TRANSPORT DO BOŚNI I HERCEGOWINY

TRANSPORT DO BOŚNI I HERCEGOWINY

TRANSPORT DO BOŚNI I HERCEGOWINY

Bośnia i Hercegowina to blisko 3,5-milionowy kraj z bogatą i ciekawą historią, który ze względu na swoje położenie ma sporo do zaoferowania. Symlog zapewnia transport ciężarowy do wszystkich miast położonych w Bośni i Hercegowinie, jak również z kraju do dowolnego miejsca w Europie. Największe szlaki transportowe łączą Europę z takimi miastami jak Mostar, Sarajewo, Banja Luka, Jajce, Tuzla, Travnik czy Medziugorie. Pomimo niewielkiego terytorium Bośnia z roku na rok podkreśla swoją pozycję, nieustannie rozwijając własny rynek.

Transport do Bośni i Hercegowiny

WYMIANA HANDLOWA Z BOŚNIĄ I HERCEGOWINĄ – O CZYM POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ?

Do największych partnerów biznesowych, którzy od lat prowadzą interesy z Bałkanami, zalicza się Turcję, Niemcy, Rosję, Słowenię, Chorwację, Włochy, Czarnogórę, Austrię oraz Chiny. Zapotrzebowanie na najnowsze rozwiązanie technologiczne sprawia, że mieszkańcy Bośni i Hercegowiny chętnie pozyskują zagraniczne towary. To otwiera nowe możliwości, które z powodzeniem wykorzystują polscy przedsiębiorcy – do najczęściej eksportowanych towarów zalicza się przede wszystkim meble oraz elementy wyposażenia wnętrza, metale – w tym przede wszystkim aluminium, narzędzia elektryczne i mechaniczne, drewno oraz podzespoły związane z pozyskiwaniem energii elektrycznej.

TRANSPORT DO BOŚNI I HERCEGOWINY

Do Polski importujemy natomiast przede wszystkim surowce naturalne, które występują w dużych ilościach na zagranicznych terenach – na tej płaszczyźnie wyróżniamy przede wszystkim ropę naftową oraz wszystkie półprodukty, które zostały z niej stworzone, węgiel i inne surowce kopalniane, leki oraz części samochodowe. Według statystyk co roku kapitał związany ze wzajemną wymianą handlową oscyluje wokół kwoty około 350 milionów euro. Ze względu na dostęp do morza Bośnia i Hercegowina tworzy solidną alternatywę dla pozostałych szlaków transportowych, dzięki czemu umożliwia sprawny przewóz międzynarodowy i międzykontynentalny. Położona w sąsiedztwie Serbii, Chorwacji oraz Węgier zapewnia także rzetelną infrastrukturę drogową, umożliwiając stały i szybki dojazd do każdego miejsca w kraju oraz za granicą.

Transport ciężarowy po Europie - usługi transportowe

SYMLOG – ZAUFANY PARTNER W CODZIENNYM TRANSPORCIE

Oferta firmy Symlog pozwala zorganizować kompleksowy przewóz towarów zarówno do Bośni i Hercegowiny, jak również do dowolnego innego miejsca w Europie. Zapewniamy transfer całopojazdowy, gabarytowy, drobnicowy, jak również ekspresowe przesyłki kurierskie. Każdego dnia pokonujemy setki tysięcy kilometrów, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Doświadczenie firmy idące w parze z ciągłym rozwojem sprawia, że oferowane przez nas usługi są w pełni bezpieczne oraz atrakcyjne cenowo. Oprócz transportu drogowego oferujemy szeroki pakiet usług związanych ze spedycją morską oraz kolejową, zapewniając transport międzynarodowy i międzykontynentalny. Nasza flota pojazdów ciężarowych oraz dostawczych pozwala na ekspresowy przewóz dowolnego rodzaju ładunku – bez ograniczeń ilościowych. Nasi doświadczeni pracownicy dostosują usługę do indywidualnych potrzeb klienta, oferując przy tym sprawdzone i korzystne rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – nasi konsultanci pozostają do państwa dyspozycji przez cały czas.