Praca dla Spedytora Międzynarodowego

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty na stanowisko Spedytora Międzynarodowego dla transportu samochodowego / kolejowego / morskiego.

Oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku spedytora,
  • znajomości (w mowie i piśmie) języka angielskiego,
  • znajomości pakietu Office i obsługi giełd transportowych,
  • umiejętności podejmowania decyzji oraz precyzji w działaniu,
  • samodzielności i odpowiedzialności oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
  • komunikatywności oraz zdolności negocjacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz poszerzanie bazy podwykonawców,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
  • zawieranie umów z klientami i przewoźnikami,
  • organizowanie krajowego i międzynarodowego przewozu towarów,
  • monitorowanie terminowości realizacji zleceń transportowych,
  • rozwiązywanie problemów powstałych podczas transportu,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i podwykonawcami,
  • korzystanie z firmowego systemu spedycyjnego oraz giełd transportowych,
  • ścisła współpraca z działem handlowym oraz wsparcie działu administracji w procesie weryfikacji faktur.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • stałe wynagrodzenie + comiesięczne prowizje od wyniku,
  • zdobycie nowych kompetencji z zakresu spedycji kolejowej / intermodalnej przy obsłudze pociągów z Chin,
  • pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonymi kolegami,
  • szkolenia z zakresu prawa transportowego, najlepszych praktyk w obsłudze klienta i kompetencji miękkich.

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz aktualnego zdjęcia na adres rekrutacja@symlog.eu.

W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

W temacie e-maila prosimy wpisać:

„CV – Spedytor międzynarodowy”

Słowo od szefa dla tych co dobrnęli do końca ogłoszenia:

Nie lubię powtarzalnej, monotonnej pracy jak w fabryce. Nie sądzę też, żeby wielu ludzi taką pracę lubiło. Często jednak słyszę, że spedytorzy cały czas robią to samo. Jedyną opcją by się rozwijać to zmienić pracę.

Ja całe swoje zawodowe życie poświęciłem transportowi, ale zdobywszy jedne kompetencje, szukałem sposobów na zdobywanie kolejnych. Miałem to szczęście, że pozwolono mi na to. Uczę się cały czas bo inaczej nie potrafię.

Takie właśnie reguły mamy w Symlogu – Dla naszych pracowników jedyna stała to zmiana i się tego nie boją!

Dlatego też praca w Symlogu wymaga ciągłego poszerzania wiedzy z zakresu logistyki i nie tylko. Oferujmy możliwość, a wręcz wymagany zdobywania nowych kompetencji, a nie tylko sztywnego i nudnego obsługiwania takich samych transportów w tych samych relacjach, z tymi samymi przewoźnikami.

Jeśli znasz się na samochodówce – poznasz kolej. Jeśli na transporcie morskim – nauczymy Cię transportu samochodowego.

Wyznajemy zasadę – kto się nie rozwija ten się zwija. Dzięki takiemu podejściu i wsparciu managementu, spedytorzy nabierają szerokich kompetencji co klienci bardzo doceniają.

Na co dzień, bez kompleksów, konkurujemy z wielkimi firmami spedycyjnymi. Inne wielki spedycje obsługujemy jako dostawca. One też wiedzą, że Symlog ma kompetencje, bo pracownicy Symloga mają kompetencje.

Firma to ludzie. Jeśli chcesz tworzyć tą firmę – dołącz do nas!

pozdrawiam

Bartosz Miszkiewicz