MAGAZYN LOGISTYCZNY

SKORZYSTAJ Z USŁUG MAGAZYNOWYCH

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zachęcamy do skorzystania z możliwości wynajęcia powierzchni magazynowej wraz z usługami magazynowymi przy węźle Konotopa w Warszawie. Przystosowany do najnowszych standardów magazyn klasy A pozwala składować towar zgodnie z Państwa potrzebami, a doświadczona kadra ułatwi zarządzanie stockiem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na to by, kontaktując się z Symlog Sp. z o.o. moje dane osobowe były przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności firmy opisaną tutaj: Polityka Prywatności

  MAGAZYN MIEJSKI

  Składuj i przechowuj towary w magazynie w lokalizacji zapewniającej łatwą dostępność i szybki dojazd

  MAGAZYN E-COMMERCE

  Idealne rozwiązanie dla sklepu internetowego obejmujące kompleksową obsługę magazynową i transportową

  MAGAZYN CELNY

  Skorzystaj z bezpiecznego składowania towarów pochodzących spoza UE do czasu nadania im przeznaczenia celnego

  MAGAZYN DŁUGOTERMINOWY

  Zapewniamy usługę długoterminowego składowania towaru na okres od miesiąca do nawet kilku lat

  MAGAZYN KRÓTKOTERMINOWY

  Składuj i przechowuj towary i zapasy w magazynie do czasu ich wykorzystania w produkcji lub sprzedaży

  SZUKASZ PRZESTRZENI MAGAZYNOWEJ DLA SWOJEJ FIRMY?

  SPRAWDŹ, CO MOŻESZ ZYSKAĆ KORZYSTAJĄC Z NASZEGO MAGAZYNU!

  TO, CO WYRÓŻNIA NASZ MAGAZYN TO NOWOCZESNY SYSTEM WMS.

  Dzięki mobilnemu dostępowi do magazynu poprzez aplikację zarządzanie zasobami pozwoli na bieżąco monitorować ilość stanów magazynowych. W zależności od indywidualnych potrzeb, oferujemy krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem hali magazynowej wraz z usługami magazynowymi. Nowoczesna konstrukcja obiektu pozwala na wynajem dowolnej powierzchni użytkowej. W ten sposób magazyn logistyczny może pełnić rolę magazynu przeładunkowego, jak również stanowić miejsce składowania towarów dla lokalnych firm i punktów sprzedaży. Oferujemy swobodny i bezpieczny dostęp do obiektu – zapewniając tym samym szybką i profesjonalną obsługę.

  mobilny dostep do magazynu logistycznego w warszawie
  hala magazynowa z systemem monitorujacym

  Mając na uwadze dobro naszych klientów, hala magazynowa została wyposażona w kompleksowy system monitorujący i alarmowy wraz z 24-godzinną ochroną obiektu. Nasz doświadczony zespół zapewni kompleksową obsługę magazynową realizując wyznaczone przez klientów zadania. Jest to atrakcyjna oferta dla przedsiębiorstw poszukujących znacznej powierzchni magazynowej na terenie Warszawy, jak również dla klientów zajmujących się międzynarodowym obrotem towarami. Dogodna lokalizacja magazynu w kontekście europejskim i euroazjatyckim sprawia, że nasz magazyn jest świetnym punktem przeładunkowym nie tylko dla towarów jadących w relacji Europa- kraje WNP, ale również dla towarów importowanych z Chin. W połączeniu z rozbudowaną siecią dróg, lokalizacją w centrum Europy oraz oferowanymi przez Symlog kompleksowymi usługami magazynowymi pozwala ona zapewnić szybką dystrybucję towarów.  

  Ofertę kierujemy zarówno do małych jak i dużych firm. Również do osób poszukujących magazynu typu self storage.

  PROWADZISZ SKLEP INTERNETOWY?

  SKORZYSTAJ Z USŁUG MAGAZYNOWYCH ZAWIERAJĄCYCH PRZYJMOWANIE, SKŁADOWANIE, KONFEKCJONOWANIE I WYSYŁKĘ TOWARÓW!

  SKORZYSTAJ Z USŁUGI OUTSOURCING MAGAZYNU

  Korzystanie z usług wynajmu przestrzeni magazynowej wraz z obsługą magazynową ma wiele zalet. Współpraca z firmą Symlog, jako operatorem logistycznym w zakresie usług magazynowych i transportowych daje dostęp Twojej firmie do specjalistycznych narzędzi i rozwiązań technologicznych, które oszczędzają czas i pieniądze.

  Zmniejsz koszty pracownicze -> Obniż wydatki operacyjne -> Korzystaj z najnowszych narzędzi -> Minimalizuj koszty inwestycyjne -> Zleć przygotowanie produktów do wysyłki -> Zleć obsługę reklamacji i zwrotów

  wynajem przestrzeni magazynowej
  outsourcing uslug magazynowych

  Dzięki elastyczności naszej oferty zakres usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. W efekcie możesz zlecić nam kompleksową obsługę magazynową zawierającą wszystkie elementy – od dekonsolidacji kontenerów, przez składowanie towarów, paletyzację, kompletację, konfekcjonowanie aż po wysyłkę do Twoich klientów w Polsce i za granicą (w UE, WNP czy krajach Dalekiego Wschodu). W ten sposób ograniczasz swoje koszty w zakresie magazynowania towarów i ich wysyłki oraz obsługi klientów w zakresie reklamacji i zwrotów.

  Outsourcing usług magazynowych prowadzi do poprawy procesów sprzedażowych w zakresie czasu realizacji zleceń oraz minimalizuje ich koszty. Optymalizacja wydatków i czasu oraz elastyczność realizacji jest prostym i skutecznym krokiem w kierunku szybszego rozwoju oraz zwiększenia przychodów firmy.

  JESTEŚ IMPORTEREM TOWARÓW Z CHIN?

  MAMY DLA CIEBIE OFERTĘ MAGAZYNU CELNEGO

  POZNAJ SZEROKI ZAKRES OFEROWANYCH PRZEZ NAS USŁUG MAGAZYNOWYCH

  Zapewniamy kompleksowe usługi magazynowe. Ich zakres każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych oczekiwań klientów, dzięki czemu możemy zaproponować różnorodną ofertę odpowiednią do Twoich potrzeb. Poznaj zalety i skorzystaj z naszego rozwiązania one stop shop, dzięki któremu w jednym miejscu nie tylko możesz składować towar, ale także skorzystać z szeregu usług związanych z rozładunkiem, kompletacją, konfekcjonowaniem i dystrybucją magazynowanych towarów. Co więcej, możesz także poszerzyć zakres usługi o multimodalny transport towarów, także tych z/do WNP czy Chin.  

  Dekonsolidacja kontenerów – zleć nam wyładowanie zawartości kontenera i składowanie towarów niezależnie od ich rodzaju

  kompleksowe uslugi magazynowe

  Paletyzacja towarów – przygotujemy wskazany towar do wysyłki układając go na paletach wraz z odpowiednim zabezpieczeniem

  Kompletacja – przygotujemy, zgodnie z wytycznymi, zróżnicowany zbiór asortymentu dla konkretnego odbiorcy

  Dystrybucja towarów – realizujemy wysyłkę towarów, w tym usługi kurierskie do odbiorców w Polsce, Europie, krajach WNP

  Konfekcjonowanie – przygotujemy i spakujemy wskazaną ilość produktów w formie umożliwiającej przekazanie towaru odbiorcy

  JAK ZMINIMALIZOWAĆ PRACĘ ZWIĄZANĄ Z MAGAZYNOWANIEM, KONFEKCJONOWANIEM I WYSYŁKĄ PRODUKTÓW?

  POZNAJ OFERTĘ KOMPLEKSOWYCH USŁUG MAGAZYNOWYCH!

  LOGISTYCZNY MAGAZYN PRZEŁADUNKOWY – CZYM JEST I DLA KOGO?

  Nasz magazyn logistyczny w Warszawie to nowoczesny obiekt klasy A. Przeznaczona do składowania towarów hala magazynowa zapewnia powierzchnię spełniającą Państwa wszelkie oczekiwania. Doświadczenie Symlog pozwala dostosować usługę skrojoną na miarę każdych wymagań. Spersonalizowany system WMS umożliwia zarządzanie stanem magazynowym na odległość i koordynowanie procesami logistycznymi w bezpieczny i optymalny sposób. Wielofunkcyjność magazynu logistycznego zapewnia:

  CROSSDOCK / SZYBKI PRZEŁADUNEK

  PRZYJECIE TOWARU (ROZŁADUNEK KONTENERA/SAMOCHODU)

  PALETYZACJA TOWARU WG ZAMÓWIEŃ LUB ETYKIET

  ZABEZPIECZENIE TOWARU (ZMIANA OPAKOWANIA / FOLIOWANIE / BANDOWANIE)

  SKŁADOWANIE TOWARU

  WYDANIE TOWARU / DYSTRYBUCJA WG. ZLECENIA KLIENTA

  Te elementy gwarantują ciągłość łańcucha dostaw. Atrakcyjna lokalizacja obiektu w pobliżu drogi ekspresowej S-8 oraz centrum handlowego obok węzła Konotopa zapewnia magazynowanie ładunków w obrębie Warszawy.

  MAGAZYN CELNY W WARSZAWIE

  20 MIN OD LOTNISKA CHOPINA

  SKORZYSTAJ Z USŁUG MAGAZYNU CELNEGO

  Magazyn celny przeznaczony jest do czasowego składowania i przechowywania towarów pochodzących spoza Unii Europejskiej do czasu nadania im przeznaczenia celnego. Co ważne, przechowywanie takich towarów odbywa się bez uiszczania cła i innych podatków. W magazynie czasowego składowania można przechowywać towary przez 90 dni od czasu założenia deklaracji skróconej. Termin ten może ulec przedłużeniu tylko na podstawie wyraźnej zgody Urzędu Celnego.

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który zajmuje się importem towarów spoza terenu Unii Europejskiej, w tym z Chin, nasza oferta jest dla Ciebie!

  Oprócz usług magazynowych oferujemy kompleksową obsługę celną, w ramach której wykonamy:

  • odprawy celne we wszystkich procedurach: import, eksport, procedury zawieszające i gospodarcze
  • odprawy celne w standardzie i uproszczeniach
  • wykonamy procedurę celną 4200 związaną z importem towarów z kraju trzeciego z bezpośrednią dostawą wewnątrzwspólnotową

  Oferowana przez nas obsługa celna zapewni Twojej firmie odroczenie podatku VAT w imporcie zgodnie z art. 33a ustawy o podatku od towarów i usług. Przeprowadzamy również zabezpieczenie należności celno-podatkowych zarówno w imporcie, jak i tranzycie. Obsługę celną realizujemy w składach celnych własnych i w magazynach klientów.

  MAGAZYN ZEWNĘTRZNY Z MOBILNYM ZARZĄDZANIEM PRZEZ CAŁĄ DOBĘ?

  TO ROZWIĄZANIE DLA PEŁNEJ KONTROLI NAD SKŁADOWANYM TOWAREM!

  HALA MAGAZYNOWA DO WYNAJĘCIA – WYNAJEM HALI MAGAZYNOWEJ

  Proponujemy wynajem magazynu wraz z obsługą w atrakcyjnej lokalizacji przy Warszawie. Nasza oferta skierowana jest także do osób poszukujących magazynów e-commerce. Opierając się na zebranym przez lata doświadczeniu, obsługa magazynu zapewni profesjonalny odbiór dostaw wraz z pozostałymi procesami logistycznymi. Decydując się na wynajem powierzchni hali magazynowej zyskują Państwo szereg dodatkowych zalet w postaci:

  wynajem hali magazynowej warszawa

  SYSTEM WMS

  Dostępu do systemu WMS, za pośrednictwem którego możliwa jest integracja z zewnętrznymi systemami klientów

  PODGLĄD MAGAZYNU

  Mobilnego podglądu do stanów magazynowych wraz z możliwością zarządzania zasobami poprzez aplikację mobilną

  PROFESJONALNA OBSŁUGA

  Profesjonalnej obsługi, która zapewni sprawność i ciągłość procesów logistycznych na terenie magazynu przeładunkowego

  ELASTYCZNE PODEJŚCIE

  Elastycznego podejścia do Państwa potrzeb i oczekiwań

  MONITORING OBIEKTU

  Monitoringu obiektu wraz z 24 godzinną ochroną, która zapewnia bezpieczeństwo składowanych ładunków

  PRZEŁADUNEK TOWARÓW

  Obsługi operacji przeładunkowych z doków oraz z poziomu 0 – co pozwala na załadunek towaru wewnątrz magazynu

  hala magazynowe warszawa wynajem

  Doświadczony zespół ekspertów zapewnia natychmiastową pomoc i doradztwo związane z prowadzeniem gospodarki magazynowej. Decydując się na wynajem magazynu zyskujesz kompleksowe usługi magazynowe, w ramach których oprócz składowania towaru, zlecisz dekonsolidację kontenerów, paletyzację, kompletację i konfekcjonowanie towarów. Oferta firmy Symlog pozwala prowadzić efektywną gospodarkę magazynową również na terenie Warszawy oraz jej okolic. Magazyn wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które umożliwiają sprawny przeładunek. Ze względu na swoją lokalizację obiekt z powodzeniem może pełnić rolę centrum logistycznego, które pozwala na dalszy eksport towarów do zachodnich państw Unii Europejskiej. 

  Zewnętrzny magazyn spełnia wszelkie niezbędne normy gwarantując kompleksową obsługę zleceń. Nasze doświadczenie pozwala proponować klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Powierzenie gospodarki magazynowej zespołowi Symlog nie wymaga nakładu dodatkowych kosztów i czasu. Dzięki naszemu wsparciu Państwa firma nie ponosi dodatkowych kosztów, które są związane z wyposażeniem obiektu, zatrudnianiem kadry pracowniczej, a także jej przeszkoleniem. Naszym celem jest, aby klient mógł skupić się na swoim najważniejszym zadani- czyli rozwoju własnej firmy, a operacje nie związane z jego działalnością powierzył firmie dla której gospodarka magazynowa jest główną działalnością.

  hala magazynowa wynajem

  Kierownik magazynu: 

  Andrzej Staniórski

  Mobile: +48 726 223 342

  E-mail: asi@symlog.eu

   

  BEZ ZOBOWIĄZAŃ