TRANSPORT DO MACEDONII

TRANSPORT DO MACEDONII

TRANSPORT DO MACEDONII

Północna Macedonia to państwo zamieszkiwane przez około 2 miliony osób, znajdujące się na Półwyspie Bałkańskim. Symlog jako lider w branży TSL oferuje codzienny transport towarów z dowolnego miejsca w Europie do Północnej Macedonii, jak również z regionu bałkańskiego do wybranego europejskiego miasta. Najczęstsze szlaki transportowe obejmują transfer towarów do takich macedońskich miast jak Skopje, Ochryda, Bitola, Tetowo, Prilep, Kumanowo, Strumica, Wełes czy Gostiwar. To, co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do klienta oraz możliwość stworzenia elastycznej usługi dostosowanej do jego oczekiwań.

Transport do Macedonii Północnej

PÓŁNOCNA MACEDONIA – MAŁY KRAJ Z WIELKIMI ASPIRACJAMI

Macedoński przemysł nastawiony jest w głównej mierze na przetwórstwo i od wielu lat jego rozwój staje się coraz bardziej zauważalny. Zazwyczaj wymiana handlowa zachodzi pomiędzy jej sąsiadami, ale nie tylko – do głównych partnerów handlowych zalicza się Bułgarię, Serbię, Włochy, Chiny, Chorwację, Belgię, Wielką Brytanię, Niemcy oraz Grecję. Do najczęściej eksportowanych towarów zalicza się produkty chemiczne, narzędzia i akcesoria elektroniczne oraz mechaniczne, meble i elementy wystroju wnętrz oraz pojazdy dostawcze. Oprócz tego dużym uznaniem cieszą się także warzywa i owoce – według danych gospodarka Północnej Macedonii to również rolnictwo. Poza tym na tamtejszych terenach wydobywa się węgiel brunatny, występują rudy metali.

TRANSPORT DO MACEDONII

Macedonia to także turystyka. Kraj ten dzięki swojemu położeniu geograficznemu posiada wiele atrakcyjnych miejsc wartych zobaczenia. Obecność turystów to także napływ zachodnich technologii, które znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w pozostałych gałęziach gospodarki krajowej. Z kolei do najczęściej importowanych towarów zalicza się platynowce i biżuterię, narzędzia oraz wyroby ceramiczne, elementy żeliwne, oleje i produkty wykonane z ropy naftowej, a także artykuły elektroniczne. Pomimo ograniczonego terytorium państwa – Północna Macedonia jest prężnie rozwijającym się krajem otwartym na innowacje – jej nieustanna modernizacja dosięga także infrastrukturę, która zapewnia sprawną komunikację drogową oraz kolejową.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SYMLOG – DOŚWIADCZONY EKSPERT W TRANSPORCIE TOWARÓW

Nasza firma posiada bogatą ofertę transportową zapewniając szybki i bezpieczny transfer ładunków całopojazdowych, ponadgabarytowych, drobnicowych, jak również przesyłek kurierskich. Nasza specjalność to transport i spedycja ciężarowa, która swoim zakresem obejmuje całą Europę. Zapewniamy całkowitą mobilność, która w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesną flotą pojazdów dostawczych oraz ciężarowych pozwala zrealizować przewóz dowolnego rodzaju ładunku – bez ograniczeń ilościowych. Gwarantujemy całkowitą kompleksowość usług – począwszy od organizacji transportu po skompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz dokonanie odprawy celnej. Nasi konsultanci posługujący się językami obcymi posiadają niezbędną wiedzę z danego obszaru transportowego, zapewniając także usługi z zakresu spedycji kontenerowej, kolejowej oraz morskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.