INTERMODALNY POCIĄG Z CHIN

POCIĄG CHINY POLSKA CHINY

INTERMODALNY POCIĄG Z CHIN

Jako nasz najnowszy produkt oferujemy Państwu przewóz kontenerowy towarów realizowany za pomocą transportu kolejowego na trasie Chiny – Polska oraz Polska – Chiny. Usługę tę kierujemy do wszystkich podmiotów zainteresowanych wymianą towarową z Państwem Środka zarówno firm handlowych, produkcyjnych jak i spedycyjnych.

Zapytaj o szczegóły

CHINY - POLSKA KOLEJOWY TRANSPORT KONTENEROWY

Wraz ze zwiększającym się zainteresowaniem polskich i unijnych przedsiębiorstw w zakresie wymiany gospodarczej z Chinami, stale wzrasta zapotrzebowanie na przewóz towarów z Chin do Polski oraz w przeciwnym kierunku. Firma Symlog proponuje Państwu niezwykle wygodne i zarazem w pełni zoptymalizowane rozwiązanie w zakresie przewozu kontenerowego z dalekiej Azji.

Jako nasz najnowszy produkt oferujemy Państwu przewóz kontenerowy towarów realizowany za pomocą transportu kolejowego na trasie Chiny – Polska oraz Polska – Chiny. Usługę tę kierujemy do wszystkich podmiotów zainteresowanych wymianą towarową z Państwem Środka zarówno firm handlowych, produkcyjnych jak i spedycyjnych.

WYGODA I KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Wszystkie przesyłki z Chin realizujemy w systemie door-to-door. Mamy pieczę nad towarem od momentu odbioru u Klienta po dowiezienie przesyłki do miejsca przeznaczenia. W ramach przewozu kolejowego z Chin do Polski zapewniamy:

  • odbiór towaru od nadawcy;
  • obsługę celną i terminalową w Zhengzhou;
  • transport kolejowy kontenerów do Polski;
  • codziennie aktualizowaną pozycję pociągu wraz z przewidywaną datą dostawy;
  • pełną obsługę celną (w tym przekazy celne T1 oraz odprawy ostateczne);
  • przeładunek, paletyzację, ewentualne magazynowanie towaru;
  • jego dystrybucję do miejsca przeznaczenia.

INTERMODALNY TRANSPORT KOLEJOWY RELACJI CHINY - POLSKA - CHINY - DLACZEGO?

Czas – dla przedsiębiorcy czas to pieniądz, dlatego firma Symlog ogranicza czas dostawy kontenerów do 12-14 dni (w rozliczeniu czasu tranzytu od terminalu intermodalnego w Zhengzhou do polskiej granicy) lub do 20-22 dni (w rozliczeniu kompletnego łańcucha dostaw o charakterze door-to-door).  Połączenie realizowane jest za pomocą ekspresowych pociągów towarowych, które łączą Warszawę z terminalem w Zhengzhou i przejeżdżają przez Chiny, Kazachstan, Rosję i Białoruś omijając najbardziej zapalne punkty tej części świata. Przewożenie towarów za pomocą taboru kolejowego to rozwiązanie pewniejsze i szybsze niż w przypadku transportu drogą morską.

Cena – intermodalny transport kolejowy to szybki przewóz towarów za stosunkowo niewielką cenę w porównaniu do przesyłek lotniczych. To sprawia, że nie tylko sprawnie mogą Państwo dostosować swoją ofertę do wymagań rynku, ale także stanie się ona konkurencyjna w zakresie proponowanych przez Was cen.

Częstotliwość – obecnie pociągi z terminalu w Zhengzhou w Chinach do Polski wyruszają 4 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, piątki i soboty). Od października 2016 częstotliwość pociągów jadących w przeciwną stronę również wynosi 4 kursy tygodniowo. W 2017r. roku firma Symlog planuje zwiększyć ilość stałych połączeń w tygodniu pomiędzy Chinami a Polską, co zasadniczo poprawi jeszcze tempo i płynność przewozów towarowych.

Z Warszawy na całą Europę – wszystkie towary przewożone pociągiem z Chin do Polski mogą być docelowo dostarczane do odbiorców zlokalizowanych w całej Europie. Tę usługę realizujemy za pomocą transportu samochodowego lub intermodalnego. Wykorzystując nasze doświadczenie w spedycji międzynarodowej  zawsze podpowiadamy jakiego rodzaju transportu należy użyć dla danej trasy i typu towaru.

Dla dużych i małych – realizujemy zlecenia zarówno firm dużych, jak i mniejszych. Organizujemy przewozy standardowych transportów całokontenerowych (FCL) oraz zajmujemy się także przesyłkami drobnicowymi (LCL). Transport organizujemy w kontenerach 20’GP, 20’HC, 40’GP, 40’HC. Dla transportów wymagających kontrolowanej temperatury proponujemy kontenery chłodnie 40’RF i 45’RFHC. W ofercie posiadamy również kontenery open-top (OT) oraz kontenery z wieszakami na ubrania (HT).

Klarowne zasady – zlecając kolejowy transport towarów naszej firmie mają Państwo pewność wysokiej jakości usług, zachowania poufności oraz indywidualnego podejścia do każdego kontrahenta.

Bądź Eko – transport kolejowy jest najbardziej ekologiczny ze wszystkich wykorzystywanych sposobów przewozu towarów. Teraz także Twoja firma może  w sposób bezpieczny dla środowiska korzystać z usług przewozowych.

Handlujesz z Chinami? Wybierz transport kolejowy! Firma Symlog gwarantuje Państwu najlepszą ofertę i konkurencyjne ceny. Z nami szybko, pewnie i w konkurencyjnej cenie dostarczysz przesyłkę z Chin do Polski i z powrotem.

Z nami zawsze WARTO!