tania kolej z chin

Transport kontenerowy to niezwykle istotna część światowej branży transportowej. Dzięki możliwości przewożenia dowolnego rodzaju ładunku bez ograniczeń ilościowych otwiera on nowe możliwości związane z pozyskiwaniem zagranicznych towarów. Dzięki zebranej przez lata wiedzy oraz dostępowi do szerokiej floty transportowej przewóz kontenerowy w Symlog to gwarancja bezpiecznej i terminowej dostawy. Co zatem oferuje transport kontenerowy i jak wygląda jego proces organizacyjny w naszej firmie?

Transport kontenerowy – kompleksowa usługa na miarę wszelkich potrzeb

Do największych zalet transportu kontenerowego zalicza się otwarcie na potrzeby klienta. Konstrukcja kontenera pozwala na przewóz dowolnego rodzaju towaru, który dzięki zapewnieniu odpowiednich warunków w bezpieczny sposób dotrze do wybranego miejsca w Polsce oraz zagranicą. Podstawowy podział kontenerów obejmuje kontenery chłodnicze, high cube, open top, flat back, platformowe oraz tradycyjne kontenery z zabudowanymi ścianami o standardowych wymiarach.  

W firmie Symlog transport kontenerowy to usługa uwzględniająca wszelkie potrzeby klienta. Chcąc zagwarantować maksymalny komfort i swobodę doradcy proponują najkorzystniejsze rozwiązania, które spełniają oczekiwania klientów. Ze względu na specyfikację techniczną transport kontenerowy może odbywać się za pomocą pojazdów ciężarowych, morskich kontenerowców, jak również intermodalnych pociągów ekspresowych z Chin do Polski. Mając na uwadze komfort klientów usługa może zostać zrealizowana w standardzie door to door. Oznacza to, że towar odbierany jest od zagranicznego producenta i dostarczany z dbałością o każdy szczegół pod wskazany w zleceniu adres. Dzięki zróżnicowanej ofercie transportowej Symloga oraz znajomości branży logistycznej transport kontenerów ma charakter kompleksowy. Zespół doświadczonych ekspertów tworząc usługę zwraca uwagę na każdy – nawet najmniejszy detal. W ten sposób klient zostaje na bieżąco informowany o statusie zlecenia oraz o przewidywanym terminie dostawy. Otwarcie na potrzeby klientów sprawiło, że transport kontenerów może odbywać się w sposób cykliczny zapewniając ciągłość dostaw, jak również w formie pojedynczego zlecenia.

Transport kontenerowy – gwarancja bezpiecznej dostawy

Bazując na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych Symlog oferuje kompleksowe usługi transportowe, które pozwalają importować oraz eksportować dowolnego rodzaju towary na arenie międzynarodowej oraz międzykontynentalnej. Ze względu na potrzeby klientów oferta przewozowa obejmuje transport kontenerowy, drobnicowy oraz całoładunkowy. Kontenery pozwalają uwzględnić indywidualne oczekiwania klientów i dostosowane są do przewozu takich towarów jak: żywność, odzież, narzędzia mechaniczne i elektryczne, sprzęt AGD itp. Chcąc w pełni zoptymalizować koszty zlecenia powierzchnia ładunkowa zostaje dostosowana wprost do zapotrzebowania klienta. Szeroko rozwinięta infrastruktura transportowa pozwala skutecznie magazynować towar oraz organizować jego przeładunek w oczekiwaniu na transport.

Wieloletnia działalność firmy oraz chęć nieustannego rozwoju pozwala oferować jedynie sprawdzone i korzystne rozwiązania, które przekładają się na satysfakcję klientów. Eksperci Symloga każdego dnia skutecznie zarządzają procesami transportowymi zapewniając terminowe dostawy zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawców. W ten sposób transport kontenerowy z wybranego miejsca na świecie staje się na wyciągnięcie ręki. Rozbudowana oferta przewozowa pozwala transportować towary w możliwie jak najkrótszym czasie. Przykładem takiego rozwiązania jest transport kontenerowy z Azji, w którym okres oczekiwania na dostawę wynosi około 3-4 tygodnie. Solidna pozycja na rynku transportowym oraz regularność połączeń umożliwia nawiązywanie stałych kontaktów biznesowych pomiędzy polskimi a zagranicznymi przedsiębiorstwami. W celu wybrania najkorzystniejszego rozwiązania warto skonsultować usługę z ekspertami Symloga. Otwarcie na indywidualne potrzeby oraz gwarancja bezpiecznej dostawy to cechy pozwalające cieszyć się kompleksową usługą transportową do dowolnego miejsca w kraju lub zagranicą.