezen a területen.

Ajánlunk:

  • állandó teljes munkaidős munkaszerződésen alapuló foglalkoztatás,
  • vonzó, fix javadalmazás és egyértelmű bónuszrendszer,
  • távmunkában vagy az irodában való munkavégzés lehetősége,
  • további fizetés a Benefit System sportkártyára,
  • új kompetenciák megszerzése,
  • számos képzés a közlekedési törvények területén, az ügyfélszolgálat legjobb gyakorlata és a készségfejlesztés.
  • barátságos munkakörnyezet.

Ha úgy gondolja, hogy Ön a megfelelő személy a pozícióra, kérjük, küldje el önéletrajzát és kísérőlevelét a címre toborzás@symlog. I.

Kérjük, önéletrajzában adja meg a következő záradékot a személyes adatok védelmével kapcsolatban:

"Hozzájárulok, hogy a jelen dokumentumban szereplő személyes adatok a toborzási folyamat céljából a személyes adatok védelméről szóló, 10. május 2018-i törvénynek (Journal of Laws of 2018, 1000. tétel) és a az egyének személyes adatok feldolgozása vonatkozásában történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 2016/679 / EK irányelv hatályon kívül helyezéséről szóló, 27. április 2016-i európai parlamenti és tanácsi (EU) 95/46 rendelet (GDPR). "

Az e-mail tárgyába írja be:

"CV - Junior Nemzetközi Szállítmányozó"

A főnök egy szava azok számára, akik befejezték a bejelentést:

Nem szeretem az ismétlődő, monoton munkát, mint egy gyárban. Azt sem gondolom, hogy sok embernek tetszik ez a fajta munka. Gyakran hallom azonban, hogy a szállítmányozók állandóan ugyanezt teszik. A fejlődés egyetlen lehetősége a munkahelyváltás.

Egész szakmai életemet a közlekedésnek szenteltem, de miután a közlekedés egyik ágában megszereztem a kompetenciákat, kerestem a módját, hogyan szerezhessek újakat. Szerencsém volt, hogy megengedhettem nekem. Mindig tanulok, mert különben unatkozom.

Ezek a szabályok nálunk Symlogu – Munkatársaink számára az egyetlen állandó a változás! Aki szereti, az nagyon jól fogja érezni magát nálunk!

Ezért dolgozzon Symlogu folyamatos tudásbővítést igényel a logisztika és egyebek területén. Lehetőséget, sőt követelményt kínálunk új kompetenciák elsajátítására, és nem csak ugyanazon szállítmányok merev és unalmas kezelését azonos kapcsolatokban, azonos fuvarozókkal.

Ha ismeri az autót - akkor ismeri a vasutat. Ha tengeri szállításra - megtanítjuk a közúti közlekedésre.

Betartjuk az elvet - akik nem fejlődnek, azok általában összeomlanak. Ennek a megközelítésnek és a vezetőség támogatásának köszönhetően a szállítmányozók széles körű kompetenciákat szereznek, amelyeket az ügyfelek nagyon értékelnek.

Nap mint nap, minden komplexus nélkül versenyzünk nagy szállítmányozó cégekkel. Egyéb nagy szállítmányozást is kiszolgálunk beszállítóként. Ezt ők is tudják Symlog kompetenciákkal rendelkezik az alkalmazottak miatt Symlogés rendelkeznek kompetenciákkal.

A társaság emberek. Ha meg akarja alapítani ezt a vállalatot, csatlakozzon hozzánk!

üdvözlet

Bartosz Miszkiewicz