TRANSPORT NA BIAŁORUŚ

TRANSPORT NA BIAŁORUŚ

TRANSPORT NA BIAŁORUŚ

Znajdująca się we wschodniej części Europy Białoruś stanowi ciekawe partnerstwo do prowadzenia zagranicznych działań handlowych – niewątpliwie ogromnym plusem współpracy jest sąsiedztwo z Polską oraz możliwość dalszego eksportu: z Rosją czy Kazachstanem. Symlog oferuje szerokie pasmo usług związane z transportem ciężarowym zarówno do Białorusi, jak również z Białorusi do wybranego regionu Europy, zapewniając tym samym swobodną wymianę handlową. Najbardziej uczęszczane szlaki transportowe obejmują takie białoruskie miasta jak Mińsk, Grodno, Brześć, Witebsk, Mohylew, Lida, Połock, Homel czy Nieśwież.

KRAJ NASTAWIONY NA EKSPORT

Kolejnym atutem związanym z prowadzeniem przez polskich przedsiębiorców działalności biznesowej z Białorusinami jest doskonała znajomość polskich produktów, które za wschodnią granicą cieszą się ogromnym wzięciem. Białoruś to przede wszystkim rolnictwo oraz przemysł produkcyjny – rozwinięty jest przemysł elektroniczny i motoryzacyjny, który produkuje samochody użytkowe marki MAZ, a także ciągniki rolnicze. Zestawiając ogół partnerów, którzy biorą czynny udział w zagranicznym imporcie oraz eksporcie Białorusi, można wyróżnić następujące kraje – Polskę, Rosję, Ukrainę, Litwę, Łotwę, Niemcy, Czechy, Holandię, Kazachstan oraz Chiny.

TRANSPORT NA BIAŁORUŚ

Pod kątem białoruskiego eksportu natomiast wyróżnia się sprzedaż surowców mineralnych oraz metali, produktów chemicznych, drewna, części i pojazdów użytkowych oraz alkoholu. W drugą stronę konieczność pozyskania zagranicznych technologii sprawia, że Białoruś wyraża zapotrzebowanie na urządzenia elektroniczne – w tym oprócz tych przemysłowych również użytkowe, takie jak laptopy, telefony komórkowe oraz pozostałe gadżety elektroniczne. Import to także różnego rodzaju rośliny, pojazdy samochodowe i pozostałe środki komunikacji zbiorowej oraz narzędzia mechaniczne. Pod kątem transportu należy wyróżnić doskonale rozwiniętą sieć kolejową, która, jak już wspomniano, zapewnia tranzyt do Rosji, a także Kazachstanu.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SKORZYSTAJ Z USŁUG ZAUFANEGO PRZEWOŹNIKA

Symlog oferuje kompleksowe usługi związane z transportem ciężarowym, świadcząc transport całopojazdowy, drobnicowy oraz przesyłki kurierskie zapewniając swobodny przepływ towarów na szeroką skalę. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych, które z racji swoich odmiennych specyfikacji są w stanie przewieźć dowolny rodzaj towaru bez ograniczeń ilościowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy bazują na swoim wieloletnim doświadczeniu, komunikując się w wybranych językach obcych. Znajomość branży transportowej oraz otwartość na innowacyjne rozwiązania pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, gwarantując komfort i bezpieczeństwo zlecenia. Jesteśmy w pełni otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zajmujemy się także spedycją kontenerową – w tym przewozem kolejowym oraz morskim, który pozwala na swobodny przepływ towarów – zagraniczny i międzykontynentalny. Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania, proponując przy tym najkorzystniejsze rozwiązania.